Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

Zdravim,
tak se pripojuju k majitelum Lumie 930 :) vahal jsem mezi 1520-930-830 nakonec to vyhrala tahle kraska.
Uvidime casem jak me vse bude vyhovovat, zvykam si na velikost telefonu. Ale prozatim velika spokojenost. Dokonce jsem sehnal baleni s bezdratovou nabijeckou tak jsem spokojen.
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

konkretne DT-900 bilou. zatim spokojenost, ale uvidime casem :) uz jsem mel prvni problem s pripojenim k wifi, ale nastesti vyreseno..
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od marYan »

htcjirka: dovolim si neushlasit s tvojim nazorom. kamos pouziva bezdratovu nabijacku z ebay skoro 2r. Stala ho 5eur a nema s tym absolutne ziadny problem.
ja som kupil z ebay tiez podobnu ( http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Cha ... 2345a76e58" onclick="window.open(this.href);return false; ) mam ju par mesiacov a funguje absolutne bez problemov.
co sa baterie tyka, jasne ze nebudem pouzivat "noname" baterie, ktorych povod, vyroba atd. je neznamy a to bez ohladu na to,ci mam telefon za 100e alebo 500e. nabijacka je aspon podla mna ina zalezitost. bez ohladu na to, aj tie nokiacke su vyrobene v cine :)
nevidim ziadny vyznam v tom,aby som dal za nabijacku 30-40e, ked mozme mat to iste (sice v inom dizajne) za 5e a mam to podlozene aj realnymi skusenostami, ze s tym nie su ziadne problemy.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

Mam otazku. Matka ma 100MB internet mesacne. Kazdy mesiac sa jej ale hned prvy den minie a to absolutne na internet nechodi. Co je najzvlastnejsie,pozeral som v Data sence,ziadna aplikacia nic netaha. Za dalsie,automaticke tahanie aktualizacii ma vypnute.

Napada vas co to moze znamenat ? Vopred vdaka
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od imperator »

maryan : mas relativne drahy telefon aby si pouzival shitku - ta ti sice dobija v pohode...ale vobec neviec si nepusta, viac alebo menej, alebo ci sa ti nevznieti... ano aj nokiacke sa vyrabaju v cine...vsetko sa robi v cine...ide o postupy smernice a kvalitu vyrobenia... inak samozrejme k 50e telefonu by som si ani ja nekupil nabijacku za 50e

relouth : na lumiach je taka finta ze ked ma obmedzene wifi pripojenie tak si to taha data z mobilneho netu... to by ale malo zaznamenat v data sense - jedine zeby tam bol bug a v tomto pripade by to data sense - nezaznamenal (ved predsa wifi je zapnuta aj pripojena), nic ine ma zatial nenapada... ono v data sense nemas nic...to je ako ked som v bateery saver tiez nemal nic a baterka fuc...a par appiek po 1%... takze asi tak no... bugov je tam pozehnane
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od marYan »

imperator: telefon pokial viem ma ochranu pred prebijanim, takze nemam obavy, ze by doslo k prebijaniu. ak "pusta" nabijacka menej, je to len o tom, ze nabija pomalsie.
chapem, ze clovek moze mat obavy zo vznietenia u noname produktov, ale rovnako sa ti moze vznietit aj znackovy produkt. (aj ked percento je ASI nizsie). bez ohladu na to, nikdy nenechavam nabijacku zapojenu v zasuvke ked ju nepouzivam (tym myslim ziadnu nabijacku - ani original nokia, ani autonabijacku, ani tuto bezdratovu)
nejde mi o prapagaciu nejakeho noname vyrobku, nakoniec, kazdy sa rozhodne podla svojho uvazenia. mne to pride zbytocne davat kopec penazi za nieco, co mozem mat za ovela menej (bez napisu Nokia a pod.) pricom to funguje uplne rovnako. (co mam prakticky overene) aj ked mam peniaze na original bezdratovu nabijacku.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od veigy »

relouth píše:Mam otazku. Matka ma 100MB internet mesacne. Kazdy mesiac sa jej ale hned prvy den minie a to absolutne na internet nechodi. Co je najzvlastnejsie,pozeral som v Data sence,ziadna aplikacia nic netaha. Za dalsie,automaticke tahanie aktualizacii ma vypnute.

Napada vas co to moze znamenat ? Vopred vdaka
Když jsem měl ještě málo FUPu, tak jsem s tím také jeden čas bojoval :( Občas sem byl dohnán i k tomu, že sem vypínal při brouzdání mobilní data, protože když sem brouzdal tak mi je to žralo (asi nějaká funkcionalita na urychlení načítání, že to používá duálně připojení k internetu). Ale v data sense sem to vždycky viděl... Zkus schválně sjet úplně až dolu, jsou tam občas schované "data pro obnovení", jestli tam nebude něco vidět....
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od dimm »

Větu,že se připlací za značku,si pamatuju už od Tuzexových dob a jak je vidět funguje dodnes a je nesmrtelná.
Vždy když jsem si koupil neznačkovou věc tak to byl shit od šroubku až po konektor,ale samozřejmě nikdy nemůžeš vyzkoušet všechny no name značky a výrobky,takže třeba najdeš poklad :-)
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

-Pavel- píše:Tak to je good. Já šilhám po DT-903, ale zatím nákup oddaluji. Teď se peru s komponenty do počítače ... :( Až budeš nabíjet občas zkontroluj teplotu telefonu. Jestli je teplota podobná teplotě při nabíjení L920, pak je to v normě. L930 topí trochu i sama o sobě, tak jsem zvědavý na teplotu při bezdrátovém nabíjení. Děkuju.
Tak po 2 hodinovém nabíjení na dt-900 a standartní nabíječce je teplota dá se říct stejná(lehce zahřáty boky telefonu ;-)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

veigy píše:
relouth píše:Mam otazku. Matka ma 100MB internet mesacne. Kazdy mesiac sa jej ale hned prvy den minie a to absolutne na internet nechodi. Co je najzvlastnejsie,pozeral som v Data sence,ziadna aplikacia nic netaha. Za dalsie,automaticke tahanie aktualizacii ma vypnute.

Napada vas co to moze znamenat ? Vopred vdaka
Když jsem měl ještě málo FUPu, tak jsem s tím také jeden čas bojoval :( Občas sem byl dohnán i k tomu, že sem vypínal při brouzdání mobilní data, protože když sem brouzdal tak mi je to žralo (asi nějaká funkcionalita na urychlení načítání, že to používá duálně připojení k internetu). Ale v data sense sem to vždycky viděl... Zkus schválně sjet úplně až dolu, jsou tam občas schované "data pro obnovení", jestli tam nebude něco vidět....
Takže to taha systém ten velky upddate...Mal som povolene sťahovanie updatov,vypol som ho,ale zda sa,ze to taha ďalej. Musim to updatnut cez wifi a bude pokoj
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

Tak me se hřeje ale fakt jen nepatrně.
Ještě informace jakej kdo používáte kryt/obal ? Přemejšlím o tom originálním krytu - dá se s nim bezdrátově nabíjet?
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

Já to chci právě jen do práce ;-) abych ho tam někde nezrušil :D mrknu ještě u nás po městě a dyžtak i na ebay ale nejspíš vemu originál nebo to silikonový...
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od chmeldas »

Ten Hard Case Nillkin je super. Občas ho používám. Díky Pavle. V pořádku dorazil. :tlem:
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od hudyss »

Nillkin je v pohodě, ale na 930 jsem koupil http://www.ebay.com/itm/IMAK-Transparen ... 5d4f6323ca" onclick="window.open(this.href);return false; přeci jen, mám zelenou 930, tak nebudu dávat černý kryt :tlem: A ven, když je potřeba větší ochrana, tak ten rubber hybrid.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od chmeldas »

Njn... krásná kulervoucí zelená :tlem: Dát na ní černý kryt by byl hřích. Já chtěl taky zelenou, ale dostal jsem neodolatelnou nabídku a šel do černé 930.
TagCee
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř říj 15, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 930 Orange + lumia 550 black
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TagCee »

A ještě malá otázka, má cenu kupovat folii da displej? Já jen že na mim starým radaru sem ji 3 roky neměl a displej relativně v pořádku ( nato jak jsem s nim zacházel)
Jan.A
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 12, 2014 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Jan.A »

Mám prosbu.Chci si přehrát v mobilu web.kameru,ale nejde,asi mi chybí nějaký přehrávač jako je (adobe player),můžete poradit ,co nemám akde to stáhnu ? Děkuji
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od chmeldas »

Pokud je to video ve flashy, tak máš smůlu. To WP nepodporuje.
luka440
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř říj 30, 2013 16:19
Zařízení: Lumia 925 32GB->Lumia 1020 64G->Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od luka440 »

Zdravím nevíte někdo, kolik je volný RAM po zapnutí Nokie Lumie 930? Nikde to nemohu najit. Předem díky moc.
Standis
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 28, 2014 16:51
Zařízení: WP 1520

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Standis »

máte už někdo aktualizaci na denin??
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 53 hostů