Stránka 1 z 1

Ztracený mobil - nový přístroj

Napsal: pon úno 24, 2014 8:53
od motas
Protože se moje ztracená Lumia 920 momentálně nachází v Kingstonu, musím pořídit tel. nový. Určitě to bude WP8. Jen nevím jaký. Je něco adekvátního k L920? Líbí se mi 1020, ale nemá bezdrátové nabíjení, což je pro mě celkem zásadní požadavek.

Taky bych potřeboval ten ztracený telefon nějak zablokovat (protože ho někdo aktivně používá), ale to asi nijak nejde. Tak jsem změnil hesla. Nebo jiný tip?

Ztracený mobil - nový přístroj

Napsal: pon úno 24, 2014 9:12
od mceza
Zkus https://www.windowsphone.com/cs-cz/my/find" onclick="window.open(this.href);return false;

Ztracený mobil - nový přístroj

Napsal: pon úno 24, 2014 9:25
od motas
To jsem zkoušel, ale zobrazí se mi jen ten můj telefon, bez dalších možností. Pravděpodobně je to tím, že na telefonu, ten kdo ho teď "vlastní" zakázal možnost najít telefon v menu.

Ztracený mobil - nový přístroj

Napsal: pon úno 24, 2014 15:36
od rpet
zalezi na tom, jak a co zlodej s tim telefonem udelal:

1) pokud neudelal reset an nedal tam jinej MS ucet, musis mit porad moznost ten telefon vymazat a zamknout.

2) pokud vymazal telefon a dal jinej MS ucet, je pravdepodobny, ze ten telefon uvidis vylistovanje jako tvuj, ale volba pro reset telefonu uz nebude pristupna

ovsem volba 'najit muj telefon's tim nema nic spolecnyho, telefon lze lokalizovat uz jen podle toho, ze je registrovany v siti operatora, nebo na wifi nebo na GPS lokaci. takze obe volby muzou byt vypnute, a porad mas moznost telefon vymazat - tedy pokud plati vyse uvedeny bod 1.

takhle by to melo fungovat, alespon co moje chabe znalosti tvrdi...

Ztracený mobil - nový přístroj

Napsal: pon úno 24, 2014 15:48
od motas
Vymazanej MS účet určitě není, protože pořád na webu (účet Microsoftu) vidím, kde se pokouší přihlásit s nesprávně zadaným heslem - to jsem změnil. Ale na windowsphone se k vymazání telefonu nedostanu.