Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
marty
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 11, 2013 11:32
Zařízení: Lumia 920

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od marty »

Co s tím? Mám jim to podat písemně?
Jonki
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 10, 2012 14:09
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Ostrava

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od Jonki »

byl sem s telefonem v Nokii se na něco zeptat a rovnou sem se jich ptal na to vypadávání signálu tak mi řekl že to je ted u všech operátoru problém se sítí, nějaká chyba kterou zatím nemůžou vyřešit.. a že si mam nastavit manuálně nejvyšší rychlost 3G. Tak jsem to udělal a zlepšilo se to ale nevyřešilo to ten problém, ted mi to udělá tak jednou za tři dny :-(
Jonki
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 10, 2012 14:09
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Ostrava

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od Jonki »

tak natvrdo nastavit 2G????
marty
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 11, 2013 11:32
Zařízení: Lumia 920

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od marty »

Podej jim to písemně, přesně to popiš.
zoltinho
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 01, 2014 18:00
Zařízení: Lumia 820

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od zoltinho »

Měl jsem 100% problém jako píše marty v 1. příspěvku s lumií 820. Hovor přerušen se mi stával tak 3x týdně, někdy 3x denně. Vyměnil jsem si simku co neuměla LTE, za tu co uměla a zároveň jsem si dal telefon do továrního nastavení (vše jsem obnovil ze zálohy). Od té doby se mi to stalo 1x (hovor přerušen). Dosud jsem myslel, že pomohlo to tovární nastavení. Tak snad to jediné přerušení hovoru po výměně sim/továrního nastavení telefonu bylo kvůli síťi a ne kvůii tomu, co předtím.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od Jakub Karásek »

Tento problém řeší moje manželka s Vodafonem již na poměrně pokročilé úrovni. Poté, co z ní několikrát na pobočkách udělali blbce (výměna SIM, "máte vadný telefon" apod.), byl tento problém podstoupen na technické oddělení, které žena po dobu cca 14 dní informovala o každém výpadku, pročež jí vždy bylo okamžitě odepsáno, že problém byl zaznamenán i na straně Vodafone. Pro další účely testování si opatřili Lumii 820, kterou testovali a problém se taktéž projevil. Jediné řešení je přepnout data natvrdo na 2G s tím, že se jedná o problém Nokie (nyní tedy již Microsoftu), která již byla kontaktována. Takže Vodafone situaci řeší, kdy však přijdou nějaké výsledky, je ve hvězdách.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od Petulinek »

Není to problém Nokie, ale je to kombinace WP, LTE SIM a blbého Huaweie. Řešil jsem to s VF před třičtvrtě rokem, na základě toho dělali OTA update na SIMkách, asi ne na všech. Někde je tu v jiném tématu přesně popsáno, v čem je chyba, každopádně se to neděje jen v Čechách a jen u Vodafone a jen na WP...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od veigy »

Já s tím jeden čas také hodně bojoval, ale byl jsem laxní k řešení, takže sem spíš řešil následky, než příčinu a problém sám docela vymizel... Občas se mi sice stává, že mi vypadne doma hovor, ale to přikládám spíš špatnému signálu a že by se telefon tvářil, že má signál, ale nešlo se mi dovolat se už docela dlouho nestalo... Nevím jestli v tom má prsty aktualizace od VF, nebo zlepšení mobilní sítě (chytám nově doma LTE, ne teda všude)...
marty
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 11, 2013 11:32
Zařízení: Lumia 920

Lumia 920, hovor přerušen, ztráty signálu.

Příspěvek od marty »

To tady po dlouhé době ozivim :)

S Vodafonem končím. To Jakub Karasek: Je to tak jak píšete, vím o vasi paní i o těch testech, vše jsem řešil s p. Drgou.
Díky me Vodafon přišel na to co to způsobuje. Ne, vlastně ja jsem přišel na to cim to je a Vodafone to jen potvrdil. Je to prepnutim telefonu z 3g do 2g behem hovoru. Mají blbe nastavené převaděče, údajně stejný název. V praci jsem s tím nemohl existovat, tak mi to pro Vlasim prenastavili a ve Vlašimi bylo po problemu. Závěr: Problem Nokie a apeluji na ni, at to odstraní. Jenže Nokie je ma u p*****e, protože na západě se to neděje a Nokia tvrdí, ze telefon je ok, to jen zdejší technici neumí nastavit prevadec, tak jak se má.

S Vodafonem končím, protože proste vyjedu mimo Vlašim a je to v prde**. Doporučení přepnout do 2g, tak na to jim kašlu, do 2g at si prepnou oni a užívají si tu smršť dat.. Nakonec ve 2g mi data nefungujou vubec :)

Vyplatim se ze smlouvy a jdu pryč..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů