Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Napadá mne, jestli nemáš zapnutou vysokou citlivost displeje. Třeba to s tím indukčním nabíjením může nějak interferovat.. Ale stejně je to divné. Zkus tu nabíječku odpojit od proudu a použít ji jen jako držák, to by dělat pak nemělo..
hatys
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 08, 2013 9:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hatys »

mmmm. píše:Já vám nevím...po dvou měsících bezproblémového provozu mi 920 už třikrát sama v noci vybila baterii na nulu v modu letadlo..dělala mi to 820, teď i 920..
Rád bych používal stabilní, spolehlivý systém v telefonu a přestože mám Windows Phone rád, tak za spolehlivý a stabilní jej po více než půl roce intenzivního používání nemohu nazvat ani omylem.
Nehodlám dělat pravidelně obnovu továrního nastavení, ani po instalaci každé nové aplikace trnout, jestli se mi v noci zase sám nevybije telefon a nezazvoní budík..
Všechny ostatní nedodělky, jako společná hlasitost, vibrace propojené s délkou zvonění, omezená práce s fotografiemi, atd, atd bych zkousl, ale nikoliv to, že se telefon sem tam rozhodne, že se v noci sám vybije.
Neakceptovatelné.
Přesně tohle trápí i mě. S mobilem a systémem jsem jinak spokojený, ale tohle je dost zásadní problém. Když se člověk nemůže spolehnout na údaj stavu baterie ať už je jakkoliv orientační je smutný. Nechci plivat na Nokii ani na WP. Nokii jsem měl vždycky a vždycky jsem byl spokojený. WP je určitě taky dobrý systém, ale tak nějak to nefunguje dohromady. Myslím, že nás co máme problémy s baterii je dost na to, aby to začli řešit a něco s tím udělali.
delfin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte zář 03, 2013 21:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od delfin »

mimonaut píše:jestli nemáš zapnutou vysokou citlivost displeje
Mám nastavenou nižší citlivost.
mimonaut píše:Zkus tu nabíječku odpojit od proudu a použít ji jen jako držák, to by dělat pak nemělo..
Dobrý nápad, vyzkouším. Je to takové náhodné. Někdy se to neprojevuje, někdy to udělá jednou a dnes třeba cca 10x.

díky
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Zdravím Vás, mám pár otázek... samozřejmě jsem si vybral úplně jednu z prvních L920 co přišla na trh (vyrobena 2012 prosinec).

1. V noci ve tmě je vidět prosvítání podsvícení kolem bezelu displeje u kapacitních tlačítek. Je to normální nebo ne ?
2. Tu a tam se mi začne vlnit displej, je to vidět pokud automatika sešteluje jas na nejvíc, nicméně nedělá to pořád, taky běžný jev ?


Díky za rady hoši :-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Už se tu oboje řešilo ;) Prosvítání je normální (pokud tam nemáš 1 mm díru). A vlnění displeje je tu v nějakém vlákně vedle ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

U poslednich revizi je prosvitani plne vyreseno.Da se to i reklamovat.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Super, pošlu si to do Arvata, tohle mě neskutečně vytáčí.
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sofair »

Deficek píše: Tak teď mi přišlo vyjádření z reklamace stejné závady.

Závada byla uznána
Vyjádření technika: Výměna stínícího krytu a těsněni.
Posílal jsi to tam, kde jsi to koupil nebo do Nokia servisu?
Deficek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát črc 19, 2013 13:29
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deficek »

Reklamaci jsem řešil přímo v CZC (tam kde jsem telefon zakoupil), v Ostravském servise Nokia se na mě dívali jako na debila, že chci reklamovat vrzající kryt, že oni by nic takového nereklamovali, proto jsem to šel reklamovat do CZC (mnohem lepší přístup personálu).

Jinak jsem hned na otočku telefon nesl zpátky, protože kryt vrzal úplně stejně jak tomu bylo před reklamaci :) Tentokrát jsem, ale žádal nový telefon, vzhledem k tomu, že se závada projevila do 6 měsíců od zakoupení.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Mám dotaz,jak máte vystouplá tlačítka na boku?U mě je to tak že tlačítko na hlasitost a fotoaparát mám vystouplý víc než zamykací tlačítko.To mám "posazený" o trochu níž.Jak je to u vás?
sambo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv zář 12, 2013 8:34
Zařízení: nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambo »

taktiez to mam tak power tlacidlo je uplne slabo vonku a dost blbo sa nahmatava tiez by som ocenil keby bolo trochu von ale urcite to je v poriadku tak to ma byt
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Také u L920 je tlačítko zamykání(power) zatlačeno více do těla mobilu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Je to co kus, to original,na svem mam tlacitko vystoupnute a bez vule.Ovsem kolega v praci ma tlacitko dost utopene,kouka sotva kousek.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

No přesně, to tlačitko je tak zamáčklé, že prakticky lícuje s tělem , což není moc dobré. Máme L920 od února 2013 je pravda, že se používá dosti a to tlačítko dostává. poslední dobou používáme na odemknutí double tap :-)
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Tak ok,s 920 jsem spokojenej až na jednu věc a tou je asi tři smítka pod displejem.Trochu mě to štve protože sem čekal že když je to tak kvalitně zpracovanej mobil tak tam nebude ani smítko...:( U 820 jsem neměl ani ťuk.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Je určitě pod displejem,nevim co s tim,na reklamaci se mi s tim nechce,holt si budu muset zvyknout.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Hoši, chci se prosím jen zeptat, jde nějak odstranit z úvodní obrazovky ten čas, datum, den, abych měl tapetu čistou bez zasahování do ní? Mě to teda nevadí, ale navedl jsem kámoše, aby si koupil L920. Ten si ji koupil, je spokojenej, ale tohle ho dostalo. Že tam chce mít plnohodnotnou tapetu bez velkých čísel a písmen. Řekl jsem mu, že to odstranit asi nejde, ale nevím to jistě. :-/
sambo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv zář 12, 2013 8:34
Zařízení: nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambo »

no neviem co ho natom dostalo podla mna je to dost dobre urobene ale tak poradim ti ked sa mu to nepaci .... Nastavenia ->obrazovka uzamknutia->oznamenia a tam zvolit moznost nic a taktiez este pod tym su strucne informacie a tam tiez nedavat nic nasledovne iba vypnut a zapnut telefon a je
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Díky za tip. Tak jsem to zkusil a mě to nic neudělalo, a to jsem tel. vypnul a zapnul. Ale já mám L820, třeba na L920 je to jiné.
Mám ještě jiný problém, některé volné wifi mi nejdou spustit. vrtal jsem se v nastavení a to je důsledek. :-( šteloval jsem proxy server a teď to nejde. Jak opět vrátit ty hodnoty předtím. Už to je vymazaný, proxy server a port a přesto to nejde. :???:
lamorak
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 01, 2013 19:01
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lamorak »

jaroslavii píše: Mám ještě jiný problém, některé volné wifi mi nejdou spustit. vrtal jsem se v nastavení a to je důsledek. :-( šteloval jsem proxy server a teď to nejde. Jak opět vrátit ty hodnoty předtím. Už to je vymazaný, proxy server a port a přesto to nejde. :???:
Kdyz jsem mel podobny "zahadny" problem s wifi, stacilo zmenit kanal—automaticky muze zpusobovat problemy.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů