Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Rosbo
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv říj 10, 2013 20:43
Zařízení: Lumia 920,black,amber

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rosbo »

Camouflage: Dik za info,tak neviem skusim tu krussel...ine mi neostava.Na HTC One x ked som ho este vlastnil,som ich vyskusal asi 6 a jedna horsia nez druha preto sa radsej pytam.
ingi88:
A preco neskusis iny obchod nez setos?Nieco podobne som zazil z SSD diskom Kingston V200/brutalne piekol...z 1000 predanych mali 480 reklamacii...vadna seria.Hej tiez som sa pytal pred kupou na pocet vratenych v 02 a povedala mi predavajuca,ze z asi 40-45 kusov co predali im ani jednu nereklamovali.Na rozdiel od xperii SP,ze tych reklamovali z 50 predanych asi 18 ks za posledne 3 tyzdne.
A ten prach,vzhladom nato ze ma L920 fakt pevnu konstrukciu s perfektnym licovanim,si tiez myslim ze je to vadnou seriou...jak a kadial by sa tam dostal za tych par hodin co si ju mal.
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Pak dej info jak se to chová a jak to jde aplikovat, já zatím zkusil dvě značky a kraje prostě nedrží.
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zlieva »

Tak zajtra dôjde nová 920-tka aj mne, tak dúfam, že tie problémy, ktoré tu spomínate sa neobjavia a bude slúžiť aspoň tak, ako súčastná 620-tka.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

ja doufam, ze budu odpoustet co nejmene, nektere chybejici funkce me opravdu udivuji (naposled chybejici podpora pro EAP sifrovani na wifi)...
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matiqos »

Tak amber je konecne vonka pre CR-SK cez OTA... to im trvalo... :lol:
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

Po dlhej dobe bez problemov dnes jedna neprijemna skusenost. O 21:00 telefon odpojeny z nabijacky. Poslana 1sms. Nic viac. Rano telefon uplne vybity. Nechapem tomu. Zo 100% baterie na 0% za 9h necinnosti. Pritom som ziadnu aplikaciu min. Mesiac medzi nenainstaloval. Mam Amber, na pozadi bezi amazing weather (aktualizacia 1x denne) a meniny.
cisarx.xx
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte říj 01, 2013 15:06
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cisarx.xx »

No ja mam GDR2 uz tri tyzdne. Som SK Orange. Plus tam mam Glance Background http://www.windowsphone.com/sk-sk/store ... 3537201b84
Po tyzdni som zatial nezbadal zvysenu spotrebu.
Dufam ze GDR3 pride rovnako rychlo bez zbytocneho cakania.
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

marYan píše:Po dlhej dobe bez problemov dnes jedna neprijemna skusenost. O 21:00 telefon odpojeny z nabijacky. Poslana 1sms. Nic viac. Rano telefon uplne vybity. Nechapem tomu. Zo 100% baterie na 0% za 9h necinnosti. Pritom som ziadnu aplikaciu min. Mesiac medzi nenainstaloval. Mam Amber, na pozadi bezi amazing weather (aktualizacia 1x denne) a meniny.
Přesně tohle potkalo i mě cca po 3 týdnech od koupení a od té doby se odečítání baterie chová prazvláštně. Po nabití telefonu mi hned začnou mizet procenta baterie doslova před očima. Mám např. 70% vypnu/zapnu telefon a je tam 96% pak už se to do dalšího nabíjení chová jakž takž normálně. Zkrátka po nabití musím telefon vypnout zapnout.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

To s tým fotením bieleho pozadia a pozorovaním ružového nádychu v strede, bude skôr nejaká vlastnosť čipu, presne tento efekt som pozoroval na svojich troch predchádzajúcich "phonoch" (HTC TItan, Samsung Omnia I, Omnia II), takže neviem, niekde bude asi problém, ale jednoducho je to tak, skôr to vidím na vlastnosť čipu pri fotení komplet bieleho pozadia...

Ale na iných foto som to nepozoroval, iba keď som fotil napr. listy papiera, tak som to vlasne spozoroval prvý krát...

ZDAR ;-)
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rejdn »

To jsem si opravdu pořídil Windows Phone telefon jen proto, aby mi v prohlížeči jel centimetrový reklamní proužek od googlu? Jak to prosím vypnu/zakážu (a že to nejde nepovažuju za odpověď)?

Děkuju.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

V IE ti jede co na dane www strance je,to nema nic s Windows Phone spolecneho.Specifikuj problem blize,treba i vcetne screenshotu.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Myslíš, že si IE ten reklamní banner vymyslel?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Se koukni na stránky Smartmanie - ten Firefox je ale debilní, že mi sem cpe reklamy, co?

(no dobře, mě ne, nám AdBlock)
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

Tak som skusil restart po plnom nabiti telefonu. Po odpojni z nabijacky 100% baterie. Restart a hned po nom 82% baterie. Tak som to dobil zas do 100%, restart a po restarte 100%. Uvidim,kolko teraz vydrzi. Je to kazdopadne divne,lebo doteraz po nainstalovani amber mi vydrzal fon 1,5-2dni aktivneho pouzivania (net,sms,whatsapp,2xmail synchro kazdu hodinu,dost volania atd.) tomu,co sa udialo ce noc nerozumiem, lebo som ziadnu aplikaciu neinstaloval, nic som nemenil v nastaveniach, stale pouzival fon v lokalite Bratislava.
xaerk
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 07, 2007 16:18

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xaerk »

Ahoj všichni,
koupil jsem si včera Lumii 920 ve žluté, vibrace taky trošku drnčí, ale zajímá mě pár věcí, pokud máte žlutou variantu, máte v polykarbonátu také místy drobnou ťupku, jako černé smítko, ale přímo v plastu?

Potom díle citlivost na dotyk, někdy mi přijde, že digitizér reaguje aniž bych se ho dotkl a to mám citlivost nastavenou na normální...

Díky za reakce,
M.
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

marYan píše:Tak som skusil restart po plnom nabiti telefonu. Po odpojni z nabijacky 100% baterie. Restart a hned po nom 82% baterie. Tak som to dobil zas do 100%, restart a po restarte 100%. Uvidim,kolko teraz vydrzi. Je to kazdopadne divne,lebo doteraz po nainstalovani amber mi vydrzal fon 1,5-2dni aktivneho pouzivania (net,sms,whatsapp,2xmail synchro kazdu hodinu,dost volania atd.) tomu,co sa udialo ce noc nerozumiem, lebo som ziadnu aplikaciu neinstaloval, nic som nemenil v nastaveniach, stale pouzival fon v lokalite Bratislava.
Přesně to samý mám i já. Tovární nastavení nepomohlo a aktualizaci na amber ještě nemám. Takže teď nějak už tuším, že ani to mně nepomůže. Jak už tady někdo psal, je někde chyba v odečítání baterie. Jenže jak to dát dopořádku tak jak to bylo před tím nočním vybitím na 0%? Na reklamaci se mi s tím nechce, protože tuším, že jediný co s tím udělají, že přehrají software a tím to hasne. Jenže když se to stává i po amber pochybuji, že to pomůže. Někde je zakopanej pes :???:
tomato
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 26, 2012 9:49
Zařízení: Lumia 920 black, Omnia 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tomato »

Ahojte,
prispejem po dlhom čase i ja. Prehral som si update cez NSU a išlo to v pohodičke. Čo musím naozaj vyzdvihnúť,tak fotoaparát je úplne niekde inde ako bol. Predtým fotil prekrásne ale teraz... Čumím ako malý chlapec. Pomaly si fotím aj nové ponožky.
S čím však ale musím súhlasiť je fakt, že ráno sa zobudím a telefón vytrieskaný na nulu. Pritom nič na pozadí nebežalo. Stalo sa mi to už asi 3x.
Potom sa mi raz stalo, že telefón sa po dvojitom tape hodil do takého Atari režimu, kde bol displej v režime nejakých základných farieb, ale reštart pomohol.
Akurát ma tankuje mikrofón, lebo nikto mi nerozumie, tak volám cez BT sluchátko. Nemám kedy to zaslať do servisu.
K tomu chrasteniu pri vibrovaní... Na začiatku mi to robilo tiež, ale časom to prestalo.
Aj napriek tomuto všetkému som spokojný na 9z10 bodov....
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

S telefonem jsem spokojený, ale numůžu s ním telefonovat :tlem:
cubic214
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 31, 2010 14:46
Zařízení: lumia 950 DS + Lumia 920
Bydliště: ZA

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cubic214 »

neviete mi prosim poradit, nehce mi uploadovat videa na youtube?
dakujem

http://sdrv.ms/16K8q35" onclick="window.open(this.href);return false;
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zlieva »

Tak už je 920-tka doma, pri prvom spustení som sa prihlásil na svoje Microsoft konto a dal obnoviť zálohu vytvorenú na 620-tke, všetko prebehlo OK, kontakty, maily, sms obnovené, nainštalované programy - OK, ale všimol som si, že v Nastaveniach v zložke O SYSTÉME sú uvedené informácie o telefóne Lumia 620....:D dá sa to nejak "opraviť" aby tam ukazovalo tak, ako má teda LUMIA 920 ? Len nevravte, že HR a pri štarte nedať Obnoviť zálohu, to sa mi fakt nechce, to sa na to radšej asi vykašlem....:D
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů