lumia 900 blbne :(

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
!!yaplesk!!
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 21, 2013 19:54
Zařízení: lumia 900

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od !!yaplesk!! »

Ahoj,
Dnes jsem psal smsku odeslal ji zamknul telefon zachvili mi prisla odpoved a najednou mi nesel odemknout displey porad jen cerna obrazovka delal sem vsechno mozny a nic doma sem ho dal na nabijecku a zapipa kdyz se pripoji na kabel a rosviti se obrazovka a pak muzu klikat na displey a v pohode ale postrani cudliky a i ty dole na displey ale zavybruje ze sem ho zmacknul ale nic neudela nejde prosim o radu co stim

Dekuju moc
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od Flynn »

Pokud to jde, připoj jej k Zune a ulož si, co lze (v podstatě jen fotky a muziku), kontakty máš na svém účtu. O SMS přijdeš a aplikace budeš muset znovu nainstalovat. Pak opět, pokud to jde, dej telefon do továrního nastavení (hard reset). Ale ještě před tím zkus vyndat baterii nebo odpojit (nevím, zda to u L900 jde). Mnohdy to pomůže.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od Simon »

U L900 baterii asi jen tam nevytáhneš. Takže vše co ti poradil Flynn kromne vybrány baterky (kedze sa k nej nedostanes, pokial samozrejme nerobis v servise alebo tak :) )
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od Flynn »

Ano, uvažoval jsem vlastně jako praktický člověk. Když se mi něco podobného stalo na Radaru, kde také je baterka napevno, vyřešil jsem to otevřením spodního krytu prostoru SIM karty. V tom krytu jsou kontakty, které propojují baterku s telefonem. Jakmile je kryt sundán, baterka je odpojena. Pokud je to tak nějak i u Lumie, stálo by to za pokus.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od Simon »

U Lumie je to nasledovne. Jednotný kryt a v nem vsnunutej displej. Takže Vyndat displej z celého tela mobilu a až pak se dopracuješ v vnitřknu mobilu. Neco co by asi obyčejný človek neudelal a já osobne bych to nedelal z dúvod poškodení mobilu když mám záruku radši do servisu :) (no jó na nových autách si nemúžete vymeniť už ani svetlo...na mobilech už ani baterku :D).

Video pro obraz že to snadné není -> http://www.youtube.com/watch?v=77FTJwY5-H8" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od Flynn »

Já to ukončím. Asi si nerozumíme. Chtěl jsem říci, že HTC Radar má snímatelný kryt (spodní pětina zadní strany), který má spojovací kontakty pro uzavření elektrického obvodu napájení. Po jeho sejmutí lze teprve vložit SIM kartu. Má tedy dvě funkce. Pokud to tak nějak není u Lumie (a to právě nevím), tak není co řešit a zbývá jedině Hard reset. O žádné, byť sebemenší demontáži telefonu nad rámec běžného používání, zde není řeč.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od htcjirka »

U Lumie 900 simuluje odpojeni baterie soucasne drzeni pod dobu 5sec tlacitek volume +power + kamera.Pokud nepomuze je poskozena flash pamet nebo v lepsim pripade jen firmware,ktery staci prehrat po prepnuti Lumie do bootloader rezimu.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

lumia 900 blbne :(

Příspěvek od biscuit84 »

Tak sudiac podla prispevku bude pre dotycneho asi najlepsie, ked zanesie telefon rovno do servisu :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů