Skupiny, sms

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
atisbusty
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 01, 2008 21:13
Zařízení: HTC Touch HD

Skupiny, sms

Příspěvek od atisbusty »

Ahoj všem WIndowsářům, po letech Androidu a IOS jsem se zas rozhodl vrátit k Win Phone a dnes jsem přinesl Nokii 930.
Jedním z důvodů bylo, že máme komunitní hospodu, kde obesílám cca 400 lidí smskou s infem o akcích. Android omezuje počet sms a musel jsem tak mít Root a už mě to nebavilo. Vznesl jsem dotaz na Microsoft, sms nelimitujou. Jenže .... teď jsem chtěl vytvořit skupinu hostů a poslat těch zmíněných 400 sms a ejhle, skupina může mít max 25 členů. Tedy....existuuje nějaká appka, či cokoliv, čím to lze řešit ?

Další dotaz mám ke Google tranlatoru....na Androidu mi vždy zůstaly poslední jazyky a navíc při změně mi vždy vybíhaly naposled používané. Zde při každím překladu musím jazyky znvou nastavovat a ještě nejsou nahoře ani ty naposled použité, tak je to protivné listování

Jistě budu mít ještě více dotazům ale toliku k tomu, co nejvíce používám a asi s tím neumím pořádně pracovat zatím :-)

Díky

Aleš
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Skupiny, sms

Příspěvek od Ingnition »

Ahoj,
nevyřešila by to odesílání SMS tahle česká aplikace? :) Nevím, nemám odzkoušeno ale mohlo by to fungovat jak potřebuješ, tak to odzkoušej: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=174&t=36156" onclick="window.open(this.href);return false;

Co se týče toho Googlu, musíš počítat s tím že jsi na platformě Microsoftu a ten sám od sebe moc Google služby nepodporuje a ani je podporovat nechce. Tudíž s tím ti neporadím, možná by bylo fajn si stáhnout nějakou aplikaci od třetí strany, která by mohla tvůj problém vyřešit ;)
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Skupiny, sms

Příspěvek od Daniel Stiegler »

A co vyzkoušet třeba Bing Translator? =)

Obrázek
atisbusty
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 01, 2008 21:13
Zařízení: HTC Touch HD

Skupiny, sms

Příspěvek od atisbusty »

Dík, to vyzkouším :-)

Pak ještě dotaz. Lze měnit barvu konverzace v sms aniž bych měnil celkový motiv telefonu ? A lze někde nastavit zvuk při odeslání sms ? To bylo vždy šikovné na horším signálu

Díky
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Skupiny, sms

Příspěvek od Daniel Stiegler »

atisbusty: Tak bohužel barvu měnit nelze. A co se zvuků týče, když se SMS neodešle systém buzkne a ukáže ":-(" na Live Tile.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů