Lumia 920 bricked?

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
xtraizer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 22, 2013 19:07
Zařízení: L920 WHITE

Lumia 920 bricked?

Příspěvek od xtraizer »

Zdravim, pul roku pouzivam Lumii 920, pred mesicem jsem nainstaloval WP8.1 preview for developers, posledni dobou se zacal sekat, tak jsem ho dneska ráno, když byl zasekaný restartoval (soft reset), telefon nechtel nabehnout, stzale tam bylo Nokia logo (asi 3 minuty), tak telefon zhasl, zkusil jsem ho zapnout, nesel, tak jsem zase udelal soft reset, tentokrat vyhodil, ze nemuze nabootovat či-co (takova konzolova hlaska, zmackl jsem tlacitko jakekoliv a telefon se vypl, pote uz nesel zapnout, ani soft reset, ani hard reset nefunguje(pokud ho teda delam dobre podrzim 3 tlacitka ale nic nefunguje se nerozsviti)... Je jeste moznost se z toho uzivatelsky sám dostat bez poruseni zaruky nebo poslat radsi do servisu? Snad se tady v Česku toleruje 8.1 preview u záruky... telefon je CR distribuce. Předem děkuji za odpovědi.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 920 bricked?

Příspěvek od htcjirka »

Pokud je jeste v zaruce, nic neres a dej ho na zaruku.V CR te nikdo kvuli 8.1 hubovat nebude.
xtraizer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 22, 2013 19:07
Zařízení: L920 WHITE

Lumia 920 bricked?

Příspěvek od xtraizer »

Mohl bych se jeste zeptat kam je nejlepsi telefon poslat na servis? Tady v CR? Dekuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 920 bricked?

Příspěvek od htcjirka »

S touto vadou to stejne pujde do Arvato Stochov, nikam jinam.Pokud to tedy chces rychle, tak si rovnou objednej svoz.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 44 hostů