Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Hm.. No zkus si zkontrolovat ty ID3 tagy, jak radil Kormorán, napadá mne, že by mohl být bug v zobrazování albumart, který je vložený přímo v tahu, nebo něco podobného.
nebo opravdu HR, ale osobně si nemyslím, že by to něčemu mohlo pomoci. Kdo ví, možná ano :-)

zaráží mne, že třeba já s tím nemám nejmenší problém a ještě jsem o tom ani neslyšel.. (mám GDR3)
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kormoran »

sssugi psal ze mu to dělá až od gdr3 u tebe je to v pořádku, fakt zvláštní, určitě bych zkusil zmíněné id3 tagy třeba to převést na jinou verzi.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sssugi »

Vosi: tebe to robi aj pri prepinani pesniciek len cez ten horny panel alebo ked prepinas cez sluchatka? lebo ja mam dojem ze mne to robi len priamo v aplikacii hudba...mozno to fakt bude tymi obrazkami :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Kluci, ségře sme koupili 920 a ona se mě na skype ptá, kde vypnout vibrace dolních tlačítek. Bohužel u sebe nemám žádnej WP telefon, tak nevim. Poradíte?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Jen tlačítek nelze. Buď všechny vibrace, nebo budou tlačítka vždy vibrovat.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Prej když vypne všechny vibrace, tak tlačítka vibrujou furt. Možná ale dělá něco špatně. Jak vypnout všechny vibrace?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

pokial si dobre pamatam, vypnut vibraciu tlacidiel nejde
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Moje chyba, omlouvám se. Vibrace nevypínám a hned potom jsem to vyzkoušel a zjistil jsem, že i při vypnutí vibrací tlačítka vibrují. Ony vibrují tak málo, že jsem si toho nevšiml.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

Tiež som chcel tie vibrácie, keď som telefon kúpil, vypnúť no teraz si to bez nich neviem predstaviť..ako by som vedel, že som na to tlačidlo klikol ?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Ako? Třeba tak, že by se to kliknutí projevilo :-P

Sámotnému mi přijde vypínání zbytečné, ale evidentně se najdou lidé, kteří by si to vypnout přáli. Stačilo by, ale je vypínal třeba právě ten přepínač na vypnutí vibrací. Bohužel jsou u WP funkce, kterými se buď nikdo nezabýval nebo bylo řečeno, že "tak je to jedinné správné řešení". Naštěstí ty tlačítka skoro vůbec nejsou cítit. Vibrace jsou slabé a příjemné (když to porovním třeba s Nokií 5800XM, kde po znáčknutí klávesy telefon měl tendenci uletět :D)
Vosi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 26, 2013 17:16
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vosi »

sssugi píše:Vosi: tebe to robi aj pri prepinani pesniciek len cez ten horny panel alebo ked prepinas cez sluchatka? lebo ja mam dojem ze mne to robi len priamo v aplikacii hudba...mozno to fakt bude tymi obrazkami :)
Jojo, mně to taky dělá jen v té hudbě :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Ještě má ségra dva problémy, jeden pokud je mi známo neřešitelnej >> změna zvuku SMS na vlastní, asi se nic nezměnilo že? Druhej nevím, jde vypnout zvuková odezva klávesnice?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

První vyřeší aktualizace GDR3. Ti, co mají testovací verzi pro vývojáře (jak se k ní snadno dostat si najdi na tomto fóru) si už vlastní zvuky pro SMS užívají. Zbytek musí ještě pár dní (spíš týdnů) počkat.

Zvuková odezva se vypne (překvapivě) v "vyzváněcí tóny + zvuky". Úplně dole je "Přehrávat zvuk pro:" :-)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Dik! Jí radim na dálku, nemam k dispozici WP foun, tak možná zněji moje otázky divně. Kdybych ho měl, tak to samo najdu a neptám se 8-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

A ségra to najít nezvládne?
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Zjevně ne, když se mě na to ptá. Ono upřímě, je to mega jednodušší než droid, ale zrovna přehledný to menu nastavení moc nejni.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

To není no. Som zvedavý či to plánuju v budúcnosti upraviť.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Stačilo by abecední řazení položek (tak, jako to je úplně všude jinde v telefonu) a ideálně vyhledávání (např. pomocí lupy), jako to je Windows 8.1
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kormoran »

Souhlas, je to zbytečně roztahaný a něco by se dalo i sjednotit no, tak často tam ale nemám potřebu chodit...nastavím v počátku vš podtřebné a dál mě to nezajímá. 8-)
peta.sag
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 28, 2013 21:22
Zařízení: l920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od peta.sag »

Ahoj, předpokládám, že s tímto problém jsem tady první.

- dva měsíc zpátky mi začal display blikat, náhodně, ale vcelku intenzivně (zdá se mi, že blikání souvisí s používáním bezdrátové nabíječky)

- před měsícem se na display začali zobrazovat lehce modré pruhy (jenom na pravé polovině) a display více blikal

- včera koukám a pravá polovina displaye v háji, display jinak funguje, hodím do kapsy
- za půl hodiny kouknu a druha polovina je taky v háji, přes bílou plochu šlo ještě mobil ovládat, obrysy šly rozeznat
- dneska ráno přes display nešlo již nic vidět

Obrázek

A chvilku po dnešní fotodokumentaci display zčernal a problikávají sem tam jen barevné pruhy.
Tak jen doufám, že mi reklamaci vezmou, protože mobil vypadá jak bych s ním hodil o zem :???:
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů