Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

ja zase nemam toho sprievodcu :) :-D

EDIT: Aha, tak som mal vypnutu polohu pre BING.
EDIT2: Aj tak nejde....
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Ja mám aj zapnutú polohu aj UK Live ID, aj tak mi to nejde, či to musí byť US Live ID? Ale ak mám byť úprimný BING ani nepoužívam a nijako mi nechýba...
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Zmenil si iba región? To nestačí. Treba mať originál US alebo UK účet. Ja mam účet asi 5 rokov a nie je problém. Predtým neboli lokalizované. Podobný prípad bol napr. AoE Online, bez US alebo pod.
účtu to nešlo.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Nie, mám originál UK Live ID...tiež viac ako 5 rokov, používal som ho a stále používam na Xbox360 a ten istý na WP7.8 a teraz WP8, takže tam problém nebude...
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Mozno fakt treba US.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigjohn »

Máte niekto Nokia CR-200 držiak telefonu do auta s bezdrôtovym nabijanim ? Oplatí sa ?
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Žere Vám více baterku s http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 39618da43e" onclick="window.open(this.href);return false; ? Vypadá dobře ale u mě se ještě ta baterka chová tak nevyrovnaně, že nevím, jestli to nainstalovat :)
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Tak do teď byl s telefonem klid.Nyní se velmi často vyskytuje:

1 - Volaný mě strašně blbě slyší.Prý jak z kanálu.Ani mě nepomůže dát telefon co nejvíš na uchu abych mluvil víc do mikrofonu.

2 - Donutit foťák aby zaostřil je děs.Dříve se to vyskytovalo jem u fotek z okna z vyšších pater nebo z mostů.Teď je to jedno.

Co stím?


Tak 1 - vyřešeno
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Dám teď trapný dotaz, ale nějak jsem se nikde nedočetl výsledku. ...funguje u natáčení videa zoom nebo to jde pouze před natáčením videa? Nějak jsem na to nepřišel a nikde se nedočetl, že tato funkce nefunguje.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Před videem mi to jde, během videa ne...
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Musím se pochlubit, co se mi zase dělo s Lumií 920. Poslouchám hudbu a náhle se mi jedna písnička zdála strašně tichá a zvukově nekvalitní. Odpojím sluchátka, připojím zpět a stále stejné. Další skladby hrály normálně. Poté jsem skladbu zkusil spustit znovu a hrála skvěle. Poté se mi to stalo u další skladby a ta ani nešla zeslabit nebo zesílit (volume se snižovalo, ale hudba si hrála dál). Takhle se mi to dělo tři dny. Zkoušel jsem vymazat hudbu a nahrát ji do telefonu znovu - bez úspěchu. Udělal jsem hard reset (po koupi již třetí) a je to zatím v pořádku.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Tak taky trochu přispěju s problémy. Za týden, co jsem byl odkázaný pouze na mobilu se mi stalo snad 3x, že zamrzl a jednou jsem musel udělat soft reset, když jsem chtěl přepnout z focení do video módu. Docela mě zklamalo, že se mobil občas zamrzne a navíc mě před 2 týdny, když jsem zkusil poprvé budík - zmrzl a musel jsem udělat premiérový soft-reset :)
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

Nestrašte, chci zítra koupit L920 a teď to vypadá, že Nokia nemusí být dobrá volba. Asi je to těmi "prémiovými" funkcemi, kterými vylepšuje WP. Měl jsem HTC 8x a tam nebyl za půl roku jediný problém s ničím. :???:
Uvidíme, možná ještě s koupí počkám...
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Pro spellshaper: Nechci Tě odrazovat. Jen jsme měli nejspíše smůlu na kus. Jinak je Lumia 920 zatím to nejlepší, co jsem měl (a to jsem měl hodně telefonů). Pokud budeš kupovat osobně, tak si jen zkontroluj vibrace a blikající display (při vysokém jasu a např. při menu "Hry" apod.). Až na pár drobností si ji nemohu vynachválit.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JanHavlicek »

Já to tak sleduju trošku z povzdálí, ale co vás tak čtu, připadá mi poruchovost L920 přímo obrovská. Jaká pak smůla na kus sakra? To tu jsou furt nějaký vibrace, restarty, displeje, prach, zamrzání... Při těch pár prodaných kouscích (ve srovnání s Apple/Samsung) mi to přijde tristní. Zase někdo může vyprávět pohádky o špatný kvalitě výroby iPhonů.

Samotnýho mě to mrzí, mám v akciích Nokie něco zainvestováno, ale asi jsem udělal chybu a měl to teď prodat při těch spekulacích s Huawei.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Pro Jan Havlíček: Je fakt, že v současné situaci by se měla Nokia sakra snažit, aby předvedla něco, čím se ke konkurenci řádně přiblíží. A to, že se nachází u Lumie 920 takové problémy ji rozhodně dobrou reklamu nedělá. Na druhou stranu musíte zase vzít v potaz fakt, že lidé sem nebudou věčně psát chválu a pozitiva, ale především budou řešit případné problémy či nejasnosti ohledně telefonu a systému. Pak to vypadá, že Lumia 920 je vlastně průšvih, ale tak to není.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od s.s.rock »

Hmmm, zatím jsem WP nechtěl a nechci ale trošku mi nejde do hlavy proč ho Radek Hulan furt tak chvíli, buď je opravdu tak samolibej a neumí uznat že to není až tak růžový systém nebo prostě bere od nokie, nebo MS nějaký prachy aby je protlačoval. Vždyť mi stačí přečíst jedná stránka už bych to tuplem nikdy nechtel. Třetí hard reset do koupě, ty vole já jsem ještě za 5 let co jsem na androidu hard reset nikdy nedělal a nebýt toho že to znám ze symbianu a windows mobile tak ani nevím co to je. Tak to dík, další ujištění že WP ještě hodně dlouho ne. ;-)
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Pro s.s.rock: Ale vždyť to není pravda. To, že dva, tři lidé mají nějaké problémy s telefonem je naprosto normální. Je to tak všude. Přiznávám, že jsem měl smůlu na kus, ale to neznamená, že jsou Lumia 920 či Windows Phone 8 špatné. Ale to se těžko vysvětluje. Ten, kdo má rád Android, tak mu bude foukat pod pytlík pořád. Každý systém má pro a proti.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Zdravím všechny.
Jenom jedna malá drobnost. Nějakej pátek zkouším, jaký vliv na baterku má přepínání mobilu na noc do režimu letadlo a zapnutí spořiče baterie. Ano spořič baterie nějakou hodinku +- přidá, ale pokud dávám (nyní už né) telefon do režimu letedlo, batrka vydrží +- stejně, jako když ho nedám do tohoto režimu. To jen pro info ostatním, co to takto dělají. Takže pokud jste 24h denně připojeni na operátora a nebo přes noc dáte režim letadlo, baterie opravdu vydrží stejně. Jinak nevím někdo něco bližšího o updatu AMBER ? Zajímá mě termín vypuštění.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JanHavlicek »

HellFire-Ferry píše:Pro Jan Havlíček: Je fakt, že v současné...
Já tomu rozumím, je jasný, že když mi něco funguje, nebudu to sem psát, ale přijde mi, že L920 si kupují hlavně lidi, co do toho trochu vidí a je to na SM fóru dobře vidět, protože taková koncentrace wp lidí není asi nikde jinde v ČR. Každopádně mi to přijde úplně neúměrný, co tu furt řešíte třeba za ty problémy s baterkama a vším, když se podívám do diskuzí o jiných a daleko prodávanějších značkách, přijde mi, že se tam zdaleka tolik problémů neřeší. Jestli je to ovlivněný tím, že si to kupuje víc BFU, kteří různé poruchy berou jako normál, nebo hned lítají do servisu, to nevím, ale určitě na mě po přečtení týto diskuze L920 nepůsobí jako telefon, co bych si chtěl koupit, protože snad každý z vás tu řeší nějaký problém (až na neobjektivní fanatiky samozřejmě :-) )
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 41 hostů