Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
petovarga
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon led 13, 2014 23:18
Zařízení: nokia lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od petovarga »

Diki stiahol som lumia pusher a aktualizoval som niektore systemove aplikacie a uz tp tam mam len akurat teraz nemam displej dotykove ovladanie a glance screen vvsetko v jednom ale rozhadzane po nastaveniach ale nevadi
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Takhle už je to někde půl roku...
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

ahoj,chtěl bych se zeptat, že z čidla pro regulaci jasu a čidla přiblížení u mé lumie 925 nepatrně svítí malá červená diotka, je to vidět v nepatrné tmě...a svítí to i když mám vypnutý displej a mobil je např. v pouzdře....mám pocit,že mě to vybíjí rychleji baterii, nevíte co to je?? dá se to nějak vypnout, děkuju za odpověd
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

To je opravdu jen tvůj pocit :)
Vypnout to nejde a je to dioda proximity senzoru - vysílá IR světlo a když dostane čidlo odraz, vypne se displej, nebo naopak nahodí glance.. Na některých telefonech je to opravdu mírně znatelné, na některých kusech vůbec, pravděpodobně v závislosti na typu krycího skla, možná i senzoru
geronimoo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pon zář 16, 2013 7:29
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geronimoo »

Tohle jsem taky objevil po aktualizaci GRD3,ale jen když mám zapnutý rychlý přehled. Opravdu mi dioda nepatrně svítí.
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

No to není můj pocit,skutečně ve tmě svítí a i když je display úplně. Vypnutý a i když mam náhled na glance screen a když zapnu display tak to zhasne..je to vidět jen ve tmě..a taky mi nefunguje správně náhled na glance screen na lumii 820 i ve tmě bez problémů a tady když přejedu rukou nad číslem tak se náhled na glance neukáže.ale jen ve větší tmě jak je aspon trosku osvětlení tak maká je to normální taky když v úplný tmě mam náhled na glance screen tak mi cerna nepřijde vůbec jako cerna ale display normálně je vidět ze trosku sviti a když zmizej hodiny na glance tak zhasne úplně coz je ok i 820 i teď 925 mi ta cerna přišla super první den ve tmě byla cerna fakt super ale teď mi přijde ze trosku display normálně sviti...je to normální?mobil je v záruce a jak dlouho vám vydzi u l925 baterka má sice větší kapacitu než l820 o cca 400 jednotek ale vydz l 820 mi přišla o trosku lepší dekuju za odpovědi...
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

*** oprava když přejedu rukou nad čidlem***
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

potřeboval bych pomoct... nebo poradit... mám problemy s funkcí glance screen.. je ted pouzitelna tak napůl po odkrytí cidla se hodiny nekdy vubec neukažou i když mam nastaveno na náhled... nekdy zase bez problemu nekdy i po uzamčení se má na chvilku zobrazit hodiny a někdy to neudela ale poak uz napodruhý zase jo... pokud máte syss ap pusher tak jeden vlastník téže lumie jako já tam psal, že při amberu chodilo bodou bez problému,a ted po aktualizaci black to jde jen napůl.. ja posoudit nemohu já už zakoupil před týdnem a s black.... a vetší problém mám doma ještě 820 a 925 se s tou 820 nemuže ani nahodou rovnat... při tom glance screenu černá svítí normálně a u té 820 je display zcela vyplý a svítí jen hodiny nastaveno je vše uplně stejně? je to nějaká vada displaye? je to na reklamaci? děkuji moc za odpověd!!!!
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

na 820 problemy s glancem neregistrujeme ale ta černá mě žere neskutečně opravdu na tý 820 je zcela černá jak vypnutý display a u mé 925 jemně podsvícený ve tmě je to hdoně vidět... a ty hodiny jsou po krajích jakoby nazelenalé pixely.. jinak s displayem nemam zadne jine problemy ale ta 820 ma stoptocentně lpší černou ve tmě to je mega rozdíl... je to na reklamaci? oba by to mely byt amoled displaye s clear black technologíí tudíž by to mělo být stejné ne_? uznají mi rekloamaci pokud to na ní je?
jerzybrot
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 07, 2013 19:33
Zařízení: Microsoft Lumia 640 XL LTE

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jerzybrot »

Ahoj, mám takový problém. Neukazují se mi notifikace aktualizace aplikací ze Storu. Nevíte v čem může být zakopaný pes? Ono to začne fungovat, až když najedu v obchodě na konkrétní appku a tam je eventuální možnost aktualizovat, tak potom se tu ukáže i na hlavní straně, jinak ne.
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

odopni live tile obchodu z plochy. Drzat tlacitka power+vol- az kym sa neukaze napis nokia. pripnut obchod na plochu a malo by ti ukazat kolko mas novych aktualizacii.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Ale hlavně - jsi připojený k netu pořád, nebo to vypínáš?
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

no tiez pravda. mne by tiez nedavalo aktualizacie kedy som nemal vzdy zapnute wifi na pozadi. pri datovom pripojeni bude davat aktualizacie vzdy.
jerzybrot
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 07, 2013 19:33
Zařízení: Microsoft Lumia 640 XL LTE

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jerzybrot »

Wifi občas vypínám a ano, live tile na ploše mám. Ok, vyzkouším.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Jak už zde bylo mnohokrát řečeno, aktualizace se kontrolují pouze jednou denně, pokud je v danou dobu telefon offline, číslo na dlaždici se nezobrazí.
jaaro
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát led 24, 2014 3:47
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaaro »

Zdravim.Poradite prosim niekto s odblokovanim L925 UK vodafon,neberie ine SIM?Dik
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Opravdu nelze jinak nez online pres webove stranky Cellunlocker.net ci simunlock.com.Ptal si se uz jinde,opravdu jina moznost neni.
jaaro
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát led 24, 2014 3:47
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaaro »

No ved to,ze je to jedina moznost ale nie vzdy je uspesna,vacsinou nie aspon co som sa docital..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pokud není uspesna, peníze ti vrati zpet.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

hlavne ze nokia reklamu zakladala na foteni za zhorsenych podmienok a v tme, no vysledky testov dxo pisu nieco ine..tak kde je pravda? http://connect.dpreview.com/post/781865 ... -lumia-925" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů