Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Neni to jedno,OTA sice zachova vsechny soubory a data,ale naopak muze prinest tyto symptomy,jako nestabilitu,u nekoho zase snizeni vydrze a jine..Neni to pravidlo,ale stava se to casto.Kdyz je to pres NSU ,je to vzdy lepsi,je to uplne cista reinstalace FW.Ja nyni delal tez reinstalaci a telefon slape jako hodinky. S OTA aktualizacemi u vetsich aktualizaci nemam dobre zkusenosti ani u s ostatnich systemu.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Psal jsem to již v jiném vlákně , ale mám L820 od června 2013 a v mobilu byl FW POrtico, nyní mám Black a od června mi naběhly FW 1308+Amber+ nějaký od T-Mobile + Black a vše OTA a mobil stále šlape jak hodinky.
Přítelkyně má L1020 s původním FW AMBER jsme nyní dostali Black a taky OTA a bez problémů. Ikdyž váhám jestli HR u L1020 neudělám, neboť pokud se mobil vybije do mrtva tak je výdrž znatelně nižší (až 20%), než když mobil dám do nabíječky třeba při 5% baterky. Někdy si toho prostě nevšímnu a fotím a najednou blik ...........jinak spokojenost.
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rehor J Zacek »

htcjirka píše:Neni to jedno,OTA sice zachova vsechny soubory a data,ale naopak muze prinest tyto symptomy,jako nestabilitu,u nekoho zase snizeni vydrze a jine..Neni to pravidlo,ale stava se to casto.Kdyz je to pres NSU ,je to vzdy lepsi,je to uplne cista reinstalace FW.Ja nyni delal tez reinstalaci a telefon slape jako hodinky. S OTA aktualizacemi u vetsich aktualizaci nemam dobre zkusenosti ani u s ostatnich systemu.


No a není tedy řešením po aktualizaci OTA udělat obnovu továrního nastavavení a začít s čistým stolem? Ne každý má možnost flashe před NSU a toto by bylo řešení...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak urcite je to jedno z moznych reseni.NSU pouzit az v pripade,ze toto nezabere.
Johnnny
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř čer 20, 2012 9:38
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black + iPad Mini WiFi 16GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Johnnny »

Idem prvy krat vyskusat NSU. Odkedy mam Lumiu mam problem, ze niektore albumy sa vo vstavanom prehravaci otvaraju dost dlho. Nikde som ale nenarazil na podobny problem, takze NSU je posledna nadej ...
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od McJobs »

htcjirka píše:To je hodne stara revize,posledni je 8500 a ma lehce prepracovanou zakladni desku vcetne stineni a odvodu tepla,displej(neskutecne znatelne cernejsi cerna) vcetne pouziti jineho lepeni,jine tesneni kamery a proximity senzoru.
Ja som kupoval nedavno L920 kde bol od prveho spustenia predinstalovany Amber, ale cislo revizie HW mi pise 6.5.0.2. Je to mozne ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

HW revizi vidis jen pri pripojeni k PC a Nokia Care Suite.
azzu
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 28, 2014 23:52
Zařízení: l920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od azzu »

Snad nebudu moc ot. Mam otázku ohledně hození pdf souboru do telefonu a následně otevření souboru v pdf programu, kde se mi soubor neotevře. Musim prvně v officu az pak mi to skočí do toho pdf prohlížeče. Hodit soubor na skydrive(onedrive)?

dalsi otázku ohledně odpojování telefonu od pc. Diky za odpovědi.
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

Prosím Vás nevíte co se stalo s facebookem-konkrétně s notifikacemi na zamykací obrazovce? Po posledním updatu nemám možnost výběru aplikace FB na zamykací obrazovku ( v Nastaveni=>Zamykací obrazovka=> Zvolte aplikace pro rychlé zobrazení informací o stavu). Tam když kliknu na tu ikonku pro přidání aplikace, tak v seznamu Facebook chybí. Má někdo podobný problém?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

S facebookem pozoruji to samé, i beta i normál...
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dr.Y »

Jo to po*ral nejspis MS, protoze ve Storu je od nejake doby misto verze 5.2 verze 3.2, ktera je urcena pro WP7.8. Predtim ta verze 5.2, ktera je pro WP8 fungovala co se tyce notifikaci docela v pohode. Nevim proc tam soudruzi dali najednou verzi pro WP7.8, kterou vydavaji za 5.2.1.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sssugi »

Ja mam aplikaciu Facebook Beta vo verzii 5.2.1.1 a funguju mi aj notifikacie aj zobrazenie upozornenia na lockscreene aj na Glance
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Tak ji hlavně neaktualizuj až ti aktualizaci nabídne...
A když už někdo aktualizuje na "starší" verzi FB, tak stačí změnit jazyk telefonu na angličtinu USA, restartovat tel, otevřít store, najít aplikaci FB, kliknout na update. Poté stačí vrátit jazyk zpět, restartovat a máte funkční CZ FB.
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

Taky mě to dneska napadlo, že změním oblast a nainstaluju "americky" facebook. Tam je verze z 23.12.2013, takže to ty notifikace na Lock screenu má.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Stačí změnit jazyk telefonu, jen mi to teď cpe tu nepovedenou starou aktualizaci
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

Zdravím, pri vzatí mojej L920 do ruk ma čakalo zdesenie.Začal mi praskať kryt, konkrétne v pravom hornom rohu.Veľmi ma to zaskočilo.Neviem, či to dať reklamovať navzdory riziku, že telefón mi príde späť doškriabaný alebo inak zničený.Okrem toho mi ešte vŕzgaju steny, to som už neriešil.Preto sa pýtam, je to opodstatnenie na reklamáciu ? Telefón je nebrandovaný a bol braný od Slovenského Orange.Podotýkam, že na zem mi nikdy naspadol, vždy bol nosený v púzdre a na displeji je od novoty fólia.Mám ho od augusta (srpna) minulého roku.Fotku pridávam v plnom rozlíšení cez skydrive.

Ďakujem za odpovede.

odkaz na foto ( https://acuyha.dm2303.livefilestore.com ... JPG?psid=1" onclick="window.open(this.href);return false; )
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Tyjo.. Kolmo k té prasklince máš po celé délce telefonu svislou čáru, to je co? Jen odraz? Vypadá to jako by ten kryt byl svařený, slepený nebo co..
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

to je len odraz..je tam iba ta prasklina
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Prasklina může být způsobena tzv. studeným spojem, který vznikne při vstřikování plastu. V místě soutoku dvou proudů taveniny se materiál již nedokáže dostatečně slít dohromady, protože čela těchto toků jsou již chladnější. Pokud je to polykarbonát (PC), jeho zpracovatelská teplota je o dost vyšší než u běžných hmot a formy musí být vyhřívané i nad 100°C. Proto se ještě vzhledové plochy upravují lakováním, čímž se studené spoje i jiné nevzhlednosti zamaskují. Ve své době prasklinami trpěly telefony iPhone 3G.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

tak to je fakt smola, že som na niečo také natrafil práve ja..nikde som nič podobné nevidel aby sa niekomu stalo niečo také na L920..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů