Lumia 920 noční video a fotky

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

Zdravim,

chtel bych se zeptat, zda vase Lumia 920 foti v noci takhle spatne (http://1drv.ms/1u5hM1f" onclick="window.open(this.href);return false;)

Drive fotial v noci vyborne, ale z niceho nic se to stalo nekoukatelne jak video tak foto...

V odkazu na onedrive se podivejte ta prvni fotka kde je to OK tak je z brezna ta druha z je uz kvete a od te doby ty nocni stoji za starou belu...proste z tech svetel se stanou reflektory a fotky jsou k nicemu a ono pak fotky z dovoleny nestoji za nic (hlavne ty nocni)

I fotky pres den jsou hodne prepalene pokud je tam bila nebo proste za jasneho dne.

Jinak nejsem zadny fotograf, tak sem mel vzdy vsechno na automat a driv to byo ok ale od toho kvetna samy vidite.
Kdyby jste vedeli bo taky to nekomu delalo tak dejte vedet co s tim? Mozna i servis?

Diky

EDIT: Pridal jsem i video, tam je to stejny
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od l0lz »

co to je ? :D taketo daco mi nevyplodi ani ked je na automatike... Teda pokial nieje problem medzi zemou a telefonom..
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

no sam nevim zacalo to delat z niceho nic ta fotka z mostu v praze je prvni kde se to stalo a od ty doby je to takhle porad...na prvni fotce je videt ze je to ok (dobre fotka neni uplne ok, tam uz jsem byl po par pivech ale oproti ostatnim je to kvalita a la Saudek :-) )
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od veigy »

Působí to na mne tak, že máš umaštěné sklo fotoaparátu. Já jsem zvyklý před každým focením sklíčko otřít. Nebyl telefon rozebíraný? Byla by tu ještě možnost, že sklo někdo "umatlal" zevnitř.

Jinak na své L920 pozoruji lehké zhoršení fotek, alespoň co pamatuju, ale nijak podrobně jsem to nezkoumal, protože mi to přijde v mezích a je to dost subjektivní...
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

No rozebiran nebyl a hlavne fotky za dne jsou v pohode sice trosku prepalenejsi nez driv ale ok, pokud neni moc svetlo (indoor fotky) tak je to porad super jen to ma problemy s tema lampama a svetlem vseobecne.

Jako ve vode tel nebyl ale par kapek na nej dopadle ze by to mohlo byt tim???

Jeste posledni moznost me prijde servis pac telefon mam teprve rok a zaruka jeste jede.

Dneska jsem udelal HR ale co jsem doma zkousel tak to je cca stejny :-( (HR je doufam jen obnoveni do tov nastaveni)

EDIT: jeste jsem nerek ze je to stejny jak na lumia camera tak na ty ms camere (defaultni) - a nemuze to byt nejakou apkou? To snad ne ale clovek kdyz si vzpomene na droid tak tam mohlo napachat skodu cokoliv
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

Tak vyreseno...po HR uz foti jak driv...diky za poznatky...

Mimo to i problemy s baterkou jsou OK

Diky
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

https://onedrive.live.com/redir?resid=F ... hoto%2cjpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak nevim ted jsem byl v Berline a zase jsem chtel udelat nejaky nocni fotky a dela me to zase...Nemuze to byt nejakou aplikaci? HR to sice vyresil, ale nechapu proc se to zase vratilo... :roll: :-(
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Marty04 »

Asi bys měl přehrát software přes Lumia software recovery tool.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od culis »

Zkontroluj si čočku foťáku, jestli není špinavá. Musí být úplně čistá, jinak to vypadá jako přes nějaký filtr.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Marty04 »

Mně se ale občas taky povede taková fotka a to mám čočku čistou... ale stačí trochu jiný úhel, krok stranou a ty efekty zmizí.
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 920 noční video a fotky

Příspěvek od Her Mister »

No ale po hr to nedelalo a pak zase jo tak cockou to asi nebude...myslite ze prehrani pres recovery tools je jiny nez hr v telefonu??? Treba bude denim za chvili tak to vydrzim ;)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů