Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Myslím, že ne v testu jinde to taky považuje zkoušející za otravné.
mimo byl rychlejší
Uživatelský avatar
Stimpi
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 22, 2013 0:06
Zařízení: Lumia 920, Nexus 7
Bydliště: Maranello/Pardubice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stimpi »

Nyny píše:Zdravím,
chci se zeptat, když přiblížím telefon k dobíjecímu stojánku, skočí tam požadavek, zda chci zapnout přehled a počasí, který musím vždy potvrdit. Dá se nějak nastavit, abych to nemusel potvrzovat?
nestaci vypnout NFC (Priblizit a odeslat) ???
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

Určitě stačí, ale pak se mu nezapne "přehled a počasí" a o to tazateli předpokládám jde :-)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

bohuzial sa to musi potvrdit vzdy, tiez ma to hneva, a hlavne ma to hneva, ze to nevyskoci, ked je telefon zamknuty ale az po odomknuti, to si uz na tu ikonku na ploche, radsej kliknem sam :)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Také jsem zachytil informaci o možnosti vypnout potvrzování. Určitě by to velmi urychlilo práci s NFC. NFC technologie má být zejména o rychlosti a pohodlí. A pokud musím telefon odemknout, přiložit, potvrdit a až pak se daná akce spustí, tak je rychlejší mít na to live tile...

Stejně tak bych ocenil možnost api přes NFC vypnout/zapnout wifi, BT a podobně. Tam by to klidně mohlo být s potvrzením. I tak by to bylo mnohem rychlejší a pohodlnější.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

OT promazáno.

Prosím držte se tématu lumia 920.

Pokud sem přijde nováček a neví, jak to na fóru chodí, stačí mu to v klidu vysvětlit. Včetně toho, že má použít nejprve hledání, popř. se podívat na web windowsphone do sekce howto..
K hádání použijte náš flame topič. ;-)
EDIT: samozřejmě TOPIC, ne topič.. Automatické opravování je sexy :-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

"Automatické opravování je sexy :-)"

A jéje, kdy se na netu objeví ty "super" screeny s konverzací zprzněnou autocorectem od WP? :D
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Děkuji za odpovědi, je to škoda, že to nejde, hodně by se to zpohodlnělo, ale to se nedá nic dělat.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Kamarád, co si na mé doporučení koupil 920 se mi už začíná smát za větu "to nejde, ale možná v příští aktualizaci..."

Bohužel WP8 je velmi mladá platforma a MS se soustředí hlavně na věci, co nikdo nemá. A ty věci, co by každý ve svém telefonu ucenil už jsou pro něj vedlejší. Ale koneckonců prořád jsme na tom s NFC lépe, jak majitelé iPhonů :D
Uživatelský avatar
stano239
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 14, 2013 10:06
Zařízení: Nokia
Bydliště: Slovensko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stano239 »

Prosim vas, kde moze byt problem ? Sem-tam po odblokovani displeja je tak 3/4 displeja cierna a na spodku su ako keby "rozliate farby" .. Trva to len par sekund a potom je to fajn .. A dalsia vec, je normalne ze mi ten glance screen (presnejsie ten cas) meni polohu ? Je to mozno hlupa otazka tak sa ospravedlnujem, ale predtym mi to nerobilo a cas bol vzdy dole v lavo .. Mozno som len nepozorny :) dakujem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Sem-tam po odblokovani displeja je tak 3/4 displeja cierna a na spodku su ako keby "rozliate farby" .. Trva to len par sekund a potom je to fajn
Pokud to dela i na cistem telefonu po HR,muze to byt s velkou pravdepodobnosti vada displeje,uz jsem se s tim setkal.
A dalsia vec, je normalne ze mi ten glance screen (presnejsie ten cas) meni polohu ? Je to mozno hlupa otazka
Samozrejme ,ze meni polohu(je to v poradku),protoze nejen u Amoled displeju by dochazelo k vypalovani,kdyby hodiny staly na miste.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

Chci se zeptat majitelů L920 používajících aplikaci Endomondo, zdali Vám funguje korektně. Co jsem měl v ruce WP8 telefony, tak vždy zaznamenávaly špatně výšku, řádově v desetitisících metrů, zatímco WP7 telefony byly bez potíží. Uvažuji o koupi L920, proto by mě to zajímalo
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

Promazáno od OT. Chlapy noták, já vím že vás to baví se tu dohadovat, a pak ty příspěvky navzájem nahlásit všechny, ale kdo to pak má po vás pořád mazat? :)
Uživatelský avatar
stano239
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 14, 2013 10:06
Zařízení: Nokia
Bydliště: Slovensko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stano239 »

Htcjirka - dakujem za rychlu odpoved. Mam pocit ze mi to robilo aj pred amberom a aj teraz ( medzitym HR) takze mozno ako vravis je to chyba displeja, no telefon mam len 3 mesiace takzr dost ma to znepokojuje. Nerobi to sice casto, ale predsa :/
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sofair »

Chtěl bych se zeptat, jak vám funguje řazená umělců/kapel v přehrávači? Mně to například Muse, Mobyho řadí pod L, kdežto M83 už je normálně pod M.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

stano239 : Ano,i na zahranicncich forech se par uzivatelu setkalo s takovym podobnym chovanim a na vine byl displej,bohuzel.
Uživatelský avatar
stano239
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 14, 2013 10:06
Zařízení: Nokia
Bydliště: Slovensko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stano239 »

Htcjirka - dalo by sa to v pohode reklamovat ? Telefon mam od Orange SK ( cz/sk ) verzia a amber som vykonal cez NSU .. To by bol mozno trocha pruser ( NSU )
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

NSU neni pruser,protoze nemenis product code a flashujes tak rom se stejnym product code.Takze se neni ceho obavat a reklamovat s klidem muzes.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

sofair píše:Chtěl bych se zeptat, jak vám funguje řazená umělců/kapel v přehrávači? Mně to například Muse, Mobyho řadí pod L, kdežto M83 už je normálně pod M.
musis mit spravne vyplneny tagy, nejlepe verzi id3v2(.3), ja na to pouzivam Mp3tag. co je ale treba zajimave, tak u delsich setu se v seznamu umelcu se ani jeden interpret neobjevuje. pro jednotlive tracky, ktere maji tagy vyplneny uplne stejne (skladba, umelec, album) se v seznamu umelcu objevuji...

a mel bych opet dotaz (na ktery ale bohuzel tusim odpoved). jde nejak zmenit nastaveni vychozich programu, napr. misto IE jiny prohlizec, misto aplikace Fotoaparat napr. Nokia Pro Cam atd.?
Uživatelský avatar
stano239
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 14, 2013 10:06
Zařízení: Nokia
Bydliště: Slovensko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stano239 »

Dakujem, no este asi pockam .. Zatial sa mi to stane tak 1x za 2-3 dni, tak ked to bude intenzivnejsie pojdem to reklamovat .. Len neviem ako by som to chlapikovi v Orange dokazal .. Myslim si ze by to tam poslali tak na mesiac a po mesiaci ze ziadna chyba sa nenasla.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 hostů