Nokia Lumia 920 - vlnění obrazu

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white

Příspěvek od streethawk » pon zář 16, 2013 11:42

Vymeníš čo? Verziu SW alebo telefón? ;-)

Wodewer
nováček
nováček
Zařízení: Nokia Lumia 920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wodewer » pon zář 16, 2013 11:58

Telefon. Pak si s ním chvíli pohraju bez Amberu a pak zaktualizuju a uvidím, čím to je. Jestli Amberem nebo telefonem. Pokud telefonem, tak hodně popřemýšlím, jestli si ho nechám nebo směním za jiný WP.

Wodewer
nováček
nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wodewer » pon zář 16, 2013 21:27

Tak mobil jsem teda vrátil.
Po konzultaci s prodejcem, kdy podle zákona můžu mobil buď nechat vyměnit (do půl roku) nebo vrátit a dostat peníze zpět (do 14 dnů od prodeje) s tím, že před oběma variantama se mobil zasílá do servisu na zhodnocení stavu a následně (pokud uznají, že chybu jsem nezpůsobil já) mi vrátí peníze nebo zašlou nový mobil, jsem se rozhodl pro variantu výměny (na obě varianty mají dle zákona 30 dní) zas nový kus (původní IMEI mám na předávacím protokolu, takže po obdržení nového si pouze zkontroluju, že se opravdu jedná o nový telefon).
Jinak k problému s obrazem. Prodejce se tvářil, že neví o co jde a dle jeho slov neviděl vlnící se obraz, i když naštěstí se zrovna v tu chvíli vlnil. Ale stejně o to nejde. I pokud to neuvidí v servisu, tak mi nový mobil zašlou tak jako tak.

Navíc jsem se bavil se známým, který má stejný mobil, ze stejné prodejny (na tom stejně nezáleží) a ani po instalaci Amberu se mu problém neprojevil. Takže to je asi kus od kusu. Každopádně, pokud bude problém i na dalším telefonu, tak telefon vracím a měním za jiný přístroj. Přece jenom mi to není příjemné a od mobilu za 8000 bych čekal trošku jinou kvalitu.

Wodewer
nováček
nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wodewer » pát zář 27, 2013 17:31

Tak přišel mi nový mobil - byl tedy vyměněn. Problém s vlněním obrazovky tady nevidím, snad se neprojeví.

Problém u původního kusu byl diagnostikovaný jako vada baterky.

mceza

Příspěvek od mceza » pát zář 27, 2013 17:46

Zajímavé, vlnění jsem teď jednou zpozoroval. Bylo to při jízdě trolejbusem a nacházel jsem se v místě, kde jsou umístěny trakční motory. Měl jsem z toho pocit, jako kdyby nějaké el. mag. pole přesouvalo lockscreen tapetu nahoru a dolu. Předtím ani potom jsem tento jev nepozoroval.

delfin
přispěvatel
přispěvatel

Příspěvek od delfin » pát zář 27, 2013 17:58

Jestli to není něco podobného jako já řeším s CR-200, kdy mi telefon občas sám kliká. Zatím se zdá, že to dělá při cyklickém zapínání nabíjení, když je plná baterie. Přesně tohle mi to párkrát udělalo.

mceza

Příspěvek od mceza » pát zář 27, 2013 18:20

Tak toto mi telefon dělal na neoriginální bezdrátové naíječce. Dokázal se občas i sám odemknout :D

Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“