Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Manntus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 25, 2014 20:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Manntus »

Zdravím.
Když vytvořím na mé Lumii wifi hotspot, ntb se k němu normálně připojí. Ale problém je s chodem internetu. Někdy se stránka v prohlížeči najede hned, ale velmi často skočí hláška "Chyba, stránku nelze zobrazit" nebo "Nepodařilo se nalézt server", stránka prostě nenajede .. Abych se dostal na zadanou webovku, musím několikrát za sebou zmačknout F5. Zkoušel jsem to na více NTB, ale problém je furt stejný. Tohoto problému jsem si vědom až po aktualizaci na WP8.1.
Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem, nebo nějaké rady na vyřešení?
Děkuji
Marek2266
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 02, 2014 21:33
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Marek2266 »

Když jsem se ptal v T-mobile na připojení ntb k wifině z mobilu, řekli mi, že to není možné, protože data, která jdou do mobilů mají nějakou komprimaci nebo co. Tak nevím jestli to může nějak souviset, nebi jestli se T-mobile
snažil, abych si koupil internet jeste pro ntb. Jinak konkrétně s timhle tedy zkušenost nemám. Možná, že pokud máš na data vysoký fup a chceš ho prosurfovat na ntb pomohl by ten modem do USB jak se do něj strčí simka a už to jede. Měl jsem ho od T-mobile a v pohodě.
Manntus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 25, 2014 20:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Manntus »

FUP mám právě neomezený, a před aktualizací na WP 8.1 to jelo všechno bez problémů. No uvidím. Počkám na nějakou aktualizaci systému a případně to pak budu řešit s Nokia Care :-)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Petulinek »

Ty problémy, které popisuješ jsem na L920 nikdy neměl. Ani u O2 ani u VF. Tohle vypadá, že je přetížená síť nebo DNS servery, spíš bych než v telefonu hledal chybu u T-M.
Manntus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 25, 2014 20:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Manntus »

Zase je pravda, že když jsem to zkoušel na chatě na EDGE připojení, tak se zdálo být vše OK. Hlavně v Plzni na 3G jsou problémy. Na druhou stranu přítelkyně má na Androidu od T-M stejný tarif co já, a u ní vše šlape.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Petulinek »

EDGE je sice hodně pomalý, ale nebývá přetížený. Běžně jsem v Praze na 3G u O2 absolutně nenačetl web, protože prostě datový tok nula... Fakt bych v telefonu chybu nehledal.
Manntus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 25, 2014 20:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 920: Problém s WiFi hotspotem

Příspěvek od Manntus »

Proběhla aktualizace systému a vše už frčí jak má. :) Do aktualizace byl pořád stejný problém.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů