Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

Inak neda sa niekde pozriet changelogy pri apps ? Lebo mi ponuklo update na Camera Pro, tak by som chcel vediet ake zmeny tam nastali
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

ak to tam programator do popisu nenapisal, tak sa neda :)
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

Prosím Vás, má někdo zkušenosti s reklamací Lumie z jiné než české distribuce v Nokia Store Brno Olympia??? Nevím, jestli tam můžu jít svoji L920 reklamovat, nebo to musím zanést do Arvata v Brně (Brno Business Park)? Bliká mě totiž taky displej, jak už tady psal jeden člověk. Dělá mi to hlavně na denním světle. L920 mám z polské ditribuce a vím, že na to platí celoevropská zárku. Jen nevím, kam to mám dát reklamovat ( do maxshopu se mi to posílat nechce a osobně to tam mám daleko).
rorxy
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 04, 2013 23:13
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rorxy »

Od aktualizace Black mám problém s hovory.Tak 3-4x denně se mi při pokusu o hovor objeví hláška (viz.screen).Když se chci dovolat musím jít na nastavení sítě a změnit z 3G na 2G,nebo 4G.Zavolám si tak třikrát a opět to samé a zase musím změnit na jinou hodnotu - je celkem jedno na jakou a zase to chvíli volá.920 mám už rok a nikdy mi to nedělalo.Operátor O2,lokalita Praha,sim karta stará cca půl roku.Soft reset nepomohl.Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost ?Díky
Přílohy
wp_ss_20140212_0001.jpg
(94.02 KiB) Staženo 38 x
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Dělal si aktualizaci přes OTA nebo NSU?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

jiri_cz píše:Prosím Vás, má někdo zkušenosti s reklamací Lumie z jiné než české distribuce v Nokia Store Brno Olympia??? Nevím, jestli tam můžu jít svoji L920 reklamovat, nebo to musím zanést do Arvata v Brně (Brno Business Park)? Bliká mě totiž taky displej, jak už tady psal jeden člověk. Dělá mi to hlavně na denním světle. L920 mám z polské ditribuce a vím, že na to platí celoevropská zárku. Jen nevím, kam to mám dát reklamovat ( do maxshopu se mi to posílat nechce a osobně to tam mám daleko).
Stejne se to musi preposlat do Arvata,takze je lepsi to poslat rovnou tam, naprimo.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

rorxy píše:Od aktualizace Black mám problém s hovory.Tak 3-4x denně se mi při pokusu o hovor objeví hláška (viz.screen).Když se chci dovolat musím jít na nastavení sítě a změnit z 3G na 2G,nebo 4G.Zavolám si tak třikrát a opět to samé a zase musím změnit na jinou hodnotu - je celkem jedno na jakou a zase to chvíli volá.920 mám už rok a nikdy mi to nedělalo.Operátor O2,lokalita Praha,sim karta stará cca půl roku.Soft reset nepomohl.Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost ?Díky
Taky se mi to minulý týden stalo. Dělal jsem Black přes NSU načisto. Ale zajímavé, stalo se mi to po změně operátora, na O2 se to neobjevilo a jak jsem přešel v Vodafonu tak už dvakrát během dvou týdnů. Naprosto nechápu. Manželka má L820, OTA Black, O2 a stává se jí to docela často, musí rebootnout foun. Nechápu co to je za bug.
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

akorát teďka se dívám do záručního listu od Maxshopu a je tady napsáno: "S tímto Záručním listem lze uplatňovat záruku pouze u prodejce". Když se to reklamuje u Arvata, tak musím k tomu dodat záručák, nebo jim stačí napsat IMEI, které mám nalepené v tom záručáku?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Priloz jim k reklamaci zarucak a nemej z niceho strach,opravi a poslou nazpet.Milionkrat overene i v tomto novem roce,kolikrat probirano..
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

rorxy píše:Od aktualizace Black mám problém s hovory.Tak 3-4x denně se mi při pokusu o hovor objeví hláška (viz.screen).
Od aktualizace Black to také kolegovi na 920ce s O2 sim dělá, bohužel doposud nenašel žádné řešení. Má Maďarskou distribuci.
Lion
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 23, 2013 20:28
Zařízení: Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lion »

jiri_cz: Nokia Store v Olympii je už od podzimu zavřeny :-(
rorxy
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 04, 2013 23:13
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rorxy »

spellshaper píše:
rorxy píše:Od aktualizace Black mám problém s hovory.Tak 3-4x denně se mi při pokusu o hovor objeví hláška (viz.screen).
Od aktualizace Black to také kolegovi na 920ce s O2 sim dělá, bohužel doposud nenašel žádné řešení. Má Maďarskou distribuci.

Tohle je Polkomtel z Max Shop.Black šel přes OTA.Nevím..do HR se mi nechce.Díky všem.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Zdravím,
dnes jsem poprvé potřeboval z mobilu poslat mail a k němu přiložit dokument v PDF. Bohužel jsem nepřišel na to, jak soubor poslat :x
Teď už jsem to vyřešil jinak, ale pro příště, prozradíte mi někdo, jak to udělat?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Nijak, mail pošleš ale soubor nikoliv, můžeš ho pouze uložit na SkyDrive a poslat odkaz. Je to jedno z tupých omezení WP8.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Tak to je od MS "dobrá" podpásovka. Příště zakážou ukládat čísla do adresáře a budeme nosit v kapse bloček a vyťukávat je ručně ne?!

No nic, v každém případě díky za odpověď.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

nevidím žádný rozdíl, když se v readeru uploadne na skydrive a pošle se odkaz od toho, že by se pdf vkládalo rovnou do mailu. Funguje to stejně.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

To s těma přílohama je problém jen 920ky? Já se 720 normálně přílohu pošlu. :?:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Přílohy samosebou posílat můžeš, tady šlo ale konkrétně o pdf
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

mimonaut píše:nevidím žádný rozdíl, když se v readeru uploadne na skydrive a pošle se odkaz od toho, že by se pdf vkládalo rovnou do mailu. Funguje to stejně.
Kliknu na nový mail, dám přidat přílohu, nalistuji přílohu a dám odeslat. Příjemci přijde mail i s dokumentem.

Nahraji dokument na SkyDrive, otevři SkyDrive, dám sdílet, vyberu mail, do něj se vloží odkaz, dám odeslat. Příjemci přijde mail, který otevře, klikne na odkaz, soubor někam uloží. Když se dozvím, že dokument stáhl, otevřu SkyDrive, nalistuju dokument a smažu ho.

Aneb, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

mimonaut píše:Přílohy samosebou posílat můžeš, tady šlo ale konkrétně o pdf
Takže přílohy posílat můžu, jen to nesmí být PDF?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

To je zásadní nepochopení sdílení na WP..

tebou popsaný způsob by byl opravdu na mašli, ale nabídnu ti lepší..
Mám otevřené pdf v readeru (pozor, ne v tom od adobe, ale v tom od MS, čili pdf reader), stisknu sdílet, zvolím komu, dokument se automaticky nahraje na SD a pošle se link. Žádná věda.

A pokud chceš poslat např. word nebo excel, klikneš v office na dokument, dáš sdílet a soubor pošleš (na skydrive, mailem, jak je libo). Pokud chceš poslat mp3, dělá se to úplně stejně, jen dáš sdílet v hudebním přehrávači. Prostě odpadá nutnost pouštět emailového klienta. Ale chápu, že zvyk je železná košile a že existují situace, kdy by se hodila i ta obvyklá varianta.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů