Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

Tak trebas telefonní seznam by se mi hodil :-D

Jeste mala otazecka, když dám obnoveni tovarniho nastevení. Prijdu o Win 10, že?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Nepřijdeš, kontakty a sms se synchronizují automaticky, nezávisle na obnovy ze zálohy....

O W10M přijdeš až při WDRT
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

Výborně, tak si to jdu zahltit aplikacema a fotkama. Díky moc. Mám messengera. Dííííííííííííky
bohemak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 07, 2017 12:59
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bohemak »

Ahoj instaluju si v Lumii 925 W10 podle návodu Jirky..zatím se dařilo a už tam mám tu sestavu 107..ale když pokračuju dál-zkopíroval jsem tam ten soubor stažený z Megy,dal vyhledat aktualizace-to žádný nenašlo-otevřu to "upřesnit nastavení" a nemám tam tu možnost "odložit upgrady"..takže se dál nemůžu dostat..kde dělám chybu? co je špatně? nebo to mám nechat a používat mobil s tím nastavením 107?
díky moc za rady..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kdyz kopirujes soubor do telefonu - MobileEnterprise.ppkg musis koukat na telefon, jak skoci/je nakopirovan do telefonu, objevi se ti hlaska na obrazovce.Tu musis potvrdit.Musi se kopirovat solo, ne v zadne slozce.
bohemak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 07, 2017 12:59
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bohemak »

prostě mi to nejde...já to tam nakopíruju,nic mi na mobilu nevyskočí-žádná hláška-ale přitom ten soubor v mobilu vidím přímo v kořenovým adresáři..asi něco dělám blbě..ale už nevím co...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To delas neco blbe, musis to kopirovat z pc do mobilu pres pruzkumnika..Neni mozne, aby to nevyskocilo.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Jen vezmi ten samotný soubor a přetáhni ho na ikonku telefonu v "tento počítač"
bohemak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 07, 2017 12:59
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bohemak »

WPh.jpg
(194.32 KiB) Staženo 34 x
vím že jsem s tím už otravnej....je to v podstatě blbost-ale pořád mi to nejde..když to zkouším prostě jen přetáhnout z toho rozzipovanýho souboru a vložit do ikonky mobilu v "tento počítač" tak to nejde-viz screen..můžu to přetáhnout prakticky kamkoliv ale do mobilu ne..pak jsem zkusil si ten soubor uložit třeba na plochu a přetáhnout ho tam odsud-to už teda jde..nicméně se žádná hláška na mobilu neobjeví a to zaškrtnout mi to pak taky nejde protože to tam prostě není ta možnost..v adresáři mobilu ten soubor přitom je...chvíli jsem přemýšlel že už toho nechám a zůstanu tady u té sestavy..ale zas mi tam nejde klávesnice..mám ji tam..vidím ji a píšu-ale písmenka neskáčou..už prostě vůbec nevím co dál-v tomhle stavu to používat nejde...napadlo mě-nemám teda tenhle krok přeskočit a zkusit stáhnout rovnou tu "vývojářskou"verzi jak tam v návodu píše Jirka?
dík za každou radu-už sem fakt bezradnej..a přitom se ze začátku tak dařilo..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Postup na vyssi verzi, neni zadna vyvojarska verze, ale postup na posledni oficialni build 14393.953, to klidne udelat muzes, ale pak budes zase zapasit s Glance Screen (ktery je potreba dokopirovat jeste sloziteji nez tato trivialnost), kdyz se zaseknes na uz na takove trivialite jako s timto ppkg souborem..
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od qwerty »

bohemak, asi robis chybu tym, ze to pretahuje rovno zo 7zip. Najrv rozbal na pocitac a potom z pocitaca pretiahni ten subor do mobilu
bohemak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 07, 2017 12:59
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bohemak »

děkuju qwerty....taky mě to takhle napadlo-dal jsem si to v PC na plochu a a pak přetáhl do mobilu..to už přetáhnout šlo-ale stejně mi na mobilu žádná hláška nevyskočila co bych měl potvrdit a to "odložit upgrade" tam taky nemám..přitom v kořenovým adresáři mobilu ten přetaženej soubor ppkg vidím..nejde s tím pak takhle něco dělat?
Enellson
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 09, 2017 11:03
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Enellson »

Ahoj, mel jsem taky problem, zaskrtl jsem odlozit updaty a pak to nenaslo nic. Mozna to bylo, ze jsem si driv hral s windows insider. Udelal jsem postup cely znova, stahl recovery tool, zpet na 8.1, nasledny update a ted to bezi v poho presne podle navodu. Jen jsem se chtel zeptat, je mozny, ze mi zatim nefunguje klavesnice, nemuzu vubec nic napsat. Jinak reaguje normalne (zvuky, prepinani mezi smajlama a tak, navigacni joystick), ale proste nenapisu ani pismenu. Nevite cim toje? Zatim taham aktualizaci na xxx.839

Diky, mam Lumii 920
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Po natahnuti na .839 udelej HR, klavesnice normalne funguje.
Enellson
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 09, 2017 11:03
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Enellson »

Uz funguje, parada, diky. Jen jeste dotaz na dalsi aktualizace: utilitku mam stazenou a kdyz ji rozbalim, tak jsou tam tri soubory, který z nich si stahnu do telefonu? Protoze kdyz tam dam zabalenej soubor, tak mi ten ten mobil nerozbali.
Diky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jelikoz mas telefon, zajima te logicky arm.appxbundle.
Nazapomen, ze pokud budes chtit na 14393.953, budes cvicit s glance screen.Pro 925 je nejlepsi prave .839
bohemak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 07, 2017 12:59
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bohemak »

I když si o mě Jirka nejspíš myslí že jsem blbec který neumí překopírovat soubor-tak i já už mám na svojí L 925 W10!!! :)
A šlapou teda bezvadně :grin: Jen jsem musel udělat to co Jirka píše na samém začátku -vrátit se přes WDRT na čisté 8.1,pak přes OTA doinstalovat a začít znova..šlo to pak všechno jak po másle přesně jak je popsaný v návodu..zůstal jsem u sestavy.839-dál už jsem to nechtěl pokoušet..ale rozhodně bych po svojí zkušenosti každýmu doporučoval stejný postup a pak je všechno bez problémů..takže díky všem kteří mi radili a hlavně Jirkovi-bez jeho návodu by mobil nejspíš už letěl...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SmetyCZ »

Hele a co baterka, jak je na tom? Asi je ještě brzo na odhad, co?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Baterka byla vzdy slaba stranka 925 i s 8.1 a mnoho uzivatelu ma hlavne baterii na 925 jiz za zenitem, diky stari 925.
Ja mam v 925 novou baterii (jelikoz je cela nova) a den/dva da, dle uziti.U 925 dela hodne kvalita signalu, vime jak na to je s antenami..
kubrt
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 11, 2017 7:02
Zařízení: L925 - 32GB

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubrt »

Zdravím Vás,
tak jsem se také pustil do přechodu na W10.
Dle návodu od Jirky vše šlapalo jak hodinky až do bodu:
Nyni budes mit v telefonu sestaveni Windows 10 10586.107.)
Po te co telefon nabehne do telefonu vlozis pres PC/USB soubor MobileEnterprise.ppgk,

Problém mám v tom, že po nekonečných hláškách čekání bude stát za to se mi objevilo Váš telefon je aktualizován.
Hurá!!! Zadám PIN pro odemknutí karty OK, znovu vyskočí zadejte PIN a ať zadávám jak chci nic už to nedělá.
Jediné co telefon dělá, že po zmáčknutí spodního tlačítka můžu fotit, ale ne prohlížet fotky. A nebo když přejedu prstem zvrchu dolů tak vidím menu a poštu, ale vše zase požaduje PIN.
A ještě mi tam svítí ikonka Nastavení - Aktualizace se nainstalovali.
Když připojím tel k PC tak je vidět jen Windows phone ale tam žádný soubor vložit nelze.
Když připojím WDRT tak mi napíše že dostupný soft ( firmware ) je starší než soft v telefonu.

Nevíte někdo jak dál.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů