Lumia 920 Krycie sklo+Kryt

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
lubomirko
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob bře 16, 2013 16:01
Zařízení: Nokia Lumia 920 -> 930 Black

Lumia 920 Krycie sklo+Kryt

Příspěvek od lubomirko »

Ahojte, dnes ráno sa mi podarilo rozbiť krycie sklo na 920-ke, LCD ostalo neporušené.
Keďže mám už trošku obitý aj zadný kryt, rozmýšľam, že už keď ho budem rozoberať a prídem o záruku, tak vymením rovno sklo aj kryt.
Určite tu je viacej ľudí, čo to už robili alebo aspoň kupovali náhradné diely na NL920, tak by som Vás chcel poprosiť o radu odkiaľ objednať náhradné diely. Vymením si to v pohode aj sám, manuálnu zručnosť som pochytil :)
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia 920 Krycie sklo+Kryt

Příspěvek od mato289 »

Ja len dodám, ze v prípade L920 sa musí meniť displej + digitizer(sklo), je to ako jeden diel.Su spôsoby na youtube ako sa dá vymeniť len sklo no vždy sa jedná o čínske napodobeniny, ktoré nemusia byt funkčne rovnaké ako originály.
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon pro 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Lumia 920 Krycie sklo+Kryt

Příspěvek od SchanoZdenek »

Kámoš mi také měnil sklo nejake ze Slovenska za 700 Kč, Takze samotné sklo jde vyměnit ale není to 100%, rozhodne ale lepší než originál za 4500.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Lumia 920 Krycie sklo+Kryt

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Rozhodně levnější, ne lepší.

Rozhodně lepší je samozřejmě vyměnit originální komplet a ne samostatně složitě odlepovat dotyk a riskovat, že poškodím u toho procesu LCD a pak lepit zpět dotyk, který nikdy nenalepím tak jak ve fabrice a hrozí, že se pod něj bude prášit apod.

Ani nejde o manuální vzručnost, jde o to, že to nikdy nebude takové jaké to bylo, pokud se to mění samostatně a i manuálně vzručnému a zkušenému může prasknout displej při pokusu o odlepení dotyku.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů