Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

Tak slíbené foto a video :-)

http://mywindows.cz/item/exkluzivni-mat ... meny-krytu" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milennium »

Fakt je, že ta šedá barva vypadá fakt dobře... A ještě k tomu to šedé téma... To se mi moc líbí...
Uživatelský avatar
Stimpi
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 22, 2013 0:06
Zařízení: Lumia 920, Nexus 7
Bydliště: Maranello/Pardubice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stimpi »

Radku, mozna to jen na fotce neni videt, ale na sedem krytu jsou vedle 3.5mm jacku otvory pro asi mikrofon. Na mem cervenem jsou taky, nicmene na tvojem starem cervenem krytu je nevidim. Chyba foto, nebo jsou ruzne kryty?
Dik Sti
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

taky jsem nato koukal ale bylo mi blby se zeptat...
xorcos
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: ned úno 19, 2012 22:27
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xorcos »

Nakoľko plánujem kúpu Lumie 920, tak ma tie možné chyby troška zneistili. Väčšinou sú to reklamovateľné veci, ale čo sa týka konštrukcie, všade sa stretávam s tým, že je pevná a teraz tu vidím názory, že "vrže" tak kde je pravda? (Mám S3 a viem, čo to znamená vŕzganie a nechcel by som to už zažiť).

Možno taká teoretická otázka, L820 v L920 - ako je to s poruchovosťou? Ktorý z nich je "pevnejší", spoľahlivejší a menej kazivejší?
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

Jsou i na tom červeném, ty otvůrky, akorát to není na té fotce moc vidět..
Uživatelský avatar
Stimpi
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 22, 2013 0:06
Zařízení: Lumia 920, Nexus 7
Bydliště: Maranello/Pardubice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stimpi »

Dik moc Radku, a taky opožděně dík za video ke klávesnici, vyřešilo mi to par bolistek co mě štvali.

jinak k tomu vrzání, mám ji cca 3 měsíce a nevšiml jsem si nějakého vrzání ... Asi kdybych ji nějak zkroutil nebo použil nějaký krkolomný chvat tak možná vrzne... Nevim jak u ostatních ale vrzání jak u starejch Nokií se nekoná.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

xorcos píše:Nakoľko plánujem kúpu Lumie 920, tak ma tie možné chyby troška zneistili. Väčšinou sú to reklamovateľné veci, ale čo sa týka konštrukcie, všade sa stretávam s tým, že je pevná a teraz tu vidím názory, že "vrže" tak kde je pravda? (Mám S3 a viem, čo to znamená vŕzganie a nechcel by som to už zažiť).

Možno taká teoretická otázka, L820 v L920 - ako je to s poruchovosťou? Ktorý z nich je "pevnejší", spoľahlivejší a menej kazivejší?
to ti asi zatial nikto nepovie..ale myslim, ze L920 o nieco viac..
obe su z polykarbonatu a aj L820 ja masivna a pevna...
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Docela zajímavý držák.

http://www.tchibo.cz/drzak-na-smartphon ... 32053.html" onclick="window.open(this.href);return false;
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigjohn »

Kde sa dá zakúpiť šedý zadný kryt ?
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

Originál Nokia třeba tady: http://www.eurosatonline.com/store/inde ... umia%20920" onclick="window.open(this.href);return false;

V Česku za 5 pracovních dní po zaplacení.

Jinak na eBay jsou různé čínské "OEM" verze za US$ 30, ale podle diskuze nemusí vždy sedět dokonale.

Ke krytu pak potřebuješ i toto:
http://www.eurosatonline.com/store/inde ... umia%20920" onclick="window.open(this.href);return false;
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milennium »

Jak psáno výš, jednoznačně doporučuji koupit originál od Nokie. Ty čínské, to jsou vyhozené peníze. Kryt nemusí sedět, je s jiného materiálu, může mít jiné vlastnosti, jiný barevný nádech, můžou chybět různé detaily, atd...
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

xorcos píše:Nakoľko plánujem kúpu Lumie 920, tak ma tie možné chyby troška zneistili. Väčšinou sú to reklamovateľné veci, ale čo sa týka konštrukcie, všade sa stretávam s tým, že je pevná a teraz tu vidím názory, že "vrže" tak kde je pravda? (Mám S3 a viem, čo to znamená vŕzganie a nechcel by som to už zažiť).

Možno taká teoretická otázka, L820 v L920 - ako je to s poruchovosťou? Ktorý z nich je "pevnejší", spoľahlivejší a menej kazivejší?
taky jsem to hodně řešil než jsem si telefon koupil, hlavně jsem se bal proximity senzoru a poškrábání displaye, ani jedno se naštěstí nekoná, zatím. Vrzání se bohužel asi po 2 měsících objevilo, vlevo nahoře nelícuje kryt s displayem, když na to zmáčknu (silněji) tak je cítit že se pohybuje a slyším malinké lupnutí, ale vadí mi to spíš jakože to člověka mrzí, protože v tomto místě na telefon nikdy netlačím a při psaní na klávesnici se tak velký tlak vůbec nevyvíjí, takže z praktického hlediska to ničemu nevadí
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

mlndsk píše: Co pisu je vycet nejbeznejsich poruch, co lide s L920 maji. Zaroven rikam, ze telefon za 16000 by mnoha temito vadami trpet nemel, zvlaste kdyz se jedna o vlajkovy model.

Pokud to berete jako utok na svoji osobu, pak se nema cenu dal bavit.
Z toho povodneho prispevku to rozhodne zreme nebolo. Naopak, zo zaveru "nokia nikdy vice" vyplyva, ze je plno vyrobcov u ktorych sa podobne problemy nevyskytuju.
Je velmi nefer zmiesat dohromady realne sa vyskytujuce systematicke chyby ako napr. problemy s vibraciami, prach pod prednou kamerou (ktore v tomto pripade nokia na rozdiel od niektorych konkurentov neriesi odporucanim, ako telefon spravne drzat, ale hlada realne riesenia), pridat medzi ne chyby typu vadny pixel, ktore sa vyskytuju mimoriadne zriedkavo a u vsetkych vyrobcov.

No a este sa divis ze vo vlaku, kde sa ti neustale strieda slnko s tienom sa ti rovnako neustale prepina displej do slnecneho modu (keby tam dali dlhsi timeout tak by si 100% bitchoval, ze to trva, kym zareaguje na slnko) ... ty mas odvahu nazyvat prispevky stupidnymi. to je moc
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigjohn »

Radku, díky, objednal som :-)
Uživatelský avatar
brco
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 21, 2008 18:06
Zařízení: BlackBerry 9900, 9800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od brco »

Bral som pre dvoch kolegov dva kusy sedej 920. Maju ju skladom na notebook.de. Mam s nimi uz dlhorocne skusenosti a fony prisli za 5 dni. Cize ziadna exkluzivita.... Dokonca cena nizsia ako pri inych farbach
karliczekk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob čer 01, 2013 17:44
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karliczekk »

Prosím potřebuji pomoc.
Dnes jsem aktivoval L920 a telefon se nechce sesynchronizovat s Google účtem. Email i heslo mám správné a stále mi vyskakuje hláška červeným písmem "vyžaduje pozornost". Co si z toho prosím vás mám vzít, vůbec nechápu co to znamená.

Díky moc za rady.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Pokud je to googl pres activesync tak uz to nepujde, neb to google pro nove aktivace zarizl. Jen imap a caldav.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kazdopadne synchro emailu musi chodit tak i tak.
karliczekk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob čer 01, 2013 17:44
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karliczekk »

Už jsem na to přišel. Problém byl, že jsem měl u Google aktivované dvoufázové ověření. Po vypnutí se kontakty a email okamžitě objevili. Což mi přijde ale jako velká kritická chyba pokud mi Microsoft nemůže poskytnout kvalitní ochranu mých dat. Měl někdo podobný problém?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů