Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od klimji »

Možná se už to rad resilo ale je tady 900 stran... Mam problém stim ze když jsem na netu a prohlizim Net a když podrzim prst déle na displeji tak mi začne poskakovat obraz... dela to někomu ? Nebo je to na reklamaci ? Skousel jsem menit citlivost displeje ale žádná změna. V programu multitouch point sem to skousel a když podrzim prst déle na jednom místě tak jde vidět ze se tečka zacne trepat...
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

já jsem měl zase problém s hovory přes GSM. Přes BT, drátové HF a hlasitý odposlech, příp. Skype všechno ok. Volaný mě slyšel velice slabě a trhaně a po půl minutě se to nějak srovnalo, ale i nadále mě slyšeli málo a zkresleně. Takže jsem telefon, ikdyž je ještě v záruce, rozdělal, očistil všechny kontakty na krytu a zkontroloval uložení spodního mikrofonu. Po složení všechno Ok a volaní mě slyší čistě a silně. Problém pravděpodobně způsobilo několik pádů, snad to tak vydrží, protože jsem se díval na nový lumie a žádnou bych si nevybral.
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

tak nedavno jsem menil baterku a musim rict, ze ted par tydnu po vymene mi telefon vydrzi o dost dyl, takze vymena baterky se vyplatila :-)

bohuzel je to asi mesic dva a samozrejme mi zacal zloutnout displej - docela zklamani
ne, ze bych s tim nedokazal zit, ale je to trochu smutny u telefonu za tolik tisic

reklamace samozrejme pada a tak se ptam jestli to nekdo zkousel menit a na kolik to tak vyjde?
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

Samovolně se mi z ničeho nic začal spouštět foťák a sám si fotí série snímků,nepomohla přeinstalace firmware,dělá to i na původním starém dva roky.Když jej rozeberu,a je mimo ten polykarb.obal,tak nefotí,ale jen se spustí aplikace foťák-samovolně.Očistil jsem kde co,porovnal pacičky konektorů,dva dny ok,pak to samé.O zažloutlém displeji ani nepíšu,to je koukám tady na fóru asi standart.Nějaká rada,tip. Odhaduji to na nějakou hardw.závadu tlačítka,proxim.senzoru,displeje. Podotýkám,že se tak děje i když telefon leží jen tak na stole. Díky.
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

tak moje problémy s mikrofonem nakonec vyřešila jeho výměna svépomocí. cena cca 50Kč z ebay a 5 minut práce. teď už mě protistrana slyší vždy silně a čistě :-)
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Chci se zeptat, už delší dobu se mi děje to, že se mobil neustále odpojuje a znovu připojuje k Handsfree připojené přes BT. Ať použiji BT v autě, nebo jen to za ucho, tak se HF normálně připojí, když někdo volá, nebo někomu já volám, hovor se naváže a vše funguje normálně, ale během hovoru se HF najednou odpojí a po pár sekundách zase připojí a tak stále dokola.
Zkoušel jsem HF s jiným telefonem konkrétně Samsung GS5 a tam vše funguje naprosto normálně.

Nemáte někdo nějaký nápad, kde by mohla být chyba?
xtomas
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 16, 2012 22:29
Zařízení: Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 735
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtomas »

Zdravím.

Po těžším pádu, vykazuje 920 problémy se čtením SIM karty. V servisu to odhadli na pravděpodobné poškození čtečky SIM karet, což je dle jejich názoru na výměnu základní desky... Čirou náhodou, není nějaká možnost, jak to ověřit / vyměnit svépomocí?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nemeni se zakladni deska, ale jen cast se sim, ktera je na flexu a je to letovane k desce.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Zdravím, mám pocit, že se už moje baterka jaksi odporoučela na odpočinek a rád bych jí vyměnil. Našel jsem třeba toto: http://www.yenzde.cz/baterie-nokia/bate ... lk-origina" onclick="window.open(this.href);return false;. Je v pořádku?
xtomas
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 16, 2012 22:29
Zařízení: Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 735
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtomas »

htcjirka píše:Nemeni se zakladni deska, ale jen cast se sim, ktera je na flexu a je to letovane k desce.
To je dobrá zpráva :) Nevíte prosím, kde by mi takovýto servisní zásah udělali? Jsem z Prahy, takže ideální by to bylo v Praze.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

Ja som nedavno zrovna objednal z eBay z honkongu :tlem: a uz je na ceste sem http://www.ebay.com/itm/New-OEM-Genuine ... 462d78bd17" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Baterii jsem měnil zrovna včera a kupovalo jsem jí tady: http://www.sunnysoft.cz/zbozi/036PNO-32 ... 00mah.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Zdravím,

v noci na dnešek mi moje Lumča vyhodila nějakou aktualizaci systému - nevíte o co se jedná? Zítra letím na dovču, takže bych si nerad "roz*bal" telefon nějakou aktualizací - budu potřebovat mapy a tak ;)

Díky za info.

Wolf
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tuto aktualizaci bootloaderu dostavaji vsechny Lumie, opravuje kritickou chybu, kdy se telefon muze dostat do restartovaci smycky, z ktere neni cesta ven.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

htcjirka píše:Tuto aktualizaci bootloaderu dostavaji vsechny Lumie, opravuje kritickou chybu, kdy se telefon muze dostat do restartovaci smycky, z ktere neni cesta ven.
Takže "no-stress" a mám ji nainstalovat?
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

Mám zavirovanou lumiu :D
Přílohy
wp_ss_20150619_0001.jpg
wp_ss_20150619_0001.jpg (38.99 KiB) Zobrazeno 9817 x
kssg5
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 15, 2015 12:25
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kssg5 »

chcem sa spýtať ako dlho vám trvá nabíjanie od uplného vybitia do 100% ďakujem.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

Počujte, Nedávno som menil bateriu, ale je tú jeden problém ktorý stále pretrváva. Pri plnom zaťažení CPU/GPU sa počas nabíjania, aj tak vybíja. (nabíjačku používam original). Viete poradiť nejakú silnejšiu ? Hlavne nech to nieje nejaký lacný číňan. Ďakujem. Nájsť viem, ale pýtam sa či vy už nepoužívaťe nejakú nad 2A
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

kssg5 píše:chcem sa spýtať ako dlho vám trvá nabíjanie od uplného vybitia do 100% ďakujem.
Asi tak hodinu- hodinu a pol
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xHeretic »

vormen píše:Mám zavirovanou lumiu :D
To je dobrej nesmysl...spíš bych byl podezřívavej k tomu tlačítku "Zkontrolovat teď"
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 hostů