Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
alda2
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: pon led 02, 2012 8:31
Zařízení: L950 single sim
Bydliště: Východní čechy

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od alda2 »

Sakra, jak to že na netu mám v Outlooku kontakt s datem narození a telefonem a v telefonu je pouze datum narození a telefon chybí.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

na Iphone je nejdražší asi ta doprava z USA do EU :-D si troufnu říct že ten telefon umí to co telefon před čtyřma rokama za 6tis. Ale furt je plno magoru kteří si to kupují a tvrdí že nic lepšího není... Bohužel.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

nehodlám se zbavit Nokie 808
To už jsi tvrdil u několika telefonů,tomu přeci sám nevěříš :-D[/quote]

No rád bych tomu věřil, ale mi nemocní si nemůžeme pomoci :-) Blbě jsem to napsal : nehodlám se jí zbavit pár měsíců :-) Nokie 808 je 3 telefon co jsem si koupil za plnou cenu v obchodě.

Možná by z Applu měli pár lidí zaměstnat do Nokie (co se týče marketingu). :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Možná by z Applu měli pár lidí zaměstnat do Nokie (co se týče marketingu).
To urcite,protoze tam Nokia silne hori a zaostava.
Pekne video z predni kamery 1.2Mpx 720p

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NN79tRFuVxM[/youtube]
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Co stoji tolik? Vykony HW, kvalitni software, miliarda aplikaci, doplnkove veci (itunes store s hudbou, filmy a serialy, CZ neresim, ktery konkurenti horko tezko dohani). Pokud clovek pouziva Apple svet, tak dalsi veci jako Air Play, Air Print, iCloud, vyborne propojeni vsech produktu. Nemam pocit, ze je iPhone dokonaly, ale cenu respektuji. Dalsi veci jsou dlouha podpora vyrobce, updaty okamzite a vsem. Takze par pozitiv by se rozhodne naslo a cena je silne individualni zalezitost.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

Ale lidem co jde o hw si nekoupu iPhone protoze si koupi výkonnější telefon na poloviční cenu a i ten nejvýkonnější. Smartphone se nepřiblíží.ani k té nejmenší cene iPhone a myslím ze (nejsem zastánce androidu) android vesele konkuruje a nabídne víc moznosti jak iphone
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Za prve iPhone 5 vykonove drti mnoho vykonejsich mobilu, ale i kdyby ne, ja nerikam, ze je nejlepsi, rikam, ze je vykony a to az dost. Me nezajima, jestli ma konkurence vic jader. Kvalitu produktu urcuje mnoho veci, ne jen technicka specifikace. Rikam, ze kazdy mame jine preference.
ZEDZED
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 11:42
Zařízení: Nokíja Lumíja 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZEDZED »

To Bouskat, i kdyz mam 920ku a mam ji rad, tak ti musim napsat ze z tebe mluvi trosku nezkusenost. Nevyjadruj se o iPhonu, pokud bys ho nemel a neuzival aspon mesic. Je v nem daleko vic veci totalne vychytanejch, nez se doctes v testech. System je totalne stabilni a rychlej. iPhone komunikuje s Macem tak perfektne, ze si o tom vsechny platformy komunikace tel. pocitac ) muzou nechat jenom zdat, nic tak dobre nenahrava zvuk, maloco tak dobre foti a hraje. Neni to jen predrazena krabicka, ale i tak me s tim snobismem uz tocej.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

nic tak dobre nenahrava zvuk
Tak tady zrovna ulet,"ohul" si doma kvalitni hifi tak nahlas,aby skakal cely barak nebo jdi na hlucny koncert,priloz k bedne Lumii 920 a nahraj to, pak priloz iPhone 5 a porovnej.Lumia 920 krasne cisty prokresleny zvuk diky technologii/rich recording,kterou sdili s Nokii 808,za to iPhone 5 prskadlo.
maloco tak dobre foti
Fotky a video jsou oproti iPhone 5 take lepsi.Video dost vyrazne.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Ja iPhonu závidím kvalitu sluchátkového výstupu.. Jinak OS se mi nelíbí vzhledově a Mac mi stačí 8h v práci.. Nicméně kvality to má. Ne pro mne, ale má..
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Proti Iphone nic nemám (už jsem jich pár měl). Jen nechápu proč takové peníze? I když by nestál tolik tak by si ho hodně lidí nekoupila :-). Nikdy jsem neměl MAC a proto nemůžu porovnávat.Výhoda Iphonu je hlavně v počtu aplikací a celkového zpracování (i když ta hliníková záda nevím nevím?).
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

Ja neříkám ze su zkušené nebo nejakej profesionál jsem amatér. Jen říkám svůj názor. Iphona jsem nemel a nikdy mít nebudu, v ruce jsem ho mel parkat a ničím mě to nezaujalo a asi nezaujme. Taky nepotřebuju 8jader v telefonu taky se mi nelibý mít jich hodne ale android to podle me potřebuje aby fungoval spravne a wp8 ty dve stačí bohate tak jako ios. Jak říkáš ze je v něčem dokonale tak taky tomu není pravda... Aha viz předchozí příspěvek někdo byl rychlejší. nebudu se hádat nemá to cenu... :)

nevadí mi tak samotnej telefon jako chování lidí co ho mají. to mi to asi nejvíc znechutilo
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Jirka: to ale stale patri do kategorie maloco tak dobre foti. Je rozhodne na spici. Nerikam, ze nejlepsi.

Takze jasne, lidi co ho maji me serou, takze je to kram. Pozitiv ma hodne, negativa nejaka take. Cena je individualni. Nekomu prijde draha u Lumia 610, nekomu neco jineho. Ne ze by nemohl byt levnejsi, ale viditelne s tim rada lidi zasadni problem nema. Ale to uz je hodne OT.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

JJ to je už spíše do sekce o Iphonu :-). Je jasné že každý preferuje něco jiného. Ostatně jinak by jsme všichni měli buď Lumie 920 nebo iphony 5 :-)
ZEDZED
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 11:42
Zařízení: Nokíja Lumíja 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZEDZED »

htcjirka píše:
nic tak dobre nenahrava zvuk
Tak tady zrovna ulet,"ohul" si doma kvalitni hifi tak nahlas,aby skakal cely barak nebo jdi na hlucny koncert,priloz k bedne Lumii 920 a nahraj to, pak priloz iPhone 5 a porovnej.Lumia 920 krasne cisty prokresleny zvuk diky technologii/rich recording,kterou sdili s Nokii 808,za to iPhone 5 prskadlo.
maloco tak dobre foti
Fotky a video jsou oproti iPhone 5 take lepsi.Video dost vyrazne.

Mam doma nahravky z iPhonu a kdyz to same natacim ve stejnych podminkach Lumii, tak je to frekvencne o dost horsi. Fotky za deniho svetla ted 920ka taky nema lepsi nez iPhone ( vyresi Portico ), fotky skoro za tmy a video to nema Lumie konkurenci. Spis jsem se ozval proto, ze uz mi docela leze na nervy vecny zabomysi valky co je lepsi. Mel jsem vsechny platformy a podle me ma kazda neco do sebe a kazda je v necem naprd. Zalezi jak kdo tel vyuziva a co je pro nej dulezity.

Ja jsem taky vzdycky ze vsech stran slysel jak jsou W8 nahovno a ted me to bavi a libi se mi to.
Podle me by se fakt uz nemelo koumat co je lepsi a co horsi, je to proste krute vyrovnany a i ostatnim znackam preju hodne zdaru.
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

celkom zaujimava app

http://www.youtube.com/watch?v=y4bmLVXcnsU" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Mam doma nahravky z iPhonu a kdyz to same natacim ve stejnych podminkach Lumii, tak je to frekvencne o dost horsi.
To ja take,iPhone je proste horsi.I videa z koncertu na webech to potvrzuji.Lumi 920 ma trojici mikrofonu (HAAC)u nichž je hlavní výhodou to, že jsou schopny zachytit zvuku přes širší rozsah frekvencí i při vysokých úrovních hlasitosti (140 dB).Kdyz stojite primo nebo blizko "bedny" uz to iphone nepobere a chrasti a prska.

http://uloz.to/xMsFmgX/lumia-920xiphone5-zvuk-mp3" onclick="window.open(this.href);return false;

Zde je nejake video z koncertu,tam uz je to dal od beden,takze uz iphone neprska,ale stale rozsah vyrazne mensi oproti Lumii 920 a navic prevyskovano a mene basu.I na konci na "hlasu" zpevaka je to slyset.I komentare pod videem to jen potvrzuji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ves-KIZN8jU[/youtube]
Fotky za deniho svetla ted 920ka taky nema lepsi nez iPhone ( vyresi Portico )
Vyresilo Portico,kazdy rozumny uz davno Portico ma a lepsich fotek si uziva ;-)
ZEDZED
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 11:42
Zařízení: Nokíja Lumíja 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZEDZED »

A co pouzivas za program na nahravani ?.

Nemusis zrovna psat ze kazdej rozumnej Portico uz ma.
Ja treba pouzivam MacBook a s nim se nejaky vetsi akce ( mac vs windows ) delaj blbe, tak nebudu hloupe riskovat.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Htcjirka: Rozumný jsem a Portico stále nemám :D Čekám na update oficiální cestou. Různého flashování a šťourání jsem si užil dost s WM...
ZEDZED: Počkej na update oficiální cestou. Nebude to tak dlouho trvat.
ZEDZED
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 11:42
Zařízení: Nokíja Lumíja 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZEDZED »

chmeldas : mam to taky tak, od androidu jsem utek prave proto, abych se v telefonu nemusel porad stourat. :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů