Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
antarian
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát pro 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od antarian »

MikeyMCZ píše:
antarian píše:a ted me napadnul dalsi problem.... prisel jste nekdo na zpusob jak zadavat sms bez hacku a carek? (I kdyz jsem to v menu vypnul, stejne je to doplnovalo a tim padem snizovalo maximalni pocet znaku na 1 SMS)

mozna to resil nejaky pozdejsi update.
Musis mit nastavene v menu: Nastaveni -> Sit+ A tam "Sada znaku pro zpravy SMS" = Omezena. A zaroven ve zprave nesmis pouzit zadny obrazkovy smailik. Pokud neni zadny pouzit, maji zpravy 160 znaku.
Jojo to jsem mel :-) ale nefungovalo to tak jako tak :-) Spis bude asi problem v tom ze jsem tam nemel tu potrebnou aktualizaci.

Az mi to vrati z opravny tak vyzkousim :-) (Pokud ho nebudu rovnou vracet a cekat na novy kus)
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karelchadim »

Nyny píše:Chci se zeptat, existuje nějaká aplikace, která umožňuje odesílat soubory přes BT?
no pokud máš WP8 tak žádnou aplikaci nepotřebuješ, musíš mít zapnuté BT a např. u obrázku dát sdílet > bluetooth
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Nevím, zda to tu bylo, ale nic jsem nenašel. Jak vlastně funguje ten odhad na zbývající čas baterie? Po prvním zapnutí mi to ukazovalo 6 hodin. Poté jsem nabil a zbývající čas byl 14 hodin. Pořádně jsem ji používal, tahal aplikace, hry a "hrál si" s ní a před chvíli jsem ji vyndal z nabíječky (před 2 hodinami) a ukazuje mi zbývající čas 5 dní a 4 hodiny. To se nějak usadí podle mého používání? U Lumie 900 jsem měl vždy klasicky okolo 19 hodin.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Odhad se dělá na základě momentální spotřeby, nějak se to průměruje atd. Dá se říct, že je to odhadnuto tak, jako by se ten telefon používal stejným způsobem jako za posledních několik minut i nadále.
_Brady_
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 25, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920 yellow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od _Brady_ »

matko882 píše:Piuzivate niekto tie ochrane gumene puzdra Nokia cc-1043? Hlavne by ma zaujimala hrubka L920 v obale.

Já mám žlutý a jsem naprosto spokojen. Skoro nikdo si nemyslel že to je obal 8-) a hloubka je v pohodě ! Jednoznačně doporučuju :!:
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matko882 »

Kupim asi aj 2 nech clovek moze striedat :) dnes som si vsimol ze ak mi niekto vola a stlacim prijat najprv pocujem v reproduktore "vrrr" (neviem to lepsie popisat) a az potom zacne rozhovor..problem ohladom kvality jednej alebo druhej strany nemam...
_Brady_
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 25, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od _Brady_ »

jo to střídání je dobrej nápad ! :tlem: vidím to časem na azůro :grin:
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

Prosím vás pánové, mám ještě další problém s kamerou. Omlouvám se, že vás tady s tím pořád zatěžuju, ale nikdo koho znám tak Lumii nemá a nemám možnost si to ověřit na vlastní oči, ale mám takovej problém, když natáčím video s L920, tak OIS jakoby funguje, ale nějak divně asi, protože video se tak jakoby vlní (což není nic překvapivýho) ale taky klepe a rozostřuje tak zvláštně a prostě hlavně výsledek je ten, že je video skoro nekoukatelný a akorát z něj bude bolet hlava. Chtěl bych se jen zeptat, jestli je to fakt vada OIS a nebo jestli dělám něco špatně já, případně vidím chyby kde nejsou. Pro názornost dávám odkaz na ukázkový video, pokud si někdo najde chvilku a mrkne a poradí, budu moc vděčnej. Děkuju.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=S8YNvX73kyM
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Uloz video na nejaky server,ne na prznic ala youtube..
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

Tady to je, odkaz na ulozto...

http://uloz.to/xkHay57K/wp-20130423-056-mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

ale myslím, že ten problém je pěkně vidět i na tom videu na youtube :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

crisp píše:Prosím vás pánové, mám ještě další problém s kamerou. Omlouvám se, že vás tady s tím pořád zatěžuju, ale nikdo koho znám tak Lumii nemá a nemám možnost si to ověřit na vlastní oči, ale mám takovej problém, když natáčím video s L920, tak OIS jakoby funguje, ale nějak divně asi, protože video se tak jakoby vlní (což není nic překvapivýho) ale taky klepe a rozostřuje tak zvláštně a prostě hlavně výsledek je ten, že je video skoro nekoukatelný a akorát z něj bude bolet hlava. Chtěl bych se jen zeptat, jestli je to fakt vada OIS a nebo jestli dělám něco špatně já, případně vidím chyby kde nejsou. Pro názornost dávám odkaz na ukázkový video, pokud si někdo najde chvilku a mrkne a poradí, budu moc vděčnej. Děkuju.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=S8YNvX73kyM
Toho jsem si všiml hned u prvního videa z L920 a zatím sem nenarazil na video, které by tím netrpělo (ale viděl jsem jich jen pár). Imo je to způsobeno právě tou "super" stabilizací a nejspíš se s tim nedá nic dělat.
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

nofu píše: Toho jsem si všiml hned u prvního videa z L920 a zatím sem nenarazil na video, které by tím netrpělo (ale viděl jsem jich jen pár). Imo je to způsobeno právě tou "super" stabilizací a nejspíš se s tim nedá nic dělat.
No, já viděl jen pár videí co dělali v testech a takhle strašný jak to mám já mi to právě nepřišlo... proto se tu ptám ostatních.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Tak jsem mrknul na video a porovnal svoje. A ja tam to rozostrovani nemam. Takze? :?:
Funny
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 25, 2013 10:28
Zařízení: Lumia 920,Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Funny »

prosím,nabíjí se L920 v pouzdře CP-600 na bezdratové nabiječce? Myslím,jestli to pouzdro nebrání nabíjení.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Ano, nabijeni je plne funkcni a mobil se nabiji.
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matko882 »

aku dosahujete vydrz na 920? za noc 4% dole co si myslim ze je v pohode kedze mam vsetko spustene ako cez den....mam stale 3G, push synchro 1 mailu, jas na automatiku, poloha, bluetooth, nfc vypnute, wifi zapinam ked potrebujem... na pozadi mi idu 3 aplikacie (meteoservis, timer, nextgen reader)...cez den mi vsak ako keby baterka mizne pred ocami...teraz som bol vonku (3 hodiny) mal som 77% a teraz mam 54% a nejako extremne som sa nehral..sem tam som pozrel nieco na nete ale minimum...
verzia OS: 8.0.10211.204
firmvare: 1232.5957.1308.0001
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

hudyss píše:Tak jsem mrknul na video a porovnal svoje. A ja tam to rozostrovani nemam. Takze? :?:
takže to půjdu reklamovat, doufám ale, že vůbec pochopí o co jde :D
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

2 matko882:
treba se to usadi, ja wifi,nfc,polohu stale ON, na pozadi je povoleni pro 12 aplikaci. Jas na stredni. Push synchronizace 3 emailu a pri normalnim pouzivani si to pres den vezme okolo 40-50%. Ale mam prepnuto na 2G, ptz i v Liberci /O2/ to docela preskakuje. No pokud hraju hry, tak uz to samozrejme jde dolu razantneji.
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matko882 »

l920 uz ma cca mesiac tak neviem ci to je schopne sa dako usadit...je sice pravda ze neviem kolko bol pouzivany ale aktualizacie SW som daval az ja a to neviem ci aj SW novy sa musi usadit
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

ono s tou baterii je to takové divoké, už jsem si na to celkem zvyknul, přes noc nabíjím a přes den mi někdy sežere 40 procent, někdy i 80 procent, aplikace mám pořád stejné, zapnuté co se dá, nevím podle čeho to někdy bere víc, někdy míň, i když teď dost podezřívám Skype (ale zase často přes něj píšu), každopádně nemám dva dny po sobě stejnou spotřebu i když mobil používám tak nějak stejně
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů