Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Mě stačilo párkrát šáhnout na displej když jsem opravoval něco na autě a už tam mám nezničitelný flek taky. Když displej vyleštím, není vidět, ale po pár minutách používání vždy vyleze..
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Já ji mám asi také pryč. Už mám objednaný "Fusso SmartPhone Fingerprint Oleophobic Coating Kit" tak snad to nezhorším :D
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

To jsem měl na 620, vyleštit šel, ale během chvilky byl zpět. V Cellnetu vyměnily dotyk v záruce...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

Když něco leštím, tak to beru jedině Tempem. Na autě to sice jen trochu odstraní takové ty "dámské škrábance" pod klikou, ale ten zbytek - vodní chlazení na GPU, mince, nažloutlé plasty, přičmoudlá trouba - tak tam funguje na jedničku :wink:
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

Napuštěnej určitě ničím nebyl ten hadřík, říkám si spíš, jestli to nemůže být tím, že se mi dost potí ruce, třeba mám agresivní pot :D nevím, ale nakonec jak je vidět z obrázku, tak je to pryč přesně tam, kde nejvíc displej využívám... hadříkem ho ale čistím celý, takže kdyby byl problém v čištění, nebyla by ta oblast takhle přesná (ve smyslu práce s telefonem) ale bylo by to zničený třeba i na okraji někde...
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

a po jake dobe pouzivani se ti to "povedlo"?
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

No asi po dvou mesicich už to bylo trosku znát na místech kam často ťukám a pak se to postupně rozlejzalo víc a víc, teď je to rok, co ten telefon mam... Slo to fakt rychle... Nevěnoval jsem tomu az takovou pozornost, ale teď už ne to vázne vadí....prsty drhnou a je to magnet na spinu a všecko.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ja mel L920 také rok a nic nebylo znat, ani naznak.Navic delam zamestnani, kde mam vesmes porad spinave ruce.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Dotaz - včera mi upadla moje L920 z cca 1m na beton. Dopadla šikovně na hranu, tzn. tel přežil jen se trochu zmáčkl ten polykarbonát (nebo co to je :) ) o cca 1mm. Tzn. dotaz - za kolik se dá koupit nejlevnější origo tělo? Na ebay je jich tuna, ale nevěřím jejich pravosti. Naposledy jsem před X lety předělával svou černou Nokii N78 na bílou a ten "origo" kryt vůbec neseděl :-D a telefon mi od té doby leží v šuplíku :-D (to už tak 5-6 let bude :D).
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Odpovím jinak, upadla mi také, tělo taky s vrypem. Pilníček na nehty a rozpálená lžička to vyřešili k naprosté spokojenosti. Pilníčkem zabrousit a lžičkou nebo něčím lesklým co snese teplotu zaleštit. Teď mě napadla žehlička...
Nádherná vlastnost polykarbonátového masivu na Lumii.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Doprodej krytu umim za 600kc, original ze servisni site.Uz jen cernou barvu,ostatni barvy doprodany.
Jeste mam 2 zakladni desky,audiokonektor s hornim mikrofonem,usb flex,jedna baterie,modul fotoaparatu apod.Jinak vicemene dily na L920 doprodovam,uz se soustredim zase na nove modely.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Rezervuju si baterku, jestli je nová.. Přeci jen, už mám po roce a půl pocit, že už mi dlouho nevydrží. Zato l920 ještě vydržet musí alespoň rok - mimino sežere spoustu peněz :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Rezervuju si baterku, jestli je nová..
Samo ze je nova, stare baterie ani dily neprodavam.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

htcjirka píše:Doprodej krytu umim za 600kc, original ze servisni site.Uz jen cernou barvu,ostatni barvy doprodany.
Jeste mam 2 zakladni desky,audiokonektor s hornim mikrofonem,usb flex,jedna baterie,modul fotoaparatu apod.Jinak vicemene dily na L920 doprodovam,uz se soustredim zase na nove modely.
Mel bych zajem o kryt, prosim.
Nováček
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 19, 2014 8:45
Zařízení: 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nováček »

HTC Jirka
Ahoj, měl bych zájem vyměnit, respektive prekrytovat moji 920, používání je na ní trochu už vidět. Je černá. Prosím o info. Děkuji.
kosan123
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv led 16, 2014 19:25
Zařízení: LG G2 32GB CZ White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kosan123 »

Čaute lidi,
jelikož mi moje lumie upadla na zem a jaksi jí prasklo sklíčko tak zvažuji výměnu. Bohužel servis si za to řekne o 5k což je naprosto mimo mé představy, takže si to udělám sám. Už jsem pevně rozhodnutý, že do toho půjdu sám, ale ještě nevím jestli koupit celý displey i s rámečkem (při této výměně se nedá celkem nic zkazit - jde pouze o rozmontování a zase složení dohromady, což doufám bych zvládl i já) http://www.ebay.com/itm/NEW-LCD-Display ... c#shpCntId" onclick="window.open(this.href);return false;
anebo koupit pouze krycí sklo http://www.ebay.com/itm/Outer-Touch-Scr ... 2ed039fc3f" onclick="window.open(this.href);return false; u kterého je ale možnost zničení mnohem větší...

Moje otázka teda zní - pokud použiju neoriginální celý displej z ebay resp. z číny, ovlivní to hodně kvalitu zobrazovaného obrazu? A dá se někde sehnat originální díl? ... Díky za názory, pokud má někdo nějaké tipy/triky na výměnu tak sem s nimi. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Zatím mám pouze video z youtube jak to rozebírá a zase skládá. http://www.youtube.com/watch?v=cKd8tCAH-eY" onclick="window.open(this.href);return false;
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od riso9994 »

cauko, potreboval by som pomoct, Chcem vratit na windows phone 8.0, pretoze nie som spokojny s WP 8.1. Skusam to cez nokia software updater for retail, ale zobrazuje mi ze nevie sa pripojit na server. Kde moze byt chyba? Zablokovala nokia stahovanie cez tento program? Bol by som rad za kazdu pomoc. Dakujem
lamorak
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 01, 2013 19:01
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lamorak »

Pres aplikaci Preview for developers?
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od riso9994 »

WP 8.1 mam cez preview for develolpers. ale potrebujem to donwgradnut na WP 8.0 cez nokia software updater for retail 4.1, ale nejde mi stiahnut ziaden firmware
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Použij Nokia Care Suite.
Jinak to nepůjde ;-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů