Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

aha. no to jsem nevěděl. mám jednu z prvních a nic takového se mi neděje, ani jsem to nezaregistroval.
Ja o tom take nevedel,dokud jsem Lumii 920 neprekrytovaval na sedou.Ale musel clovek vice zamavat s telefonem.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Vážení kolegové,

držte mi palce. Došla mi trpělivost s mojí L920kou - při navigování se začala strašně přehřívat, což následně vedlo k restartu a následně řidič (já) čekal na pokyny a vono nic. Tak jsem ji včera dal v Datartu (koupena přes O2 HW budget) k reklamaci (ještě jsem připsal hlasité vibrace).

Dle všeho to posílají sem:
Arvato Services - O2
Osvobození 535
27303 Stochov - Stochov

Držte mi palce. Následně budu reportovat jak to dopadlo.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Tak to asi byla nějaká chyba. Mě u Nokia Drive příjemně překvapilo, jak je nenáročná. V pohodě jsem navigoval 3 hodiny bez nabíjení a ještě půlka baterie zbyla. Zahřívání bylo minimální.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

S předchozí betou drive+ mi baterka mizela před očima a telefon se hodně zahříval, ale po aktualizaci naprosto v pohodě. Žere to snad méně, než prohlížení webu a telefon se prakticky nezahřívá (ani v neklimatizovaném autě a vedru).
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Pokud jí mám v držáku CR-200 a naviguje, tak se dobíjí a velmi hřeje. A to tak že opravdu, ale opravdu moc. Není to věc ani tak navigace, ale nabíjení jako takového (dotykového).
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

A to mám jako udělat jak?
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

No, to by mne taky zajímalo. Jak v autě, s originálním držákem, který dodává výrobce, a který je vyroben primárně k umístění na čelní sklo, umístit telefon mimo slunce.
Možná by pomohla takováta ta alobalová folie proti sluníčku. Ale počkat, pak bych zase neviděl na silnici....
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Na silnici nepotrebujes videt. Od toho mas navigaci. A nebo musíš jezdit tak, abys mel slunicko v zadech. Btw, ten drzak nejde umistit nekam na palubku - uvazoval bych o nem, ale nechce se mi ho davat na okno, nemam to rad.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

V mém případě leží telefon na podložce před řadící pákou - Š OII a dobíjí se pomocí NOKIA DC-17. Tzn. sluníčko na něho nesvítí. A měl jsem už po updatu na Here+. Sám jsem zvědav jak zareagují - odvolával jsem se na půroční periodu - a možnost výměny za nový kus :) Teď navíc dávají v O2(datart) k L920 fatboy-e zdarma :tlem:
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Sákryš, já myslel, že musím mít slunce v duši a ne v zádech! Tak to jsem to dělal blbě celou dobu...
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

jo jde umístit na palubovku, je k tomu určená speciálni podložka. Skromnou recenzi tohoto držáku jsem vyplodil zde:
http://wmmania.cz/clanky/hardware/recen ... nabijenim/" onclick="window.open(this.href);return false;


Mimochodem, počasí se po update příslušenství již zobrazuje korektně.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mmme »

http://www.obchod-s-mobily.cz/nokia-lum ... -8159.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

jo a pak tu o kočičce a pejskovi :smile:
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte led 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od David Podzimek »

Za 5,5k projde i objednávka. Jednu jsem vzal, táta ji stejně chtěl. Uvidím jak se budou tvořit, ale cena je lákavá a je to sedivka. Třeba bude sleva časem i jinde.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milennium »

No cena už je jinde :-). Tak jsem fakt zvědavý jak se k tomu postaví...
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

v noci sa mi telefón choval čudne. hral som zombie hq, telefón mal 10% batérie a bol v originálnej nabíjačke, jas na minimum. vypol sa s nápisom: dovidenia. zapol sa, naskočilo logo nokia, symbol prázdnej batérie, kt. sa po chvíľke vypol.

problém je ale ten, že sa nevedel zapnúť ani po 30 minútach v originlnej nabíjačke. po pokuse o zapnutie nabehlo logo nokia, zase tá baterka a vypol sa. skúsil som aj nabíjačku od omnie w a aj od SE X10 a stále nič. telefón nie a nie zapnúť. takto bol v sieti hodinu a pól. už som bol zmierený s tým, že pôjde späť do predajne, tak som ho ráno ešte raz skúsil zapúť a už nabehol. stav batérie bol 18%. predsa nie je možné, aby za hodinu a pól sa batéria tak slabo nabila :evil:

čím to mohlo byť spôsobené? z tej nemožnosti vybrať batériu mám už riadne zmiešané pocity. aspoň, že sa dnes rozbehol aj xbox hub :roll:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kdyz se baterie prehreje(hrani her,velky odliv baterie) nepomuze ani ta nejsilnejsi nabijecka,ochrana vypne nabijeni,proto i po pul hodine to porad hlasi prazdnou baterii.Takze je dobre nechat telefon vychladnout a pak az teprve nabijet.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

to htcjirka: ďakujem za objasnenie, s týmto som sa ešte ani na jedinom telefóne v minulosti nestretol, tak ma to prekvapilo :-)
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Něco podobného se mi stalo, když jsem hrál hru "The Dark Knight Rises". Asi 35 % baterie a telefon v nabíječce a během hraní se vypl a šel zapnout za cca. 2 hodiny. Taky jsem se bál, že už neožije.

Co mě ale dovede totálně vyvést z míry, je kolísání baterie. Přiznávám, že si na ni během běžného používání nemohu stěžovat. Vydrží mi celý den. Ale problém je, že když mám např. 30 % baterie a zapnu např. navigaci, tak mi vydrží 5 minut a objeví se upozornění, že mám kritickou úroveň nabití, a že mám dát telefon do nabíječky. To samé u náročnějších her. Samozřejmě je jasné, že žerou baterii neskutečně, ale aby baterie klesla během 10ti minut o 40 %? Trošku nepobírám.

Když to vezmu skrz na skrz, tak blikající displej, odlepení krytu okolo rámečku fotoaparátu a kolísání baterie (ovšem navigaci používám max. 10x do roka a to ještě s plně nabitým telefonem), mi kazí jinak skvělé dojmy z telefonu.

PS: Také se vám často stává, že jste na internetu (např. v aplikaci Facebook kliknete na odkaz, který se zobrazí v Exploreru) a když se chcete šipkou vrátit zpět na Facebook, tak to nejde? Stává se mi to dost často a nevím proč. Povede se to třeba na 10té kliknutí, ale to zároveň často zavřu i samotnou aplikaci. Musím to často řešit přepnutím aplikací.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Tlačítko zpátky je třeba stisknout 2x rychle za sebou.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů