Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SmetyCZ »

Jj, mě to občas dělá taky.
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od molca »

Zdravím všechny, mam zalusk na 920, mužu se zeptat jak dopadly ty fotky za denního světla, mluvilo se o tom že byly docela špatné, na rozdil od nočního focení. A jak jste s ním spokojení, nejčastější vady s čím bych měl počítat atd. diky všem. :lol:
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Zdravím,

v této době bych už do něho nešel. Jsou na trhu lepší modely. Fotky ujdou, přes Lumia Camera je výsledek dost pěkný ale mám také pořád pocit, že v noci je to nejlepší. Mám firmware Cyan (snad se nepletu, už mám v tom guláš). Mně třeba display zažlutil a určitě bych počítal s tím, že kryt bude po nějaké době prohýbat, dále by tam asi už moc vad neměl být :)
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od molca »

Ja jsem tu svou 720 utopil a od te doby je nejaka nemocna, divalj jsem se na aukro a tam se nova prodava za nejakych 5100kc nová, zatim nemam potrebu utracet, 720 byla super a 920 bude take určite super :grin:
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

aj mne sa displej zazltil aj ked to vidno viac zboku nez spredu a baterka mi vydrzala nejak prd na konci...tak som ju predal :D a este som mal aj obite rohy...zato na to ze som nemal na displeji foliu sa dorzal slusne...zadok sa ale oskrabal okolo toho pliesku pri fotaku
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daff_Cz »

Mohu potvrdit, přítelkyně má 920 něco přes rok (cca 14 měsíců) a viditelně jí taky žloutne displej...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Mam L920 rok a půl, od samého začátku mi vrže kryt, ale ještě jsem se neodhodlal k reklamaci... Odešla mi nabíječka, ale nabíjím bezdrátově, takže taktéž ještě bez reklamace :D ... Displej se mi zdá 100% OK.. Poslední dobou se ale nemohu zbavit dojmu, že nějak hůře fotí, ale nic drastického... Jinak baterka je trosku slabší (občas ještě musím pred večerem nabíjet, a to nehraju hry), ale všechno jsou to jenom drobnosti, jinak jsem spokojen :)
krcma
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob čer 16, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 920;LG G3 D855 32GB
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od krcma »

Zkoušel někdo reklamovat zažloutlý displej?
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Jo, teď zrovna jsem to dával na reklamaci. V Setosu to normálně přijali, ale posílají to stejně do servisu, počítám známé Arvato, tak jsem zvědav jak to dopadne. Nicméně jsem dost čuměl, po ca roce používání, najednou z ničeho nic prostě zežloutly okraje displeje.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Nemáte někde někdo fotku jak do vypadá?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

nieco taketo
http://forums.windowscentral.com/attach ... -1020s.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Tak to já to nemám takhle rovnoměrně, u mne to vypadá jako by žloutl displej od okrajů. O to je to víc vidět, když kraje jsou žluté a prosdtředek normálně bílý. Ale barevně to +/- sedí.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Já mám flek uprostřed, úžasné při čtení v noci :))... Vrže mi kryt nahoře, šuplík na SIM není rovnoměrná (což mě hrozně štve a musím používat pouzdro CC-1043), viklá se USBčko a myslím si, že za chvíli odejde, blesk občas nejde, bezdrátové nabíjení asi nejde vůbec (nevím proč ale třeba při zkoušce se Samsung nabíječkou v prodejně - Qi model asi, se nenabíjel sám), dále vůle na tlačítkách, fotoaparát taky už není bůhví jak extra. Nemám teď čas ale až budu mít, reklamuju, nemám na tohle náladu už...
xtomas
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 16, 2012 22:29
Zařízení: Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 735
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtomas »

Už delší dobu jsem se setkával s nefunkční led. Nakonec jsem vysledoval, že krátce po nabití občas funguje a to různě dlouho. Mě pomohlo úplně vypnout spořič baterie. Led začala ihned fungovat a funguje stále. Buď je chyba v té aplikaci, nebo v detekci stavu nabití akumulátoru... Třeba má někdo stejný problém, tak jsem se chtěl podělit o zkušenost.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nebo to bude nahoda (nerikam, ze to tak musi byt v tvem pripade), 920 trpi na piny, ktere se dotykaji a obcas nedotykaji led.Kryt se po case malinko deformuje a piny nedosahnou na led.Je potreba telefon rozdelat a piny znovu napruzit.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

momentalne pouzivam 820tku a pride mi raz taka rychla ako moja byvala 920tka... co samozrejme nedava zmysel vzhladom na rovnaky hw (920 ma sice vacsie rozlisenie takze teoreticky sa moze gpu viac zadychat ale v systeme by to nemalo byt poznat)

ja som ale po update na 920tke (asi cyan ako posledny) urobil obnovu tovarenskych a nasledne dal obnovu z onedrive zalohy (nechcel som prist o navrhy slov atd) - keby som nedal obnovu tak bol uplne zalagovany... potom uz isiel akoze celkom dobre...ale co mi robilo takmer stale...ze ked som sa vratil z nejakej apky na domovsku obrazovku a klikol hned na tile...tak ho akokeby kliklo ale neotvorilo alebo ten tap nezobralo vobec a vzdy az na druhykrat....

otazka skor na htc jirku.. .mohlo to byt sposobene nejakou vadou - display, digitizer alebo co tam je vsetko :), alebo som ho mal flashnut a neobnovovat zo zalohy aby bol uplne cisty ? Na 820tke som urobil obnovu tovarenskych a nedaval som obnovovat zo zalohy - a ako isla predtym neviem lebo som ju nemal ale ked som sa sem tam hral nepocitoval som ziadne problemy...
crixol
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 22, 2014 0:30
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crixol »

chyba displeje to rozhodně není..wp8.1 je zalagované samo o sobě
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

ale 820tka lieta ako z praku...proste som prekvapeny...ako som sa mohol tak s 920trapit
jvasatko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 23, 2013 8:03
Zařízení: Samsung S7

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jvasatko »

Já reklamoval L920 - žluté kraje a flek uprostřed displeje v listopadu, zbýval půlrok záruky. Výměna displeje, naprostá spokojenost, arvato...
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Možná se to obrátí k lepšímu, když už to spadá pod Microsoft a ten si třeba bude ty servisy víc hlídat...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů