Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Ona veeeeelmi pomalu bliká :)
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

karelchadim píše:ono to opravdu chvíli trvá, když už se tu jásalo, že mají lidi tu možnost zálohovat v plné velikosti na skydrive, tak mě tam chyběla, co chvíli jsem to kontroloval, zkoušel restartovat telefon apod. marně... nedávno jsem se tam ze zvědavosti opět podíval a možnost už tam byla
Tak teda budu dál trpělivě čekat. Díky za info.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Kolegové drazí,

musím se s Vámi podělit o svou dnešní ANTI-NOKIÁCKOU náladou.

Včera před ulehnutím na lože jsem kontroloval baterku - 53%, říkám si "no problemo", ráno mi zazvoní budík a hurá na služebku do Třince". A co se ráno nestalo - budík nezazvonil a já se probral o půl hodinky později (i bez něj :-D). Každopádně mobil vynutý. Zapnu a stav baterie - 43% WTF? Samovolné vypnutí bo co?

Vlezu do auta vybalím z krabičky novou nabíječku do auta Nokia DC-17, strčím do zásuvky a ... šílené pískání a nabíjení neprobíhalo. Sice už mi není osmnáct cca 10 let, ale tenhle zvuk se nedal vydržet. Za jízdy jsem ji pokoušel ještě několikrát použít, ale marně. Jelikož jsem si hrál ještě s navigací, tak jsem vysmažil baterku. Do železáren jsem přijel pozdě, ještě se mi nedovolali... ale jednání naštěstí dopadlo dobře.

Ale No-fucking-kia mě pěkně nakrkla. Nebýt firemní politiky "WP, BB" tak si snad nechám nadělit jinou plácačku... ale nic lepšího momentálně není - BB Z10 se mi nelíbí. A navíc nejsem tak vysoko postavený manager abych použával BB :-D
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od topa77 »

Taky mám nabíječku DT-900 a Lumii 920 a ta i když mobil hlásí, že je baterie 100%, tak dioda na nabíječčce pořád svítí.... Ješte jsem neměl tu trpělivost čekat déle než půl hodiny jestli zhasne.. :(
Uživatelský avatar
matkal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 25, 2011 10:01
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matkal »

Jednou mě mobil naštval a hned ho budu měnit? No to jsem zvědav na tu spotřebu mobilů od Androidu . . Možná by byl lepší iPhone, toho spolehlivě dobíjí jen originální příslušenství za trojnásobek ceny, díky příšernému signálu by se na cestě možná také nikdo nedovoloval a ještě by jsi přijel až večer, protože žádnou navigaci nemá.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

IPhone dobiji kdejaka nabijecka s neorigo kabelem . Zase neprehanej. Se signalem zadny problem. Take se mi za 3 roky co ho mam jako primarni, byt ne jediny telefon nevypnul.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Prosím ťa neklam, u nového to možné nie je..
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Mam iPhone 5 par mesicu a k nemu vsude mozna asi 10 kabelu, origo, neorigo a funguji bez problemu. Ale o tom diskuze neni. Nebo tedy, ja nevim jestli jsou neorigo, ale stal kazdej par korun.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Uz paar dni po predstaveni iP5 a zisteni ze ten konektor chrani nejaky chip, aby to bralo len origo kable a tak. Cinsky sudruhovia nasli sposob ako to obist...takze uz sa to da nabijat aj s neorigo kablami za paar korun/eur...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Asi tak, vim, ze jsme v diskuzi o Lumii, ale vadi mi kdyz nekdo siri naproste bludy.

Zpet k Lumii. Zjistil jsem, ze fakt je kazda Lumie original. Mel jsem bilou z PL, vrzala v horni casti (dokonce se prohybala pri stisku) a take u fotaku. Ted mam v ruce cernou a ta vypada, ze nevrze vubec. Uvidim za par dni. Nicmene bohuzel ma zase na displeji jeden vadny pixel. Premyslel jsem, jestli to resit, ale s ohledem na ruzne jine problemy pockam a uvidim, jestli se neobjevi nejaky jiny problem. V podstate je to videt jen na cernem pozadi, pokud ho clovek vylozene hleda. Pravda, vim o nem, takze ho vidim :-)

Take me potesilo, ze se chysta oficialni tapatalk aplikace. Takze uz by MS mohl poresit jen ten data counter a bezva.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

matkal píše:Jednou mě mobil naštval a hned ho budu měnit? No to jsem zvědav na tu spotřebu mobilů od Androidu . . Možná by byl lepší iPhone, toho spolehlivě dobíjí jen originální příslušenství za trojnásobek ceny, díky příšernému signálu by se na cestě možná také nikdo nedovoloval a ještě by jsi přijel až večer, protože žádnou navigaci nemá.
Za 16.000,- Kč (O2) by člověk očekával bezchybnost. Ale asi mám přehnané nároky...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Je to tak, tech chyb neni uplne malo u Lumie. Je to skvely telefon a je to skoda.
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mlndsk »

Lumia 920 je uplna tragedie.

1) vrzani vsude mozne
2) prach pod displejem
3) prach pod krytem predni kamery a proximity senzoru
4) blikani displeju
5) spatna idikace nabijeni
6) samovolne restarty (i s nejnovejsim fw)
7) chrastiti vibracni motorek
8) vadne pixely na displejich
9) spatne podani barev na slunci - vadna automaticka regulace jasu

Tohle opravdu neni hodno Nokie a uz vubec ne vlajkoveho modelu.

Priste Nokii uz ne.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

5 - co je spatneho na indikaci nabijeni?
9 - to, ze se zmeni barvy aby byl text citelnejsi a vse viditelnejsi neni nevyhoda, ale i tak se to da vypnout.
A jsem rad, ze teda mam asi spatny kus, kdyz nic z toho nemam. :)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Tak to vrzani je skutecne kus od kusu, ale pocitam, ze i ta moje bude za chvili vrzat. Prach vsude mozne je opravdu ostuda a s mistnim servisem a jeho kvalitou doslova tragedie. Ale u sve z CZ ve srovnani s predchozim polakem jsou vibrace jemne a uplne v pohode. Ta polska (pocitam starsi) byla jako sbijecka

A jeste dodam, ze baterka u te CZ vypada o mnoho lepsi nez u te PL. Nevim jak to, mam zaple stejne veci a pada mnohem pomaleji a to jeste neni usazena, ale je to vlastne po prvnim nabiti.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

mlndsk píše:Lumia 920 je uplna tragedie.

1) vrzani vsude mozne
2) prach pod displejem
3) prach pod krytem predni kamery a proximity senzoru
4) blikani displeju
5) spatna idikace nabijeni
6) samovolne restarty (i s nejnovejsim fw)
7) chrastiti vibracni motorek
8) vadne pixely na displejich
9) spatne podani barev na slunci - vadna automaticka regulace jasu

Tohle opravdu neni hodno Nokie a uz vubec ne vlajkoveho modelu.

Priste Nokii uz ne.
U teba by som zacal rozmyslat, ci mas Nokiu alebo nejaku cinsku kopiu....
Pretoze z tvojich uvedenych 2-3 sa sem-tam vyskytuju..ale na vsetko je RMA a servis.
Inac a je vseobecne zname, ze na nase trhy idu o nieco ''horsie'' kusy...
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

Prosím Vás víte někdo, jak vypnout chození upomínek ohledně narozenin na mail od outlooku? Štve mě, že mě to furt na mobilu pípá a připomíná, kdo má každý den narozeniny. A v mobilu u účtu od microsoftu nejde nastavit synchronizace ručně.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Proč to není hodno Nokie? Nechci rozvířit nějaký flame, ale veškeré Nokie vždy měly viklající baterky, vrzající a rozviklanou konstrukci, prach pod displejem, problémy se SW... Počínaje 3110, 5110, 6210, 6310, N80, N73, N95 a já nevím kolik dalších mi jich prošlo rukama, všechny jsem minimálně jednou musel reklamovat. Nokia nikdy neměla udělat kvalitní konstrukci
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

mlndsk: ja by som povedal ze je to kus od kusu. Ja nemam ani jednu vadu co si vymenoval a co mi prisli lumie pod ruku tak som sa ani u jedneho s tymto vadami nestretol. A pravdu povediac ani po nete sa nestretavam s tolkym staznostami aby to bolo tragicke. Apple, Sony, Samsung, HTC tiez maju tak isto vady a tak..ale u Nokie sa to aspon riesi, meni, opravuje.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

jiri_cz píše:Prosím Vás víte někdo, jak vypnout chození upomínek ohledně narozenin na mail od outlooku? Štve mě, že mě to furt na mobilu pípá a připomíná, kdo má každý den narozeniny. A v mobilu u účtu od microsoftu nejde nastavit synchronizace ručně.
Jestli používáš Microsoftí email tak se do něj přihlaš na počítači a někde v nastavení kalendáře to je. Kdybys potřeboval bližší navigaci tak napiš.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů