Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Mně chodí aktualizace mezi cca 9:00-9-30, někdy i v 8:00, jindy až v 10:00, je to různé :-) a někdy i když vím z webu že nějaká aktualizace je, objeví se až za dva dny, je to hodně divný. Nezávisle na tom, zda jsem na WiFi nebo jen na 3G.
ellhonza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: stř úno 08, 2012 19:50
Zařízení: nokia 6234

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ellhonza »

Radek Hulán píše:No, dnes jsem si hrál s top modelem s pohledu hardware -> Galaxy S4. Papírově 3x výkonnější CPU (2x více jader, novější generace). V praxi sekající se kraksna, neustálé čekání (než se spustí Kontakty, zprávy, základní aplikace), graficky ohyzdné, nekoncepční a zmatené.

Člověk si pak o to více začne vážit Lumia 920, která dnes stojí 9.000 Kč, strčí to výkonově do kapsy, má lepší foťák, bezdrátové nabíjení, promyšlenou konstrukci.

Škoda, že díky mizernému marketingu Nokie (a skvělému u Samsungu) ten rozdíl většina lidí nikdy nepozná.
Kdyby měla Lumia 920 Android tak je to nejprodávanější telefon :lol: Skvělý systém! :twisted: 8-)
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

Ja mam obavy ze s androidem ny to nebylo ono už jenom proto ze dve jádra na android je malo...
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od čiko »

Přítelkyni se zalíbila bílá 920ka. Hodně ale volá přes voip, konkrétně používá Voocall. Funguje voip nějak i na tomto telefonu?
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Ano, určitě funguje Skype...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

VooCall se pro WP připravuje.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

čiko píše:Přítelkyni se zalíbila bílá 920ka. Hodně ale volá přes voip, konkrétně používá Voocall. Funguje voip nějak i na tomto telefonu?
Skype funguje na WP8 skvěle. Dají se zapnout toast notifikace pro zprávy. Hovory na Skype na telefonu normálně zvoní jako příchozí hovor. Akorát tě kontakty vidí pořád online, což po pravdě není moc žádoucí (a dá se to ve Skype aplikaci nastavit na invisible).
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

htcjirka píše:Neni potreba menit product code.Stahne se firmware bez pripojeneho telefonu,stejne jako ho stahujes pres navifirm..

Update CZ Portico přes Nokia Care Suite

Stahnout a spustit
Nokia care Suite 2012.45.4.5 - Product Support Tools- Tools - Firmware Download - 059S0X6 - Check Online - Download.
Firmware ma nejakych 1.30-1.40GB
Po stahnuti stale nic nepripojujes,jdes do File - Open Product - RM-821
Pak Programming - Recovery - Start - Zkontroluje si to soubory a vyzve te to k pripojeni telefonu(ten musis mit mit predtim vypnuty a taky nabity) Dale uz te to povede - Na obrazku ti ukaze ,ze mas podrzet soucasne volume down a power tlacitko az do zavibrovani,pripojis a jedes.Pri prvnim flashovani se nestihnou naistalovat ovladace,jelikoz se nektere budou instalovat poprve,takze postup s tlacitky budes nekolikrat opakovat,nic nehrozi,porad te to vede.
Ahoj, všetko robím tak ako si popísal, ale software je v "offline" móde a nejde nič vyhľadávať, ani keď zadám product code...
Prosím skús ešte nejako poradiť, mám najnovšiu verziu Nokia Care Suite (Nokia_Care_Suite_PST_5.0_2013.20.5.3)

Ďakujem vopred za všetky rady a pomoc...

Ide mi o to, že mám v telefóne zrejme nejaký divný FW, nakoľko mám v kolonke operátora uvedený Singapore...rád by som to zmenil...a mal tak EU verziu...inak konkrétnu verziu mám uvedenú v podpise...štve ma, že si neviem rady, pretože už som flashoval "milión" krát rôzne "phony" a toto akosi neviem rozchodiť...
Ďalej by som sa chcel spýtať, cez čo robíte zálohy svojej Lumie? Myslím komplet všetko (foto/video/nastavenia)...

Ešte raz ďakujem :oops:
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Máte toto již někdo? Nokia CR 200
http://www.czc.cz/search?q-fulltext=Nokia+CR-200" onclick="window.open(this.href);return false;

zde v praxi:
http://www.youtube.com/watch?v=q73d4sIx37Q" onclick="window.open(this.href);return false;

unboxing:
http://www.youtube.com/watch?v=gSOT92xcSO4" onclick="window.open(this.href);return false;
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

streethawk:
- server Nokie se uzavrely pro verejnost, takze spravny fw musis stahnout nekde po netu. Jiste najdes pres google/bing.
- zalohovani Nokie probiha automaticky pres nastaveni a Skydrive. Nastaveni -> Zalohovani.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Ahaa, takže takto to je teraz...díky :wink:
No práve, ja nechcem zálohovať cez Skydrive...existuje aj iná možnosť?...
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Ahoj, to si ma ale moc nenaviedol...preco mi to teda nejde?
Stále mam Nokia Care Suite Offline...

A čo sa týka toho Skydrive a zalohy, to akože čo všetko sa tam uploaduje? Ved to je neprakticke uploadovat taký objem dat na net...alebo?

Diky...
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daff_Cz »

Zdravim, mam takovy mensi problemek, kdyz mi nekdo vola, telefon vyzvani a kdyz prijmu hovor, tak se to vyzvaneni prepne do sluchatka a jeste tak vterinu nebo dve vyzvani pres sluchatko... Mate to taky nekdo tak? Je tohle hw nebo sw chyba?
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

streethawk píše: Prosím skús ešte nejako poradiť, mám najnovšiu verziu Nokia Care Suite (Nokia_Care_Suite_PST_5.0_2013.20.5.3)
verzie z roku 2013 su blokovane pre stahovanie.. najlepsie mat verziu 2012.45.4.5
ja mam 2012.51.4.4 a v nej to tiez ide
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

htcjirka: prečo ho mám ale Offline??? Píšeš stále to isté dookola, že to ide, ale ja už som skúšal 3 rôzne verzie a nič, návod som si samozrejme našiel, ale jednoducho to nefunguje, nemám tam možnosť prepnutia na ten "external", aby sa program pripojil i bez prihlasenia...

Tak ako to mám urobiť?

ĎAKUJEM! :-)
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Tak mě telefon žuchl z okna.9.pater a přežil :-) Dopadl ale na trávu do měkké hlíny.Zapíchl se vrškem:-)Teď už se směju.
Jenže tu hlínu z něj dostat...
Při vysávání jsem nejspíš poškodil horní mikrofon.Hlavně že jsem ho nedávno krásně vypucoval kvuli horší slyšitelnosti.
Bohužel přes záruku to ani zkoušet nebudu,tak jsem si ho objednal.Jenže nemáte někdo zkušenost jak ho vyměnit.
Ještě jednou.Ten horní s jackem.
Díky.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

No vidíš, že to ide... :lol:
Ale práve sa mi to podarilo spojazdniť i bez toho, zafungovala u mňa verzia "Nokia Care Suite PST 5.0 2012.51.4.4"

To je zaujímavé, lebo i dve starsie nesli a ani novsie nesli...

Ale i tak diky, vyskusam potom i tie nove s tou upravou... ;-)

EDIT: Este som sa chcel spytat, ci pri flashovani sa automaticky robi zaloha povodneho obsahu, vratane nainstalovanych aplikacii, sukromneho obsahu(fotiek/videi) aj nastaveni atd.?

Pekny zvysok vecera praje--------------STREETHAWK
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

streethawk: Nemas zac,kdyz muzu tak pomuzu,jen jsem to mel ztizene.
Jinak na zalohu fotek,videii,hudby mas aplikaci Windows Phone,na ostatni veci jako nastaveni,seznam aplikaci,seznam historie hovoru,zpravy apod ten Skydrive,to nejsou zadna velka data.To uz neni jako se Zune,zalohu prebira Skydrive.Po reinstalaci pres Nokia Care Suite je telefon jako z vyroby.A pri obnove musis mit pristup k netu a nic nepreskocit,aby ti byla nabidnuta obnova.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pedro007 píše:Tak mě telefon žuchl z okna.9.pater a přežil :-) Dopadl ale na trávu do měkké hlíny.Zapíchl se vrškem:-)Teď už se směju.
Jenže tu hlínu z něj dostat...
Při vysávání jsem nejspíš poškodil horní mikrofon.Hlavně že jsem ho nedávno krásně vypucoval kvuli horší slyšitelnosti.
Bohužel přes záruku to ani zkoušet nebudu,tak jsem si ho objednal.Jenže nemáte někdo zkušenost jak ho vyměnit.
Ještě jednou.Ten horní s jackem.
Díky.
Lumia 920 toho vydrzi hodne,tady take jedna zazila nekolikanasobny pad a obrat(prebrano ze zahranicniho serveru WPC)

Obrázek

No a kolikrat telefon padne z opravdu male vysky a odnese to rovnou treba displej.
dodo_ba
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv čer 27, 2013 21:26
Zařízení: LUMIA 920 WHITE
Bydliště: Bratislava

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dodo_ba »

vojta66 píše:Máte toto již někdo? Nokia CR 200
http://www.czc.cz/search?q-fulltext=Nokia+CR-200" onclick="window.open(this.href);return false;

zde v praxi:
http://www.youtube.com/watch?v=q73d4sIx37Q" onclick="window.open(this.href);return false;

unboxing:
http://www.youtube.com/watch?v=gSOT92xcSO4" onclick="window.open(this.href);return false;
CR 200 mam, nema chybu....
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů