Nokia 920 - zaseknutá

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
ludva10
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte říj 01, 2013 17:02
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia 920 - zaseknutá

Příspěvek od ludva10 »

Ahoj. Včera se mě stala zvláštní věc. Normálně jsem na telefonu přes wifi koukal na net, z prohlížeče vyskočil a telefon normálně přes tlačítko zamknul a šel do kina. V kině jsem se chtěl na telefon kouknout, ale vůbec se nerozsvítil, tvářil se, jakoby byl vybitý ( to ale nomohl být, měl tak 60% ). Prostě odemykací tlačítko nic nedělalo, display se nerozsvítil. Tak jsem řekl synovi, at mě zkusí zavolat. Když mě vytočil, tak jemu to normálně vyzvánělo, ale mě ne - nic se nerosvítilo, nic nezvonilo, prostě zase, jakoby by byl vybitý. Když jsem zkoušel sahat zezadu na telefon, byl v místě pod fotákem trochu teplý, takže očividně běžel.
Takže už jsem přemýšlel, co by s tím šlo dál dělat, když nejde vlastně u něho vytáhnout baterka, jestli je nějaký možný reset, když vlastně vůbec nereaguje, nebo holt zkusím počkat, až se telefon vybije.
A kupodivu asi po půl hodině jsem zkoušel různě mačkat kombinaci tlačítek a telefon najednou ukázal nápis NOKIA a naběhl. Takže nevím, jestli jsem to nějak vyvolal já nebo nastal samovolný reset.
Po naběhnutí vše OK, zvláštní je, že jsme tam od syna ten nepřijatý hovor neměl, ač mu to zvonilo.
Stalo se to už někomu? Co případně při opakování dělat?
Dík
Roman
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nokia 920 - zaseknutá

Příspěvek od koumes »

Zalohovat vse do cloudu a pak reset a flash noveho systemu.Je zde na foru i aplikace podobna NSU.
flejmendr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: pon říj 14, 2013 19:16
Zařízení: Lumia 920 Black

Nokia 920 - zaseknutá

Příspěvek od flejmendr »

Zdravim stalo se mi neco podobneho sice ne uplne stejne , ale taky jsem nejak zamkl telefon dal ho do kapsi a sel asi po pul hodine jsem ho vyndal a byl horkej jak petnik se proste nejak zacyklil a ze 90% jsem mel tak 30% tak jsem to vypnul a pak nesel zapnout tak jsem udelal kombinaci tlacitek soft reset coz se povedlo asi i tobe a telefon bezi dodnes bez problemu, takze jsem to dal neresil :)
ludva10
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte říj 01, 2013 17:02
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia 920 - zaseknutá

Příspěvek od ludva10 »

flejmendr: Když nad tím tak přemýšlím, asi jsem opravdu, jak jsem zkoušel kombinace tlačítek nakonec držel to volume down+zapínací a nastal reset.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů