Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Dobjej, takovej asi usměvnej dotázek - optická stabilizace je vlastnost fotoaparátu? Nikde se nezapíná předpokládám. No a z jiného soudku - Nokia L920 hódně velká spokojenost. :tlem:

Jen fólie na display se kruci nedá dokonale nalepit kvůlivá zahnutému sklu a já bych ji tam chtěl, páč jak tam uvidím škrábanečíček budu na prášky. Nedokonale nalepenou, ji tam taky nenesu, tak budu doufat, že jsem opravdu mega opatrný.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Jj, je to vlastnost foťáku a nemusí se zapínat
sambo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv zář 12, 2013 8:34
Zařízení: nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambo »

nezapina sa nijak je to tam ... a foliu si kup oreginal tie su presne vyrezane ja taku mam a nieje problem presne pasuje nikde sa nic neodlepuje vsade je krasne priliahnuta
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daff_Cz »

Zdravim, dnes jsem koupil novou 920 a hned po zapnuti me prastilo do oci zazloutnuti displeje a tlacitko lupy je taky do zluta. Chtel jsem se zeptat, je to chyba kusu a nebo to mate nejak podobne. Podotykam, ze nastaveni barev displeje mam obe polozky presne v pulce...

A pak taky jeste co se tyce fotaku, kdyz jsem ostril na bilou zed, mel jsem uprostred naruzovelej flek, jako to mely kdysi telefony od HTC, to asi taky nebude v poradku, ze?
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

tak toto v poriadku určite nebude, žiadne zožĺtnutie displeja nepozorujem..
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Daff_Cz píše:Zdravim, dnes jsem koupil novou 920 a hned po zapnuti me prastilo do oci zazloutnuti displeje a tlacitko lupy je taky do zluta. Chtel jsem se zeptat, je to chyba kusu a nebo to mate nejak podobne. Podotykam, ze nastaveni barev displeje mam obe polozky presne v pulce...

A pak taky jeste co se tyce fotaku, kdyz jsem ostril na bilou zed, mel jsem uprostred naruzovelej flek, jako to mely kdysi telefony od HTC, to asi taky nebude v poradku, ze?

Kde ty Lumče kupujete chlapy? Já jsem totálně vpohodě :lol:
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ingi88 »

Originál CZ distribuce od Setosu :tlem: já si asi zítra nechám vrátit peníze za onu nevibrující L925 a celej den si lámu hlavu nad tím, co dál :roll: asi zkusím jiný obchod...

camouflage - aspoň jsem rád chlape, že jsi spokojený, hlavně ať to vydrží :) telefony jsou to vážně bombové, jen dotaz - ty jsi tu bezdrátovou nabíječku k L920 dostal zdarma v Datartu? to tam mají nějakou akci? :)
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daff_Cz »

Jj presne tak je to distribuce setosu, ja ji dnes vyzvedl v czc.cz.... Jsem zklaman. Kdyz odstoupim od smlouvy vrati mi penize hned nebo do 30 dni?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

o kurv.. , kdyz to tady tak clovek cte :) zitra jdu taky kupovat 920
muze tady nekdo napsat veskere zavady na ktere si clovek u prevzeti ma dat pozor , zacnu co jsem cetl a prosim doplnte dal , cist 400 prispevku nejde :)

pozor na

1 zvuk u vibraci
2 neslicovany display a okraj telefonu
3 nazloukly display
4 tecky na displeji
5 ?
6 ?
atd atd , dekuji predem asi nejenom ja
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Daff_Cz píše:Jj presne tak je to distribuce setosu, ja ji dnes vyzvedl v czc.cz.... Jsem zklaman. Kdyz odstoupim od smlouvy vrati mi penize hned nebo do 30 dni?
Při koupi přes net prašule hned.
To Ingi: jo kupoval jsem ji od chlápka co ji měl tři dny a dostal ji k Lumče jako dárek, ta akce už je pasé.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Jestli jsi objednával přes internet (což vlastně u czc skoro ani jinak nejde), můžeš jí do 14 vrátit bez udání důvodu a je to bez problémů. Zkusil bych vyměnit za jiný kus, v czc jsou docela v pohodě.
Nažloutle podsvícená tlačítka je vlastnost - lidi si u bílého podsvícení stěžovali, že je příliš rušivé. U displeje samozřejmě výrazný žlutý nádech je chyba, já mám perfektní bílou..

TMASKA: ač jsem se krom vibrací s žádnou z těch závad nesetkal, čtu to tu dost pravidelně myslím, že to je vše :-)
rozhodně ale nijak časté závady, to opravdu musí mít někdo smůlu :-)
leda že by v SETOSu recyklovali vrácené kusy..
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

TMASKA píše:o kurv.. , kdyz to tady tak clovek cte :) zitra jdu taky kupovat 920
muze tady nekdo napsat veskere zavady na ktere si clovek u prevzeti ma dat pozor , zacnu co jsem cetl a prosim doplnte dal , cist 400 prispevku nejde :)

pozor na

1 zvuk u vibraci
2 neslicovany display a okraj telefonu
3 nazloukly display
4 tecky na displeji
5 ?
6 ?
atd atd , dekuji predem asi nejenom ja
Display nelícuje? jsem ještě nečetl.
vibrace měl ingi u 925
na tečky je expert ingi.

Nevím já si chrochtám blahem.
flejmendr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: pon říj 14, 2013 19:16
Zařízení: Lumia 920 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flejmendr »

Kdyz to tak ctu tak jsem jsi ji koupil od toho nejlevnejsi prodejce co v te dobe byl. Je to od polského orange a vsechno slape jak ma . Proste nekteri jedinci nejspis pritahuji spatne kusy více nez jini :))
Slide
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 03, 2013 10:26
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Slide »

Daff_Cz píše:Zdravim, dnes jsem koupil novou 920 a hned po zapnuti me prastilo do oci zazloutnuti displeje a tlacitko lupy je taky do zluta. Chtel jsem se zeptat, je to chyba kusu a nebo to mate nejak podobne. Podotykam, ze nastaveni barev displeje mam obe polozky presne v pulce...

A pak taky jeste co se tyce fotaku, kdyz jsem ostril na bilou zed, mel jsem uprostred naruzovelej flek, jako to mely kdysi telefony od HTC, to asi taky nebude v poradku, ze?
Zažloutlou lupu taky mám, ale u displeje jsem zatím nic nepozoroval. Nicméně jsi nasadil brouka do hlavy a chtěl bych to pořádně otestovat, nemáte někdo tip na appku, kde bych dostal na celou plochu displeje vybranou barvu? Zkoušel jsem bílý obrázek, ale nepřišel jsem jak na full screen, vždycky mi tam vlezla ta spodní lišta, tj oblast, kterou bych chtěl zejména otestovat.

A aby toho nebylo málo, tak při focená bílých ploch (ale i popsaného papíru) pozoruji ten růžový flek, jak popisuje kolega. Přísuzoval jsem to špatnému bodovému osvětlení, ale...
Mám L920 z akce v datartu, hardwarova revize 1.0.0.0
Do pátku ještě můžu odstoupit od smlouvy, tak mi prosím poraďte, co s tím. :tlem: Jinak pokud bych odstoupil od smlouvy, myslíte že by mi nechali Fatboye, který je na faktuře jako samostatná položka za 1Kč? Fatboy mě skutečně nadchl, ale už tam tu akci nemají a navíc mají L920 o trochu dražší, než jsem ji kupoval, takže bych možná zvažoval reklamaci s požadavkem na bezvadný kus. Máte někdo zkušenosti, jak k tomuto Datart přistupuje? Díky :wink:
Rosbo
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv říj 10, 2013 20:43
Zařízení: Lumia 920,black,amber

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rosbo »

Tiez sa divim niektorym co s nou maju probemy,osobne v mojom okoli 4 kusy,ja a kamos 02,Dalsi Orange,dalsi T-mob a pohoda.Podla mna vadna seria.Viete mi doporucit nejaku dobru foliu na displej?Uvazujem nad :

http://www.alza.sk/zagg-invisibleshield ... heureka.sk" onclick="window.open(this.href);return false;


Viem ze niektore folie su take tvrdsie a na okrajoch nedoliehaju,je ich pomerne dost a je to uplny aušus.Ze vraj este Krussel su ok.
slon72
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte zář 24, 2013 8:45
Zařízení: iPhone7 32GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od slon72 »

Ahoj všem, tak Amber přes OTA je konečně k dispozici - po 10 minutách je moje 920 plně funkční. Přechod byl v
bez obtíží. Nyní mi jede i nová smartcam i procam atd..... Uvidíme dále.
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Rosbo: Měl jsem před časem invisible na jiném founu a bylo to hnusný, takový fakt gumový brzdilo to prst a šlo to pryč.
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ingi88 »

Já si taky myslím, že já jsem u Setosu narazil s L920 na vadnou sérii. Nicméně ta L925 to u mě úplně zazdila, jak jsem to včera doma zjistil, tak jsem nechápal, to už je fakt zlý sen, jak takové věci beru sportovně tak už mě to trochu začíná s*át...

Jinak co jsem se s ženskou bavil, tak Lumie se jim moc nevrací a že je prodávaj jak rohlíky (aspoň jsem to tak pochopil).
Ten prach pod sklíčkem displeje je podle ní možná rozšířenější, ale reklamovat to reklamuje asi jen málokdo a ještě míň lidí to možná zaregistruje...
Já jsem ale poučenej puntičkář, pokud něco nesedí, okamžitě vracím... Už jsem se takhle párkrát spálil, takže jsem opatrný...
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

To Slide: myslím, že by fatboy šel i s Lumčou.
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ingi88 »

Jj to je samozřejmost, že by se Fatboy musel vrátit - je součástí kupní smlouvy a při jejím zániku ti zaniká také nárok na zvyhodněné zboží...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů