Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
blodiac
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:37
Zařízení: nokia e6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od blodiac »

Nemate nekdo zkusenost s vymenou telefonu zakoupeneho v nemecku?

Koupil jsem si telefon v listopadu v nemecku, dvakrat sem ho tady reklamoval u mobilni pohotovosti na andělu s několika vadami hlavně teda prach pod předním fotoaparátem, a ted ho tam mám zase a navíc se v telefonu něco uvolnilo a kloká to (dost možná baterie nebo nějaký větší díl).

Nevíte jestli to v nějakém reklamačním centru řeší například výměnou stroje? Už mě to nebaví pořád reklamovat, protože jsem vždy 30 dní bez telefonu za který sem dal 16t.

Díky
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Co říkáte na L1020? Škoda, že vypadá úplně stejně jako L920 :-D

Každopádně mě na prezentaci zaujalo ovládání fotoaparátu a ... dobrá zpráva bude i pro L920 - http://www.engadget.com/2013/07/11/noki ... rce=feedly
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

dark_hood píše:mám typ zabezpečenia: WPA/WPA2, typ šifrovania: TKIP/AES. dva notebooky s xp a jeden so 7 nemajú problém. teleféony s androidom nemajú problém. wp 7.8 na tej sieti funguje. žiadne blokované adresy. deaktivoval som zaheslovanie, v mobile obnovil továrenské nastavenia a stále ten problém pretrváva
To působí jako problém s DNS servrama, zkus do routeru nastavit google DNS 8.8.8.8 a 8.8.4.4.
Marekzprahy
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 15, 2012 17:41
Zařízení: iPhone 6S

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marekzprahy »

Podařilo se už někomu s Lumií 920 připojit k českému LTE? Zkoušel jsem to dnes v Libuši (T-Mobile) a bohužel neúspěšně. Ještě než jsem se tím začal zabývat, tak jsem měl v nastavení možnost volby mezi připojením 2G/3G/4G, pak jsem si nechal u T-Mobilu LTE "aktivovat", a v ten moment možnost volby sítě zmizela. K LTE jsem se nepřipojil, maximum bylo cca 12/2 na HSPA+ :-(

P.S.: Nemám telefon z české distribuce, jako operátora mám v informacích o telefonu uvedeno CV Malaysia.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

v tom problem nevidim... tento telefon podporuje PETA-Band LTE... mozno treba 4G sim kartu..
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Já mám dojem, že LTE zatím běží jen na speciálních SIM kartách a zatím jen data, hovory to zatím neumí...
Marekzprahy
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 15, 2012 17:41
Zařízení: iPhone 6S

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marekzprahy »

Petulinek píše:Já mám dojem, že LTE zatím běží jen na speciálních SIM kartách a zatím jen data, hovory to zatím neumí...
Podle T-Mobilu by měla fungovat data normálně a pouze hlas by měl spadnout do 3G. Nicméně i když jsem byl v místě, kde mělo být LTE 100% funkční, tak jsem se nad HSPA+ prostě nedostal.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

U O2 je napr. na LTE potreba jina SIM.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

nofu píše:To působí jako problém s DNS servrama, zkus do routeru nastavit google DNS 8.8.8.8 a 8.8.4.4.
skúsil som to tak a výsledok je rovnaký. na fb sa z people hubu a fb app nedostanem :D

obnovil som aj nastavenia routeru a nič, našťastie sa ale aspoň rozbehal store a už ide aj cez tú wifi. zvláštny to telefón :roll: teraz som skúšal omniu s wp7.8 a na nej to ide ako hodinky. keď nad tým uvažujem, s každou nokiou bol nejaký problém :-D
dareb
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 21, 2013 7:54
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dareb »

Zdravím, mám problém, ztrácí se mi signál s sotva mám někde jen jednu čárku, tyká se to všech míst ruzně, signál nenám i půl hodiny. Nevíte jak tento problém vyřešit? jedu na dovolenou a mobil potřebuji. Simkartu jsem vymenil a zkusil dát do jiného mobilu a funguje. Díky
krcma
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob čer 16, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 920;LG G3 D855 32GB
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od krcma »

Pro info: aktualizace HERE Drive+ opět ke stažení :-)
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Dareb: Zdravím, máte zapnuté 3G nebo 2G?
dareb
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 21, 2013 7:54
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dareb »

zkoušel jsem zapnuté i vypnuté a zdalo se mi ,že je to stejný
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ano,Here Drive + ve store opet funkcni.
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Zawe »

Marekzprahy píše:Podařilo se už někomu s Lumií 920 připojit k českému LTE? Zkoušel jsem to dnes v Libuši (T-Mobile) a bohužel neúspěšně. Ještě než jsem se tím začal zabývat, tak jsem měl v nastavení možnost volby mezi připojením 2G/3G/4G, pak jsem si nechal u T-Mobilu LTE "aktivovat", a v ten moment možnost volby sítě zmizela. K LTE jsem se nepřipojil, maximum bylo cca 12/2 na HSPA+ :-(

P.S.: Nemám telefon z české distribuce, jako operátora mám v informacích o telefonu uvedeno CV Malaysia.
Ja uz na nem jel. Me taky zmizela moznost zmenit, ale hlasilo mi tzo porad nejakou aktualizaci tak jsem ji dal a uz jsem frcel. Daval jsem i tady na foru nejaky data jak mi to jelo rychle.

tady: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=33141" onclick="window.open(this.href);return false;

Asi ti ted nabidka vypada tahle co? https://skydrive.live.com/?cid=3c55bb16 ... KE4X7FaJC0" onclick="window.open(this.href);return false;
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte led 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od David Podzimek »

U nás nejspíš není šance sehnat šedou/modrou 920?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A Max-Shop vadi,vzhledem k velice priznive zarucni politice Nokie,neni treba si hrat na CZ distribuce apod.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Existuje nejaka aplikacia na sledovanie stavu baterky Bluetooth handsfree ?
lebo som pozeral ze pravdepodobne sa to da len v nastaveniach > prislusenstvo ale tam je podpora len purity pro a nokia reaction handsfree (a to stoji cca 70e a este zobrazuje stav baterie aj na samotnom headset)
takze ak by som chcel mat battery status svojho hadsfree na live tile musim kupit ten za 70e ? (nechapem preco dali podporu len na tento jeden...ved existuje poriadna kopa nokia headsetov :-/)
Kery
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 28, 2012 21:34
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kery »

Nezkoušel jste někdo stáhnout nový Here Drive, Mapy a Transit. Já potom, co jsem to aktualizoval, tak mi nejde ze store nic stáhnout a naskočí mi chyba c101b000.

UPDATE: Tak v tom koukám nejsem sám. Zatim bych nedoporučoval aktualizovat. http://www.wpcentral.com/service-alert- ... b000-error" onclick="window.open(this.href);return false;
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Paráda - mám jenom zatím Here Drive + s Here Transit, ale už ani Here Maps mi nejdou nainstalovat (y).
Zkusil jsem libovolnou appku Mapy.cz a taky nejde - prý "Ke Store se v tuto chvíli nelze připojit. Zkontrolujte datové připojení nebo to zkuste za chvíli znovu."

Ale v článku z WPCentral se už píše - Update 12PM ET - Our downloads are now working again, so you may want to check the Store now
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů