Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Massik »

jardas píše:
Radek Hulán píše:Moc pěkná pouzdra na telefon: http://www.tetded.com/home/en/52-lumia-920-" onclick="window.open(this.href);return false;

Koupil jsem červené, pravá kůže, dokonale padne na telefon, ten v něm drží, a je tenké, pocitově nijak telefon nezvětšuje. A vypadá to fakt dobře :)
Ahoj , jak jsi spokojený s tímto pouzdrem po nějaké době používání ? Posílají do ČR ? Kolik jsi platil poštovné a jak dlouho to trvalo ?
Nemá ještě někdo zájem, pro případnou společnou objednávku ?
také mam to červené, je to krásný, ale neprakticky. Blbe se to drží, když telefonujes, musíš nejprve přední část otočit dozadu a pak teprve volat. Jednou rukou špatná manipulace.
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Měl bych takovou drobnost.Jak ukončujete přehrávání hudby?
Když dam stop a zpět tak zůstane ve stavu přehrává se.To ale nechci.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

v obchodě je spoustu apliakci který po kliknutí na ně přehrávač ukončí. Používám tohle. http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 460df8d709" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Super.Dík.
zgi3304
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 16, 2013 12:20
Zařízení: Lumia 920 white plus

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zgi3304 »

Chalpi help tedka jsem se napojil na wifinu a dal kontrolovat aktualizace u telefonu sviti asi uz 5 minut kontroluji aktualizace a nic vic telefon zamrznul nevite jak to natvrdo restartovat?Power button nereaguje...:-(
Jeste jeden poznatek jak telefon pripojim ke kompu tak se nic nedeje...
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Mám takový problém s bluethoot.Mobil i notebook win8 se sice vidí ale když chci poslat obrázek z mobilu tak mě oznámí že nejde odeslat.Zařízení nepodporuje sdílení přes bluethoot.
Když chci poslat z notebooku.Tak po pripojeni hned zkončí s tím,že Sdílení zastaveno.Ztráta spojení mezi zařízenímy.
Nějak nevím co stím.
Procházel sdílení v pc ale nic jsem nevymyslel.
Co stím?
Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Power button nereaguje...
Jeste jeden poznatek jak telefon pripojim ke kompu tak se nic nedeje...
Protože restart se dělá současným podržením power + volume dolů po dobu nejméně 10sec.
Mám takový problém s bluethoot.Mobil i notebook win8 se sice vidí ale když chci poslat obrázek z mobilu tak mě oznámí že nejde odeslat.Zařízení nepodporuje sdílení přes bluethoot.
Když chci poslat z notebooku.Tak po pripojeni hned zkončí s tím,že Sdílení zastaveno.Ztráta spojení mezi zařízenímy.
Nějak nevím co stím.
Procházel sdílení v pc ale nic jsem nevymyslel.
Co stím?
Díky.
Zarizeni PC + telefon musis nejprve vzajemne sparovat pomoci kodu.Chodi me to na vsech pc,od win XP,Win7 az po Win 8.Ani na jednom PC jsem s tim nejak nezapasil a nelaboroval.
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

sparované je samozrejmě mám.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Zdravím a předem se omlouvám pokud se to tu řešilo, ale mám následující problém. Mám lumii s Orange firmwarem a potřebuji českou nebrand. aktualizací. Vše mám staženo firmware přes navfirm a nakopírováno do složky Program data... odkud má tahat Care suite. Následně soubory s firmwarem odkud bude tahat ty data care suite přejmenuji na svůj product code. Když ale spustím Care Suite tak stále hlásí, že není žádný update. S lumií 800 to tak šlo, ale s 920 mi to nejde, můžete nějak poradit? Mám Lumii 920 Černou RM-821 a Software Version 1232.5951.1249.1008. Děkuji mockrát.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Hlasi ti to zadny update,protoze jiz mas Portico.
Jinak zbytecne jsi nebrandovany cesky firmware tahal pres Navifirm.
Mel jsi ho stahnout primo pres Nokia Care Suite a dale flashovat pres recovery,nikoliv pres refurbish.Pri recovery se telefon pripojuje az po potvrzeni flashe,nikoliv predtim jako u refurbish.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Můžu se zeptat, jak vyhledáváte aplikace? Já tam nikdy nic nenajdu :-( Například napíšu kurzovní lístek a nic to nenajde:-(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak zkus zadat Czech National Bank a mas kurzovy listek "doma".Musis zadavat nazvy aplikaci.
peeppiinna
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 02, 2013 8:34
Zařízení: nokia lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od peeppiinna »

Ahoj.. prosila bych o radu. Od vcerejska mam doma lumii 920.. dneska jsem nahrala hudbu z pc do telefonu. A kdyz ji chci prehrat, hraje strasne potichu.. ze sluchatek i z reproduktoru. Nevite nekdo co s tim?
Dik moc.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od datinko »

Chodia Vám vo FB app spoľahlivo notifikácie? Mne len na komentáre, a aj to nespoľahlivo.. Správy vôbec.. :-(

Jedine, kde notifikácie fungujú spolahlivo, je skype. Ale tam mi zasa chodia, aj keď ich vypnem.. :-)
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od iljusin66 »

peeppiinna píše:Ahoj.. prosila bych o radu. Od vcerejska mam doma lumii 920.. dneska jsem nahrala hudbu z pc do telefonu. A kdyz ji chci prehrat, hraje strasne potichu.. ze sluchatek i z reproduktoru. Nevite nekdo co s tim?
Dik moc.
Lumie mají centrální ovládání hlasitosti rozdělené na ovládání hlasitosti hovorů a ovládání hlasitosti všeho ostatního (v tvém případě tedy i hudby). Úroveň hlasitosti vidíš v horní liště při stlačení některého tlačítek na ztišení/zesílení. U hovorů je to v rozpětí 0-10, u ostatního 0-30. Plus tam ťuknutím na zvoneček můžeš vypnout zapnut zvuk komplet (zůstane jen vibrace). Pakliže ti nejde zesílit zvuk normálně tlačítky na telefonu a máš zobrazenou hlasitost 30/30, tak existují dvě možnosti. Buď máš tu hudbu už tiše nahranou nebo máš rozbitý telefon. Kdybys to měla potichu jen ve sluchátkách, tak to může být způsobeno nevhodnými sluchátky či špatným zasunutím jejich konektoru do telefonu. Nic jiného mě nenapadá.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Díky za odpověď. Mám ještě jednu otázku, nechám si tedy fw od Orange a když zapnu mobilní data, tak se telefon nepřipojí k netu operátora. I když mám všude v nastavení vodafone cz i jako přístupový bod, tak se prostě nepřipojí. Nevíte co s tím? Jo a ještě jedna otázečka, hledám aplikaci co poběží 100% na pozadí a bude komunikovat přes můj jabber server, našel jsem jen IM+, je super, ale nejede na pozadí, i když to mám povolené aby běžel. Díky.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Musíš počkat na Fring, jestli přijdou s něčím novým.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Ok, a chci se zeptat na poslední problém, mám firmware Orange a vše funguje až na internet od vodafonu. V přístupových bodech jsem měl už defaultně nastavený Vodafone CZ, ale nefungoval. Tak jsem si zašel na operátorovy stránky a vytvořil jsem si dle návodu nový přístupový bod, ale stále internet nefunguje. Vedle signálu se mi objeví ikona E nebo 3G+, ale internet nejde. Myslíte, že to může dělat ten orange firmware?
PS. V nastavení a mobilní síti mám zapnuté datové připojení...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Mám Orange PL FW a vodafon mi jede v pohodě. Ani jsem nic nenastavoval. Zkus ještě restartovat..
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Zkoušel jsem restart a stále nic, zkoušel jsem přepínat přístupové body defaultní co tam mám Vodafone CZ a svůj podle webu operátora co jsem si nastavil a stále nic, zkoušel jsem roaming taky zapínat a pořád nic. Jediné co mě napadá je obnova telefonu do původního stavu, nebo flash českého firmwaru. Nevíte jak se dostanu do recovery? Je na to nějaký speciální postup? Díky.

Edit: teď jsem si vzpomněl že jsem si nechával ve vodafonu seříznout simku a teoreticky se tím mohlo něco pokazit...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů