Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
henda
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 20, 2013 21:24
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od henda »

ještě jeden poznatek:
Když začnu volat, tak před zvukem vyzvánění slyším v repráku takové to rušení - jako když máte telefon vedle rádia, při hovoru to zmizí ale při vyzvánění a před je to slyšet? Je to normální, máte to někdo?
další věc, když jsem v úplné tmě, tak při rozsvícených hodinách je celý displej jako by lehce rozsvícen - jako by do šeda, ale na pár místech mám úplně černé čtverečky, na pár místech jsou vidět. I v menu na černém pozadí je to v úplné tmě vidět. je to na reklamaci? jak již jsem psal mám mobil 5 dní, tak přemýšlím o výměně kus za kus. Asi to nevyřeší problém se signálem, ale ty další věci mi vadí.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

K displeji,zcela normalni jev u Amoled displeju vseobecne,bohuzel.A ze me jich rukami proslo,kazdy ma nejaky flek,tecky apod.
wladik
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát čer 12, 2009 13:34
Zařízení: NOKIA Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wladik »

Ještě k tomu signálu, jak jsem tu řešil cca před týdnem. Jak jsem říkal, L925 jsem dal tedy do reklamace hlavně kvůli tomu, že přestal hrát reprák, a když už jsem tam byl, tak jsem i zmínil, že mi přijde, že signál mám o dost horší než jsem čekal, tak jestli by nekoukli i na tohle.

Dneska se mi vrátila ze servisu, a tam, kde jsem před týdnem neměl vůbec žádný signál, tak teď mám krásné 3 čárky a H+. Takže reklamace opravdu pomohla. Uff :)

A co mě překvapilo je, že když jsem vedle L925 položil L800, tak L800 má dokonce o jednu čárku signálu méně, než L925 :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

No vida. Gratulace. Takové štěstí nepotká každého :-)
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ingi88 »

Dobře, že se to vyřešilo :)

Já měl s L925 pocitově lepší signál než s L920 - doma sice tři čárky ale neustále 3G, no L920 kolísala od pěti do dvou a 3G neudržela ani náhodu, podle místnosti se přepínala na 2G. V práci opět - L925 stabilně 5 čárek + 3G a L920 kolísala.
Asi to bude nastavením pro silnější příjem u L925...

Teď chytám skoro nic na rozmlácené xperii mini pro, protože mě ty neustálé reklamace naprosto odradily od koupě telefonu :???:
henda
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 20, 2013 21:24
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od henda »

to wladik: kde jsi reklamoval? přímo servis nokia nebo obchod kde jsi koupil?
wladik
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát čer 12, 2009 13:34
Zařízení: NOKIA Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wladik »

henda: Nerad reklamuju u prodejců, protože ti to akorát jen přeposílaj na servisy a o tu dobu se to zdržuje :-)

Reklamoval jsem přímo v Nokia servisu, v Cellnetu - http://www.cellnet.cz/.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

I CellNet to musi preposlat dale do Arvato.
wladik
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát čer 12, 2009 13:34
Zařízení: NOKIA Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wladik »

htcjirka: To jsem netušil. Většinou mi to v cellnetu opravili do druhého dne. Ale je fakt, že teď ta oprava L925 trvala 10 dní, tak to asi posílali dál.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Co se tyce "nelumii" a nekterych mensich oprav tak ano.Lumie vsak vyzaduji vyssi level,ktery CellNet nema.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

caute. Mam 925ku mesiac a pol, a co som tu precital, celych tych 22 stran, tak s niecim suhlasim s niecim nie, a nieco mi je jedno. Vacsina ludia sa tu len stazuje a pritom kazdy z vas ju(925ku) velmi rad na ulici vytiahne von aby ludia videli ze ju ma :) a ked to tak nie je, tak ju treba bud predat, podarovat, alebo zahodit ;) Ja osobne verim MSku aj Nokii ze to pojde tym dobrym smerom, a wp8 bude kvalitka este viac ako je uz teraz. Samozrejme ze ma svoje muchy, ale tie sa dňom co dňom prerabaju a nove aktualizacie prinesu dost vylepseni, a urcite to bude smerovat len tymto smerom. Na dobre si trebalo pockat, a na lepsie si pockam :) Som spoko. Dizajn pekny, material prijemny, ovladanie jednoduche, display mam rad, fotak ani nehovorim, navigaciu nemusim spominat atd atd..okrem toho ma obcas potesila restartom, poodinstaloval som nejake aplikacie, dal prec live dlazdice a hned je to lepsie, aj baterka vydrzi ovela dlhsie. 16gb ako tu nariekaju poniektori neriesim, vedel som do coho idem a mne 16gb absolutne staci. Doteraz som si vystacil s 8gb na C6-01 takze tak. Zadny kryt neriesim, je aky je, mne osobne nevrzga, signal som mal zatial stale, nebol problem absolutne. Cize ja sa rad priradim k uzivatelom ktorym niekolko malickosti (pre mna malickosti) nevadi.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Nějak tak. Spousty uživatelů řeší zbytečné hovadinky :-)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Podla teba su malickosti, ked ta telefon obcas potesi restartom? Zrusenie live tiles a odinstalacia apps nie je riesenie! Telefon ma byt v prvom rade spolahlivy. Tiez mi nevadia chybajuce profily, jednotna hlasitost a ine nedostatky (som na WP uz takmer 3 roky), ale telefon MUSI byt spolahlivy a so spolahlivostou som na HTC Trophy nemal problem, na rozdiel od L925!
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Asi tak. Chtit aby to fungovalo je asi prilis prehnany pozadavek.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Krayzie píše:Podla teba su malickosti, ked ta telefon obcas potesi restartom? Zrusenie live tiles a odinstalacia apps nie je riesenie! Telefon ma byt v prvom rade spolahlivy. Tiez mi nevadia chybajuce profily, jednotna hlasitost a ine nedostatky (som na WP uz takmer 3 roky), ale telefon MUSI byt spolahlivy a so spolahlivostou som na HTC Trophy nemal problem, na rozdiel od L925!
Tím jsem nemyslel restarty a jiné problémy s hadwarem.Asi jsem to blbě napsal.Myslel jsem problémy s aplikacemi.Já mám asi štěstí a s L925 žádné problémy nemám :-)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

samozrejme ze ani mne sa nepaci restart, ale v niecom to proste bude. uz nejaku dobu sa mi nerestartoval odkedy som dal live dlazdicu prec z obrazovky. jasne ze to nasere ked sa ti pri nejakej cinnosti restartuje mob, ale tak ziadne zariadenie nie je 100% ale verim ze sa to updatami porisi a bude to slapat aspon na 99,9% :) a ked nie, tak vzdy je na vyber :D treba zmenit znacku ;DD
AceAzzameen
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 10, 2013 11:41
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AceAzzameen »

Mě se zatím samovolně restartovala třikrát. Je zajímavé, že vždy v sobotu někdy nad ránem. :grin:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

niki66 píše:a ked nie, tak vzdy je na vyber :D treba zmenit znacku ;DD
Zajímalo by mne, co je na výběr..
dle zkušeností mých a nejbližšího okolí zhola nic. Všechny ostatní "značky", snad krom apple, jsou o třídu až dvě ve spolehlivosti horší.
Pokud je nějaký opakovaný problém u lumie 925 se spolehlivostí, je to problém kusu, rozhodně né značky..
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

To ti neporadim, ja som so znackou nokia spoko, este nad htc one som poskuloval no :) ale cena ma prehovorila na 925ku a som spoko :)

dnes som ale nejak si vsimol ze vybrovanie mi vynechava obcas, neviem ci to je tym ze mam slabsiu bateriu 26% alebo je to vadou vibrovatka.
henda
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 20, 2013 21:24
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od henda »

nestalo se někomu, že nefungovalo auto otáčení displeje? Prohlížel jsem web, tam vše běželo, pak jsem šel do galerie a nic. pomohl až restart, už se mi to stalo 2x...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů