Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stevik »

Ach bože! :tlem:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Jinak co se týká kontaktů, IMHO je lepší je mít na MS, protože synchronizuje např. i skupiny a určitě bude i lepší podpora do budoucna - jak z hlediska windows Phone, tak třeba kvůli velkým windows.. Rozhodni se, jestli chceš používat g, nebo MS, tam měj data a máš po problému..
baterka opravdu může být drancována navigací, ale taky chvíli trvá, než se dostane na maximum kapacity. Já měl prvních pár dní taky nižší výdrž.
pak taky záleží na signálu - pokud máš horší signál a telefon se často přepojuje mezi různými BTS, obzvláště pokud používáš mobilní data, taky to udělá své.
osobně mám výdrž cca den, ale to telefon ždímu docela dost.

here jsou mapy, here drive je navigace.. Ale to poznáš, když je spustíš :-)
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Google na kontakty a kalendář používat nechci, chci používat Hotmail, protože je pro telefon primárně určený. Myslel jsem si, že když přehraju kontakty z Outlook 2010 z mého PC přímo do telefonu, což se mi díky radám tady na fóru podařilo k plné spokojenosti, že je pak z telefonu dostanu na Hotmail a tím bude vyřešeno.
Jenže kontakty v telefonu mají příznak Outlook 2010 a do Hotmailu se nesynchronizují a jak jsem pochopil, tak ten příznak Outlook 2010 na Hotmail změnit bohužel nejde a tím pádem nepůjde ani synchronizace :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Použij Outlook connector - ten ti umožní synchronizaci Outlooku přímo s hotmailem. http://office.microsoft.com/en-us/outlo ... 22518.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
pro jednorázový přenos může pomoci i toto: http://office.microsoft.com/en-us/outlo ... 73395.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Já jsem ten Outlook konektor zkoušel, ale neuspěl jsem. Kontakty to přeneslo, ale některé údaje v nich chyběli a některé byly zprzněné. A kalendář se mi nepovedlo přenést vůbec, na podpoře MS mi řekli, ať přenáším jednu událost po druhé, ale to jde, když je v kalendáři deset událostí, ale ne, když jich je tam třeba sto.
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

Nyny píše:Na pozadí běží:

- Doporučené aplikace
- gMaps Pro
- HERE City Lens
- HERE Drive+ Beta
- LockScreen Calendar
- Počasí

Teda nechápu, jak může někomu vydržet dva dny. Já to dnes v 9:00 sundal z nabíječky, jen jsem mrknul zda přišel mail, dvakrát jsem telefonoval a ve 13:00 je baterka na 58%.
Pouzivas whatsapp?? ten mi vzdy zapne wifi nastalo. vzdy to musim vypinat a pritom ho nemam povoleny v aplikaciach na pozadi.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Taktak, komunikační služby whatsapp, viber, skype, nebo i facebook app dokáží, pokud mají zapnuté notifikace a obzvláště když jich je nainstalovaných víc baterku poradně vyždímat..
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Používám Facebook HD a Skype. Takže mám vyhodit z plochy jejich dlaždice?

A jak hodně žere WiFi, mám ji nechat stále zapnutou, nebo radši vypínat při uspání telefonu?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Dlaždice to nijak neovlivní. Jen povolení notifikací..
wifi stále zapnutá / vypínající neposoudím, asi záleží na způsobu používání.. Ale myslím, že je z hlediska baterky lepší nechat jí vypínat.
další věc, co ovlivňuje výdrž je samo sebou nastavení časové prodlevy pro synchronizaci mailů.
nicméně pokud nepotřebuješ na Skype být stále online / na příjmu, pomůže ti v jeho nastavení vypnout ty notifikace.

nejvíc žere hraní her, nehraješ? :-)
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Občas hraju hru Bubble Blast 2, ale dnes jsem jí nehrál. Hraju jen když třeba někde čekám a nemám zrovna co dělat, takže jen velmi výjimečně.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Jeste k tomu vrzani, iPhonu jsem mel nekolik, 3gs, 2x4, 2x4s a ted 5. Nikdy zadny z nich nevrzal. Jine zavady ted nechme stranou. Nejde o flame. Z Nokii jsem mel N9, Lumii 800 a Lumii 900 a ted 920. Nejak povrzavaly vsechny, jsem proste u Nokie smolar :-)

A jeste k fotaku, fotil jsem dnes deti venku. Jako foti dobre, to chran, ale na zadek jsem si tedy z tech fotek nesedl.

Bohuzel uz jsem si vsiml, ze rict tu neco negativniho na Lumii je nepripustne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To jsi si vsimnul spatne,zadny telefon neni dokonaly,kazdy ma nejakou mouchu.Takze negativa nevadi,sam jsem jich dost psal o Lumii 800,protoze tam jich byla spousta,vcetne vrzani,ta opravdu umela vrzat.U nokie plati co kus to original uz delsi dobu,stejne jako jen nektere Lumie 920 maji problem s prachem(predni fotoaparat a promixity).Z fotek si ani na zadek sedat nemusis,to se nikde netvrdilo,ale pravda je takova ,ze foti lepe nez to co je dnes dostupne z mobilni konkurence,zrcadlovka ze zadneho telefonu nikdy nebude.Konkurovat ji muze jen Nokia 808,ikdyz ta zase vyrzane ztraci s horsim svetlem + nektera makra ma mene ostra.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Jasne, zrcadlovka to nebude, ale uber fotak v tom take nevidim. Asi jsem cekal vice.

Prispevok som upravil: TomasSX1
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Massik »

mberdych píše:Ja mam spis dojem, ze htcjirka dostal nejaky mimoradny kus, protoze vsichni ostatni neco. No nic. Nicmene takhle, reklamovat bych to nesel, neni to drama, takze by me neprekvapilo, ze to lidi neresi. Ono je to spis o tom, ze iPhone je proste v tomhke vyjimecny a jsem zvyklej na to nejlepsi.
tak to mam tedy také mimořádný kus :-D
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Premazal som ten flame (sorry mimonaut). Prosim vas drzte sa pri teme!
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Zdravím vás prosím vás ide vám sťahovať s marketu? Lebo mne od rána nič nejde. Stále mi hlási chybu s nejakým číslom a píše, že skúste otvoriť neskôr alebo reštartujete telefón. Aj som vypol a zapol a nič stále hlási chybu. Viete mi poradiť? :cry:
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

taková zajímavost, včera jsem stáhl Greed City ze Store, jako u nás asi k ničemu, ale o to nejde, nemám jí vůbec v aplikacích tudíž jí nemůžu odinstalovat, prostě v telefonu je ale nikde není vidět :(
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

chuckymichal píše:Zdravím vás prosím vás ide vám sťahovať s marketu? Lebo mne od rána nič nejde. Stále mi hlási chybu s nejakým číslom a píše, že skúste otvoriť neskôr alebo reštartujete telefón. Aj som vypol a zapol a nič stále hlási chybu. Viete mi poradiť? :cry:
Se stahovánim a instalovánim ze Store nemam problém.
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Stále nič s tým obchodom nejde mi nič stiahnuť, stále mi vyhadzuje nejakú chybu s číslom a nápis že ochod momentálne nefunguje skúste neskôr poprípade reštartujte telefón. Dosť ma to už štve :evil:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Delal jsem dneska reflash noveho firmwaru (uz me nebavilo cekat) a reinstaloval jsem telefon a vsechny aplikace. Store mi u jedne chybu hodil, ale kdyz jsem to zkusil znovu tak zadny problem. Funguje OK, tedy rano fungoval.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů