Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
suchyjar
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon bře 25, 2013 7:34
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od suchyjar »

Jak se dá nastavit další obrazovka čtverců?
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

caute, mam otazku ku galerii obrazkov v telefone. na live tile sa zobrazuju obrazky, ktore su ulozene v telefone. ked ich vymazem, zobrazuju sa dalej. cca po pol dni zmiznu. je to standard alebo sa to da urobit tak, ze ked ich vymazem, nebudu sa zobrazovat na live tile hned?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

suchyjar: Máš tři velikosti dlaždic. Největší se tam vejde jedna, střední dvě a malé 4x. Kombinací velikostí můžeš mít 1, 2, 3 nebo 4 sloupce dlaždic.
suchyjar
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon bře 25, 2013 7:34
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od suchyjar »

To jo to vim.. Ale jak psal někdo výše tak jsem myslel, že jde nějak nastavit jakoby třeba 2 ty úvodní obrazovky. Že bych přejel doprava a tam měl další obrazovku a až pak třeba na třetí to celé menu.. Jen jsem to asi blbě pochopil..
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

To rozhodně ne. Toto Windows Phone, který se právě od ostatních odlišuje zcela jiným přístupem k UI.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Podla http://www.liveside.net/2013/09/17/alle ... -revealed/" onclick="window.open(this.href);return false; bude aj nejaky swipe vlavo.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

marYan píše:caute, mam otazku ku galerii obrazkov v telefone. na live tile sa zobrazuju obrazky, ktore su ulozene v telefone. ked ich vymazem, zobrazuju sa dalej. cca po pol dni zmiznu. je to standard alebo sa to da urobit tak, ze ked ich vymazem, nebudu sa zobrazovat na live tile hned?
je to standart, někdy dokonce nezmizí vůbec (stalo se mi to u těch předdefinovaných, smazal jsem je, ale pořád se zobrazují)
Nicméně jestli chceš dlazdici donutit zobrazovat nějaké konkrétní fotky, myslím, že funguje pridat si je do oblíbených..
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patrabus »

No oslavovat čtvrtou pozici ze šesti telefonů, nevím nevím, zda je to nějaká výhra :tlem:
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Od aktualizacie na AMBER mi velmi zle funguje bezdrotove nabijanie. Pre istotu som odinstaloval aplikaciu, ktora monitoruje baterku, ale nezda sa, zeby to suviselo s nou. Mam telefon polozeny na nabijacke, ona sa tvari ze nabija, telefon sa tvari ze nabija, ale je uplne studeny (obvykle te horuci ako peklo pri bezdrovotvom nabijani). Teda nabija sa, ale len do nejakych 85% a potom zacne blbnut. Bud prestanu pribudat percenta, alebo ked aj vylezie na 100%, 10 minut po zlozeni z nabijacky je pod 90%. Mate niekto podobne skusenosti?
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Bezdrátové nabíjení není nijak softwarově řízeno. O všechno se starají obvody Qi standardu. Zcela určitě jde o HW problém buď v telefonu nebo v nabíječce.
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Mas pravdu, je to vec nabijania ako takeho - chybne som to pripisoval bezdrotovemu. Teraz som mal telefon na drote - ukazoval 100%. Odpojil som telefon - a okamzite skocil na 94%.
220kV
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv črc 25, 2013 12:43
Zařízení: Samsung Wave, Lumia 920 Grey

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 220kV »

Uznávají reklamaci na vrzání krytu? Nedávno jsem si všiml, že při zatlačení celý levý bok vrže.
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patrabus »

Když už, tak přecenil 8-)
mceza

Příspěvek od mceza »

-Pavel- píše:ale jestli si někdo myslí, že Lumia 920 je nejlepší telefon na trhu, tak je naivní
Jenže co je to nejlepší telefon? Ona je nějaká tabulka vlastností co musí "nejlepší" telefon mít? A kdo o tom rozhoduje?

Lumia 920 je výborný telefon. Není nejvýkonější, není nejvybavenější. Ale za současných 9 tisíc (v ofic. distribuci) nemá ve své cenové kategorii konkurenci. A naopak svými vlastnostmi konkuruje právě dražším modelům.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

flemo píše:Mas pravdu, je to vec nabijania ako takeho - chybne som to pripisoval bezdrotovemu. Teraz som mal telefon na drote - ukazoval 100%. Odpojil som telefon - a okamzite skocil na 94%.
Toto mi sem tam robí aj Nokia L900 ale netuším čím to je. (urobila to tak 2-3 krát, už)
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Tak včera jsem si domů přines 920 a prozatím jsem spokojenej.Velikost je akorát,váha mi přijde úplně v pohodě,iP4 mi přijde těžší (samozřejmě ale vím že není).Jinak měl v sobě mobil už AMBER takže o radost navíc :) Jen otázka,když na zamykací obrazovce tapnu dole na lupu aby se mi zapnul Bing tak se nic neděje,u 820 to jde v pohodě ale to nejde ikdyž mám funkci zaplou.Ví někdo v čem to může být?Jinak mi Bing mimo zam. obrazovku funguje.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

-Pavel- píše:Tak jo, je Lumia 920 bezkonkurenčně nejlepší telefon, když si to myslíte, tak to asi tak opravdu je.
Ty neumíš číst nebo co?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Carlosso píše:Jen otázka,když na zamykací obrazovce tapnu dole na lupu aby se mi zapnul Bing tak se nic neděje,u 820 to jde v pohodě ale to nejde ikdyž mám funkci zaplou.Ví někdo v čem to může být?Jinak mi Bing mimo zam. obrazovku funguje.
a) dá se to nastavit ve volbách hledání - povolit tlačítko hledání ze zamykací obrazovky
b) je potřeba lupu chvilku přidržet, ne jen krátce tapnout.
Deficek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát črc 19, 2013 13:29
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Ostrava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deficek »

220kV píše:Uznávají reklamaci na vrzání krytu? Nedávno jsem si všiml, že při zatlačení celý levý bok vrže.
5.9.2013 jsem přesně tohle dal na reklamaci a čekám na výsledek. Až bude po reklamaci dám vědět, jako to dopadlo :)
220kV
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv črc 25, 2013 12:43
Zařízení: Samsung Wave, Lumia 920 Grey

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 220kV »

Předem díky :-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů