Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

Je u nás funkční, počet satelitů ti teď přesně neřeknu. Ale běžně mám fix více než 15 satelitů(všech). Osobně odzkoušeno na NOTE 2...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

L920 si sama kombinuje dohromady jak Glonass ,tak americkou GPS,takze vas vubec nemusi zajimat kolik je dostupnych zrovna Glonass satelitu apod.Na operatorovi to samozrejme nezalezi,nema to s nim ani chlup spolecne.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Inak neviem, ale s tým náhradným krytom mám ja osobne zlú skúsenosť, rozhodne mi nepripadal tak kvalitne prevedený ako originál čo bol dodaný s telefónom, v mojom prípade čierny...

Mám červený, prehodenie bezdrôtového nabíjania a 3,5 jack-u bol ako sa ukázalo ten najmenší problém, kryt spredu v pravej hornej časti nesedel a ja som sa márne snažil to dopasovať...jednoducho tam ten kryt odhadzovala tá vnútorná výstuž krytu (plastová), ktorá lemuje celý rám phonu, nebola presná, nechápem to...

Teraz ho mám nahodený s tým, že v pravom hornom rohu je medzi lemom displeja a medzi rámom krytu je malá mini medzierka, je ju vidieť len ak sa dobre pozriete, spočiatku mi to vadilo, ale teraz už to neriešim, keď ho zoderiem, dám tam ten origoš čierny...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Zalezi odkud jsi ho bral,uz jsem prekrytoval nejmene 15ks Lumii a vse ok.Na netu je spousta ochodu,kteri vydavaji kryt za originalni a pritom to je jen velmi zdarila kopie.Potom nektere obchody prodavaji sice originalni kryty,ale vyrazene prave z duvodu nesplneni parametru rozmeru apod/tkzv zmetci.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

No tak to je super, to som netušil, že aj také nepodarky sa môžu predávať a vydávať za originálne a nové... :???:

Prosím Ťa akú ochrannú fóliu používaš Ty? Mám odskúšanú už InvisibleShield, tá nieje zlá, ale ako si už sám niekde písal, je ju vidieť, je taká akoby hrboľatá a navyše sa po nej prsty nekĺžu dokonale...vieš odporučiť nejakú kvalitnú alternatívu?

ScreenShield sú asi podobné ako InvisibleShield, alebo? Chcem ale, aby bola fóliou prekrytá celá plocha krycieho skla, nielen displej, pretože takú som mal a vyzeralo to hrozne...

Díky... :wink:

Streethawk
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

zase sa mi telefón úplne vybil (teraz už nie pri hraní hier) a zase ani po hodine a pól sa odmieta nabiť. pritom je chladný, nie je prehriaty ako minule. je to nepríjemné, hlavne keď telefón mi teraz treba používať a má slúžiť mne a nie aby som sa ja prispôsoboval hnusnej batérii :evil: do budúcna odmietam telefón s nevymeniteľnou batériou. omnia w ma takto ako táto lumia v najhoršej chvíli nezrádzala. určite nebudem nikomu odporúčal lumiu ako spoľahlivý telefón, keď ním nie je
engineer
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob črc 27, 2013 10:29
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od engineer »

aké máte skúsenosti s púzdrami na L920? môžete odporučiť niečo overené? doteraz som používal výhradne kožené púzdra, ale pri matnej L920 sa bojím ošúchania rohov od častého vyťahovania.
od Nokie som našiel toto púzdro, ale neviem ako by to bolo s pohodlnosťou pri telefonovaní
http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdr ... 600-cerne/" onclick="window.open(this.href);return false;
Funny
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 25, 2013 10:28
Zařízení: Lumia 920,Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Funny »

Na ochranu telefonu je pouzdro super,ale při telefonování se bez obou ruk neobejdeš.Ale parádně se dá požít jako stojánek při přehrávání videa (na ležato).
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Zalezi jak mas velke ruce, ja nemam problem volat jednou rukou a obecne telefon mi jde pohodlne pouzivat. Dokonce telefon dostanu i do drzaku v aute a stativ. Ale napr. pro mou pritelkyni by tohle pouzdro nebylo.
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

dark_hood píše:zase sa mi telefón úplne vybil (teraz už nie pri hraní hier) a zase ani po hodine a pól sa odmieta nabiť. pritom je chladný, nie je prehriaty ako minule. je to nepríjemné, hlavne keď telefón mi teraz treba používať a má slúžiť mne a nie aby som sa ja prispôsoboval hnusnej batérii :evil: do budúcna odmietam telefón s nevymeniteľnou batériou. omnia w ma takto ako táto lumia v najhoršej chvíli nezrádzala. určite nebudem nikomu odporúčal lumiu ako spoľahlivý telefón, keď ním nie je

a teba neucili ze sa telefony nevybijaju ma 0%? ved len tym si nicis baterku. to niesu tie stare tehly s pred desiatich rokov. ak mas minimalne 10% je najlepsie ho strcit do nabijacky. mne osobne sa za 4 mesiace nepodarilo vybit telefon tak aby som ho nezapol hodinu a pol.. u man to bolo maximalne 5 minut ked naskocil.
asi mas zlu bateriu alebo si ju casto nenabijal na 100% ale len tak na pol hodinky a dost.
engineer
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob črc 27, 2013 10:29
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od engineer »

práveže nemám moc veľké ruky, toto púzdro som len tak nadhodil na pripomienky od ľudí, ktorí ho používajú. a máte nejaké iné osvedčené ochrany L920? podotýkam, fóliu na displej nechcem, to neuznávam, displej dokážem ochrániť aj bez nej.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Ja pouzdro pouzivam a jsem spokojen, velikost mi nevadi, jak jsem rikal. V praci ho mam na stole v podobe stojanku, telefon na prehravani videa moc nepouzivam, pri hrani her mi nevadi ani pri jinem pouzivani.
Nevyhody:
- bordel - pokud je telefon v nejake ponozce nebo necem podobnem, tak se vzdy pri vyndavani otre a neni na nem zadny prach a bordel. Zde, jelikoz se jen otevira, tak je kolem displaye obcas neco chyceneho, ale to jsem si zvykl davit pryc.
- nechava "smouhu" na displayi v miste, kde je horni cast pouzdra rozdelena na 2 ohybajici se kusy. Ale tricko, hadrik jednou za den pomuzou.
Funny
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 25, 2013 10:28
Zařízení: Lumia 920,Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Funny »

Pak ještě pozdro Nokia CP-035N,ale to asi nebude vypadat tak dobře jak CP-600.
engineer
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob črc 27, 2013 10:29
Zařízení: Nokia Lumia 920

lumia 920: všeobecná diskuse

Příspěvek od engineer »

a pri nejakom klasickom napr. http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdr ... e/galerie/" onclick="window.open(this.href);return false;
sa pravdepodobne tá matná ošúcha však?
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Jak tak všude čtu o tom Instagramu, tak se asi budu muset podívat, co to vlastně je, že po tom všichni tak šílí. Asi tomu nebudete věřit, ale já to vážně nevím:-)

A chtěl jsem se zeptat, jak s L920 realizovat video hovor jinak, než přes Skype? Přece by to telefon měl umět ne?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

skype a jiné aplikace, např. tango. V systému videohovory podporovány nejsou.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Inac ked sa o tom bavime.. u vas tiez zrusil T-mobile videohovory cez 3G siet?
U nas od 31.7. 2012.. (presne pred rokom)
Takze u nas v telekome by si to mozno aj tak v systeme nevyuzil...
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Lord de Wolf píše:Vážení kolegové,

držte mi palce. Došla mi trpělivost s mojí L920kou - při navigování se začala strašně přehřívat, což následně vedlo k restartu a následně řidič (já) čekal na pokyny a vono nic. Tak jsem ji včera dal v Datartu (koupena přes O2 HW budget) k reklamaci (ještě jsem připsal hlasité vibrace).

Dle všeho to posílají sem:
Arvato Services - O2
Osvobození 535
27303 Stochov - Stochov

Držte mi palce. Následně budu reportovat jak to dopadlo.
Tak mi dneska došla SMS:

FAILURE_UNDETECTED (čímž mě trochu nasrali).

Odpoledne si ho skočím do Vaňkovky vyzvednout. Jsem zvědavý zda bude jevit známky "otevření" a manipulace. Každopádně na co bych si měl dát pozor při převzetí z reklamace?
dareb
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 21, 2013 7:54
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dareb »

Zdravím, mam dotaz ohledně internetu. Nevím jak stáhnout jakýkoliv soubor do mobilu, třeba z uložto atd. Nechce se mi to uložit a hned se to spustí. Jde to nějak?

díky
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

To je bohužel vlastností systému, stáhnout z prohlížeče si můžeš ledatak obrázek.

Přes aplikaci MP3 downloader si stáhneš MP3 soubory.

A tímto pomalu končí.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů