Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Mám takový problém, nejdou mi odesílat SMS na placení parkovného. Koukal jsem u T-Mobile do samoobsluhy a tam mám všechny tyhle placený čísla povolený. Tak se chci zeptat, nepovoluje se to někde v nastavení telefonu?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Pokud máš povolené premium SMS, tak by to mělo stačit. Jediný rozdíl proti normálním SMSkám je ten, že se to posílá na jinak placené číslo...
veyron
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 21, 2014 18:33
Zařízení: nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veyron »

Omlouvam se, pokud pisi do spatne sekce, ale jsem celkem v nouzi. Lumia 920 se par minut spolu se mnou koupala ve Vltave, pak pobzla par dni v ryzi a nyni, kdyz ji dam do nabijecky, tak se ukaze blesk a kolecko jakoby nastaveni. Jinak jsem s ni vic nezkousela, bojim se zkratu. Samozrejme vim, ze je zrejme nutne vyndat baterku, ale jelikoz je to lumia tak se k ni sama nedostanu. Mam vyhledat nejaky servis popr.mate s nejakym zlusenosti nebo jine rady, prosim? :-(
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Pokud si ji vykoupala tak uz znovu nezapinej a sup do servusu
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mas0n »

Zdravím,
zkoušel jste někdo měnit na L920 kryt? A pokud ano, je to hodně náročné? Minulý týden mi spadl telefon na zem, je hodně potlučený, ale funkční. Takže je mi ho líto vyhodit, ale zase nechci utrácet spoustu peněz za servis, tak jsem si říkal, že bych to zkusil sám... Za každou radu předem děkuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Prehodis antenu s konektorem + prelepis civku na bezdratove dobijeni.Pokud jsi trochu sikovny, zvladnes to.
Marekzprahy
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 15, 2012 17:41
Zařízení: iPhone 6S

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marekzprahy »

Po poslední aktualizaci na WP 8.10.14192.280 (+ mám CYAN) mi mobil začal neskutečně topit a vydrží jen cca 6 hodin na jedno nabití (nabíjí se navíc nezvykle dlouho). Promazal jsem frontu fotek na odeslání do Skydrive, omezil synchronizaci e-mailů, několikrát telefon restartoval, nic nepomohlo. Navíc se mi čím dál častěji stává, že vůbec nechytá signál, nebo sice ukazuje, že signál má, ale nikdo se mi nedovolá a internet taky nefunguje. SIM jsem už nedávno vyměnil za novou, nepomohlo. Takže to asi hodím z okna a koupím něco bez WP, už mě to nějak nebaví :-(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To vůbec nemusi byt updatem, 920 se takto chovala, když ji odchazela deska, celkem casty problém..
Ale tezko hodnotit takto "na dálku".To by samozrejme odhalil reflash FW zda si něco SW nesedlo ci odchazi HW.
Marekzprahy
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 15, 2012 17:41
Zařízení: iPhone 6S

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marekzprahy »

htcjirka: má smysl investovat do nové baterky? (mám telefon cca 1,5 roku)
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mas0n »

htcjirka: Díky za odpověď, ale asi to nechám být, nechám si 920ku jako záložní/pracovní telefon a pořídím si nový.

Takže mám nový dotaz: Polepším si, když koupím L930? Četl jsem něco o špatném fotoaparátu, přehřívání atd. Je zde někdo, kdo vlastní nebo vlastnil oba modely, aby je mohl srovnat? Na 920ce mi celkem vyhovoval fot'ák, ale hlavně nahrávání videa se super zvukem při nahrávání koncertů, je to u 930 stejné? Jinak nějak nevím, co koupit. L830 se mi zdá trochu předražená, a jinak toho u WP moc na výběr není.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

zvuk u nahravanych videi je u vsech Lumii oproti konkurenci mile napred a u 930ky to rozhodne nebude horsi nez u 920ky...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

930 ma vice mikrofonu a nahrany zvuk je zase o kus dále/lépe.
S prehrivanim 930 zadne problémy nemá, fotak je prumer dnesnich 20MPx fotomodulu vsemoznych znacek/vyrobcu.
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mas0n »

finchcz: právě že 920ka je v tomhle výjimečná, tak by mi to hodně chybělo, kdyby 930ka nějak chrčela...

to přehřívání jsem někde četl nebo viděl, tak jsem myslel, že to je nějaký častý problém
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ne, to jen je vice citit teplo diky hliniku a tudiz jinemu pocitu z odvodu tepla.
930 opravdu nechrci, naopak je na tom lepe nez 920.
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

zdravím, tak po dlouhé době problém s mojí 920, kterou jsem dal ženě. Mě fungovala v pohodě, ženu už po několikáté prostě ráno nevzbudí, večer jde spát, všechno je ok, zvuky jdou, ráno telefon sice zvoní ale nejdou zvuky, žádné, pomůže jen restart telefonu. Zkoušel jsem HR, dal jsem i developer preview se všemi updaty, stejně to alespon jednou za týden udělá, a co jsem si všiml, strašně málo vibruje, hodně slabě. Je to poslat na reklamaci nebo nějaký nápad?
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dimm »

Mě pomohlo vždy přehrát soft přes NSRT a na nějakou dobu to šlapalo tak jak má....ale jen do nějaké další aktualizace,nebo větší zátěži,většímu vybití atd. kdy se pak zase v softu něco,,podělalo,, :-)
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Mám takový dotaz, dočetl jsem se, že aplikace Lumia Camera je pro telefony bez PureView a Lumia Camera Classic pro telefony s PureView. Může mi někdo vysvětlit, proč mi Lumia Camera Classic store ani neukazuje, a když se do ní dostanu přes web tak mi to píše že zařízení není kompatibilní? To je zas nějaký CZ fail, že všichni to mají až na česko?
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

Lebo Classic je len pre 830,930 a 1520
Libas.Hm-kovo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 23, 2014 21:38
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Libas.Hm-kovo »

Zdravím mám problém s hudbou. Mám v L920 nahranou svoji složku s hudbou a prostě se mi ty písničky postupně v mobilu ztrácej ale záhadou pro mě je že když mobil napíchnu na noťas tak tam ty určitý písničky jsou a jdou normálně pustit. Neměl někdo ten samý problém popřípadě nevíte někdo prosím Vás co s tím? Nebaví mě neustále obden nahrávat ty písničky a furt dokola... Děkuji
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dimm »

Měl jsem kdysi stejný problém s hudbou(a i s budíkem,kalendářem,..),po přehřátí softu přes NSRT se už neztrácely...jo je to trochu náročný řešení,jestli má někdo jednodušší,ať napíše.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 12 hostů