Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Mně drnčení vyřešil poslední update.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Mě taky drnčí... :x ale nevím jestli je to věc kvůli které by mi to měli celý rozebírat. Jsem ze staré školy a vím, že když se do něčeho "hrábne" tak se to začne ku... :-D
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Koupil jsem si Nokia "Bluetooth Headset Reaction BH-907". Sluchátko drží na uchu díky takovému hodně fórovému tenkému plastovému ramínku, které rozhodně dlouho nevydrží a bez kterého je vlastně sluchátko nepoužitelné.

Chci se proto zeptat, zda někdo nevíte, jestli se dá třeba někde v servisu toto ramínko koupit náhradní? Nerad bych se dostal do situace, kdy budu mít sluchátko za dva tisíce a nebudu ho moci použít, protože se nedá dokoupit součástka za dvě koruny jak je dnes zvykem.
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JiriE »

Řekl bych, že to ramínko je tam "jaksi navíc", normálně se sluchátko používá bez něj a drží přímo v uchu. To ramínko je tam pro případ, že někomu by z různých důvodů nemuselo klasické držení v uchu vyhovovat.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Mě to právě v uchu nedrží, když to dám do ucha bez toho ramínka a hejbnu hlavou doleva a doprava, tak mi sluchátko z ucha vypadne. Nechápu, jak to tam někomu může držet bez toho ramínka, asi mám divný uši, nebo co :-)

Edit: Tak jsem se právě dozvěděl, že to ramínko se koupit dá, respektive, že jde objednat a stojí 50,- Kč, což je teda láce za něco, co má cenu tak 5,- Kč a možná ani to ne. Ale lepší, než nic.

Edit 2: Tak beru zpět, ramínka se dokoupit nedají.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

No byl už jsem nalomenej si ho koupit taky, ale po přečtení -NyNyho- příspěvku jsem silně znejistěl...
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JiriE »

Nyny píše:Mě to právě v uchu nedrží, když to dám do ucha bez toho ramínka a hejbnu hlavou doleva a doprava, tak mi sluchátko z ucha vypadne. Nechápu, jak to tam někomu může držet bez toho ramínka, asi mám divný uši, nebo co :-)
Zkus vyzkoušet a najít správnou velikost toho "špuntu" s tím kroužkem. A také různé úhly natočení toho "špuntu". Mělo by to sedět.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

Mně sedí v ucho bez toho ramínka perfektně. Prostřední velikost nástavce - ta co je nasazena při dodání.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Hele, tak to bych měl, takovou zvláštní prosbu. Můžeš mi vyfotit, jak máš to sluchátko a hlavně ten špunt v uchu umístěněj :tlem:

Ono s tím sluchátkem je vůbec legrace. Když jsem ho koupil, mluvilo to anglicky. Vzhledem k tomu, že jsem jazykovej analfabet, tak jsem nerozuměl, co mi to říká. Pak jsem se na webu RH dočet, že se to dá přeinstalovat na češtinu, tak jsem stáhl ten SW, a jal se ho instalovat, jenomže mám Win8 x64 a odmítalo se to se mnou bavit. Nakonec se mi to podařilo spustit a nainstalovat v režimu kompatibility. Jenomže, když jsem to spustil, tak to zahlásilo, že je k dispozici update na novější verzi a ta volba nejde přeskočit, prostě buď dáte instalovat update, nebo ukončit program. Ale když jsem dál update, tak to samozřejmě nešlo, protože s Win8 x64 se to prostě nebaví. Zkoušel jsem stejnej postup i na Win7 x64, ale ani tam jsem nebyl úspěšnej. Nakonec jsem se rozhod najít instalátor rovnou v tý novější verzi, ale světe div se, nikde není k mání.
Nakonec jsem to vyřešil tak, že si to nainstaloval kamarád, aktualizoval to a poslal mi zabalenej adresář s to novou verzí, pak už jsem dokázal přimět sluchátko, aby mluvilo česky.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Ked to je ten tool Nokia Accessory Update Tool a chce ti to aktualizovat na aktualnu verziu 1.2.1.2, tak s tym som mal na W8 64bit tiez problemi.

Ono ti stiahne novu instalacku do tempu ale nevie ju nainstalovat lebo nie je nastavena kompatibilita.

Urobis to tak ze si otvoris tempt (Win+R \ %tempe%) a tam si vyhladas NAUA vo verzii 1.2.1.2. (mozes ho skopcit aj na plochu potom uz. Nastavis si kompatibilitu a pojde to naistalovat a pouzivat ;)
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od merffin »

zdravim,mám problém se sdílením internetu z Lumie 920,každý telefon s WiFi se připojí,ovšem když chci připojit PC (Win8) tak Wifi nalezne,zadám heslo,ovšem nikdy se nedostanu k internetu,stále to píše Omezeno,neví někdo,zda-li si nějak pohrát s natavením osmiček v PC aby to fungovalo ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

U me obe PC doma(Win 8) s L920 problem nemaji..Internet chodi jak ma,pri vypadku hlavniho netu obcas pouziji.
Nepouzivas nejaky pekny antivir/vir?Nebo nejak nastandardne nastaveny firewall?
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Funguje mi to spolu s Win RT i Win8 Pro. A fungovalo to bez nějakého nastavování.
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od merffin »

Tak přeci jen Antivir,díky za tip,dělal to Avast,ačkoliv vždy předtim byl také přítomen a šlo to v pořádku,vyzkoušel jsem to jak na win7 tak win8 a pokaždé po vypnutí avastu internet naskočil,ještě otázka mimo,nainstaloval jsem aktualizaci na Lumii a přidal se mi ten nový správce paměti,ovšem po pročítání různých for jsem měl za to,že s touto aktualizací příde i ono nastavení displeje,jasu a kontrastu,a probuzení poklepáním na displej,je ta aktualizace nějak rozdělená,nebo to je verzí/zemí telefonu ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jas a kontrast bude az spolecne s updatem GDR2( v lete) pro telefony/Lumie s Amoled displejem.Probuzeni poklepanim take az s GDR2( v lete) Lepe cti.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Nie je pravda, v niektorych FW je uz aj v GDR1 vo FW 1308... na Lumii 920... v NIEKTORYCH
vlad64
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 01, 2013 1:15
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vlad64 »

Co si myslíte o instalaci "mobilního" antiviru do Lumie? Máte někdo? Zkušenosti? Z hlediska opatrnosti doporučujete?
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

Šedý case pro Lumia 920 :)
http://www.eurosatonline.com/store/carc ... 500t8.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Doporučíte mi servis, který by to prohodil? Samotnému se mi to toho nechce..
vlad64
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 01, 2013 1:15
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vlad64 »

Obsahuje to i "šuplík" na SIMku ve stejné barvě?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

vlad64 píše:Co si myslíte o instalaci "mobilního" antiviru do Lumie? Máte někdo? Zkušenosti? Z hlediska opatrnosti doporučujete?
Proboha na co??? :roll:
Obsahuje to i "šuplík" na SIMku ve stejné barvě?
Neobsahuje,ten si musis dokoupit
CageJ píše:Nie je pravda, v niektorych FW je uz aj v GDR1 vo FW 1308... na Lumii 920... v NIEKTORYCH
Ne,neni v zadnych.To co se valelo po netu jako ukazky je z bety GDR2,ktera k dispozici samozrejme je.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů