Výměna skla

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
drumx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned srp 10, 2014 16:42
Zařízení: Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od drumx »

Takze nefunguje ani druhe sklo z bazosu, predajca tvrdi, ze je 100% ok a odskusane. Ale to tvrdil aj predajca na ebayi a predsa je na ceste dalsi kus, lebo si priznal, ze moze byt K.O. A to z bazosu je totozne s tym z ebaya, rovnaka seria, cisla, vzhlad.. Zeby taka nahoda, ze obe nefunguju ? Ani senzorove tlacidla nesvietia a predajca mi dal do hlavy chrobaka, ze odisiel dotykovy chip na doske ale niekde som vycital, ze dotykovy chip ma praveze to dotykove sklo na flex kabli. Chcem kupit originalny LCD a dotyk, kedze som sa poucil. No bojim sa, ze zas to budu vyhodene prachy ak to nebude fungovat. Mobil si chcem nechat, cenovo ma vysiel tak, ze sa mi to stale oplati a siel by som do toho aj keby prerobim. Nikto neriesil podobny problem ??
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Výměna skla

Příspěvek od milennium »

Tak to je smůla.
Já vždy řešil výměnu displeje a každého jsem vždy přesvědčil, aby si nechal vyměnit celý displej... Vždy byla spokojenost.
Jinak já teď spíš řeším závadu na desce a zase bych potřeboval L920 s vadným displejem...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna skla

Příspěvek od htcjirka »

Jak uz jsem psal na zacatku vlakna, menit komplet a original = funkcni hned, bez potizi.Pred dovolenou jsem jeden displej posilal, original ne nejaky smejd tvarici se jako original z ebay, s postovnym 2650kc.Jinak dily posilam malokdy, vždy opravu o A az do Z, jsou totiz vseumelove, kteří při vymene něco ponici na desce a pak jsou zklamani, ze je něco nefunkcni.
drumx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned srp 10, 2014 16:42
Zařízení: Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od drumx »

Tak sa spytam takto. Da sa nieco poskodit na doske, ze potom by nefungoval ani novy origo LCD ? Mobil funguje dalej, pred vymenou fungovalo aj rozbite sklo. Flex kable neposkodene, neotvaral som prvy mobil. Vsetky konektory odpajane plastovym pacidlom bez nasilia, len vycvaknute. Ja prikladam vinu cinskym dotykom ale ked nefunguje ani 2. kus, clovek zacne rozmyslat inak.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna skla

Příspěvek od htcjirka »

Zpracovani dotyku jde ještě přes cip displeje, takze "dotykovy cip" na desce je jeden velky nesmysl od prodejce.Ale dobře tak lidem, co kupuji tyto smejdy.At se vytrestají.
Na desce se da poskodit věci, to není o tom, ze jsi uz něco rozebral a slozil.
Zdenekschano
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 10, 2012 11:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od Zdenekschano »

Po delší době koukám na toto téma a ještě jsem se chtěl vyjádřit k tomu proč jsem zvolil opravu za 1000 a né za 4500 bylo to z důvodu že 920 byla záložní a byla do té doby v šuplíku, přítelkyně měla samsunga za 1 kč a na to jsem se nemohl dívat, tak dostala tuto 920 ačkoliv stav nebyl 100% byla asi o 1 000 000 % lepší než samsung. Samozřejmě se jí podařilo sklo zase rozflákat tak jsem nechal udělat další sklo, protože kupovat po druhé sklo za 4500 nebo 2500 nvm aktuální cenu by byl holý nesmysl to mi snad dáte za pravdu všichni. Momentálně pokukuju po nějaké 630 která by nahradila 920 v dalším neorigo sklem a dotykovými reakcemi tak na 80 %.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Výměna skla

Příspěvek od MKLumia1020 »

Koukáš po 630 co nahradí 920.........? :)
Ti nechci kazit radost, ale 920 takovým ořezávátkem opravdu nenahradíš - ve smyslu funkčnosti.
Raději dáš dvakrát 1000 za nefunkční sklo někde bůh ví od kud s tím, že to bude vždy ZPRASENÝ než 2500 za origo displej........? No nevím..... to mi rozum nebere.....
drumx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned srp 10, 2014 16:42
Zařízení: Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od drumx »

Tak porovnavat 630 a 920 mi pride ako porovnat banan a ananas.. :) Ja som sa poucil a keby objednam hned original, tak usetrim 20€. Ale aj tak sa mi to oplati, kedze si ho nechavam a parametrovo je to stale dobry mobil az na tu vahu.. 8-)
Zdenekschano
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 10, 2012 11:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od Zdenekschano »

Pořád mi nerozumíte :D říkám je to už dost dlouhou dobu co jsem tu výměnu prováděl, a aby měla přítelkyně komplet mobil (původní cena 15k) místo samsungu (1 kč) je jí ukradený a navíc ten displei už byl opravován dvakrát takže to je místo 2000 5000 takže to pro mě byl nesmysl a navíc je pořád jako rezervní do šuplíku ačkoliv aktuálně používaná. Po 630 koukám protože je levná a navíc se mi velmi líbila. Nahradit mou 920 samozřejmě nemůže ale s ohledem na náročnost uživatelky by byla dostačujcí. Navíc jí to pořád někde padá a zapomíná jej :D proto ta 630 by byla úplně ideální. Nehodlám místo 920 kupovat třeba 925 tu mám pro sebe. :-P
drumx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned srp 10, 2014 16:42
Zařízení: Lumia 920

Výměna skla

Příspěvek od drumx »

Tak prisiel domov lcd+dotyk, zapojene, poskladane, funguje. :) Dalsia dobra sprava dnes update na 8.1, to cakanie sa mi poriadne skratilo, ked mam dnes funkcny fon aj aktualizaciu na ktoru cakam par mesiacov. A otestovana q1 bezdrotova nabijacka. Takze zhrnutie, kto chce mat hned v ten den pri vymene funkcny mobil, tak nech ide do komplet setu lcd+dotyk. ;-)
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Výměna skla

Příspěvek od Daff_Cz »

htcjirka píše:Jak uz jsem psal na zacatku vlakna, menit komplet a original = funkcni hned, bez potizi.Pred dovolenou jsem jeden displej posilal, original ne nejaky smejd tvarici se jako original z ebay, s postovnym 2650kc.Jinak dily posilam malokdy, vždy opravu o A az do Z, jsou totiz vseumelove, kteří při vymene něco ponici na desce a pak jsou zklamani, ze je něco nefunkcni.
Lze se s vami nejak domluvit na oprave, vymene skla, potazmo komplet displeje na lumii 920?
jiri.ag
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 15, 2014 23:07
Zařízení: Nokia Lumia 930

Výměna skla

Příspěvek od jiri.ag »

htcjirka píše:Telefony dlouhodobe opravuji a nikdy bych to neprasil z takovych lacinych dilu jejichz funkcnost se rovna nefunkcnosti.
upadla mi Lumie 920 a rozbil jsem displej. Je možné se s Tebou domluvit na výměně displeje? Jirka
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna skla

Příspěvek od htcjirka »

Ahoj, 920 se uz financne opravovat nevyplati, vzhledem k cene dilu/displeje.
jiri.ag
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 15, 2014 23:07
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Výměna skla

Příspěvek od jiri.ag »

Chtěl bych ji jako záložní telefon a dětem na hry a za těch 2.500 nic lepšího neseženu. Tak prosím, vyměnil by jsi mi ten displej?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Výměna skla

Příspěvek od mike-biker »

Jestli ti funguje LCD, stačilo by vyměnit dotykovou plochu. Ta stojí ca 900 v originále a výměna zase není tak strašná.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna skla

Příspěvek od htcjirka »

Menit pouze sklo u 920 je prasarna, navic bez zaruky.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Výměna skla

Příspěvek od tslany »

A nebo komplet displej čínu za 9 stovek, a doufat, že to bude nějaký fungující kus :-D
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Výměna skla

Příspěvek od Jumbo78 »

Spíš než doufat, modlit se :D (a ani to většinou nepomůže :D )
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Výměna skla

Příspěvek od Menty »

Ahoj chlapci, bohužel se mi povedlo přední sklo L920 taky rozbít a to docela dost (písmo v horní části není díky prasklinám moc čitelné), každopádně je plně funkční (tzn by stačilo vyměnit pouze digitizer). Na internetu jsem koukal na ta videa, ale do rizika, že to nebude fungovat rozhodně nejdu (navíc prach za displejem nesnášim). V několika servisech mi řekli, že mě oprava vyjde na pět tisíc (což mi přijde trochu hodně) a což se mi ani nevyplatí, když vezmu, že jsem jí kupoval za 6100. Psali jste tu ale, že tento díl originál by stál kolem dvou a půl, což bych byl schopen investovat (nový telefon je sice ok, ale větší nechci a horší si nekoupím), máte nějaký tipy, kde tenhle díl pořídit?
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Výměna skla

Příspěvek od Dragonerix »

Ebay.. Když už tak nakupuju tam
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů