Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

FraDiavolo píše:Máte prosím podobný problém jako já případně k němu řešení? Když je telefon na nabíječce tak se mu "kouše" displej.
Tohle se mi stavalo, pokud jsem pouzil pro nabijeni Lumie 800 nabijecku ze Samsungu Omnia 7.
davidusz píše:Díky za komentáře ohledně odesílání zpráv. Nezbývá než čekat a zda bude problém vyřešen. Portico tedy současně umožňuje zapnutím nějaké funkce "osekat" diakritiku?
Nevim, zda je to i pred Porticem, ja to mam v: Nastaveni -> Sit+ -> Sada znaku pro zpravy SMS.
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od szoustal »

FraDiavolo píše:Máte prosím podobný problém jako já případně k němu řešení? Když je telefon na nabíječce tak se mu "kouše" displej. Prostě po chvíli používání přestane reagovat a musim ho vypnout a zapnout, pak chvilku funguje a pak zase nic. Restart telefonu nepomáhá. Dík za odpoveď
JJ měl jsem stejný problém. Chvilku po připojení k nabíječce fungovalo a pak přestal dotyk reagovat. Teď už to neřeším. Koupil jsem si DT-900 (bezdrátovou nabíječku). Každopádně nějaká chyba to je a dělá každému snad s jinou nabíječkou. Já standardně používal Samsung.
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od senikac »

Sice to bude trochu OT, ale nechce se mi kvůli takové pitomé otázce zakládat nové téma. když si koupím Nokia Luna BH-220, mohu ji použít jako "sluchátka" například na sledování filmu?
Děkuji a ještě jendou se omlouvám za OT.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Ve specifikaci nemá profil A2DP, tak asi ne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Máte prosím podobný problém jako já případně k němu řešení? Když je telefon na nabíječce tak se mu "kouše" displej.
Normalni to neni a nesmi se to stavat.V minulosti se tako chyba objevila u Lumii 800 i 900 a bylo HW razu.
nevyznan sa v tom , ale mam v nastaveniach ze odpovedat na hovor sms a ze wifi aj po zamknuti, to znamena ze je portico? Dik
Ano,to je jiz Portico.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

S tou nabíječkou se mi to stávalo u omnia7, když jsem jí připojil k nabíječce z HTC. S tou samou lumia nemá problém. Takže imho je problém jinde..
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Ahoj mám dotaz.
Pokud mám mobil třeba z Polska,zaktualizuju ROM novější verzí ale bez customizace ale Polskou dle návodu http://wmmania.cz/clanky/navody/nokia-l ... e-unbrand/" onclick="window.open(this.href);return false; tzn.připíší produkt code a pak bych třeba řešil v záruce nějaky HW problém u Nokia ČR byl by nějaký problém?
Děkuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Product code se neprepise,ten zustane porad puvodni(nejen u Lumie 920 jej nelze prepsat),ale nebude souhlasit nahrana verze FW.
V pripade uplatneni zaruky je potreba vratit puvodni rom/FW,jinak je to duvod k neuznani zaruky.
Jinak nechapu co vam tolik na logu Plus tolik vadi.Chapu to u drivejsich telefonu ,kde bylo dotcene menu,nastaveni internetu apod.U WP vam zbyde jen logo Plus.
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Fakt by rešily změnu FW když je ze země původu?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Je to videt nejen v telefonu ale uz po pripojeni k PC(Nokia Care Suite - servisni sw a jine).I laik uzivatel to pozna.Product code je napevno jak v telefonu(HW),tak schovany na stitku za sachtou sim(lze vytahnout) tak v telefonu Nastaveni - O systemu - Operator tak dale v Nastaveni- bonusy + info - dalsi informace podle ciselneho id.
Fakt by rešily změnu FW když je ze země původu?
Resi to 50 na 50,nekdy ano,nekdy ne.Takze bych to neriskoval.Vidi tam zmenu a berou to jako neopravneny zasah.Zalohuj si puvodni firmware,radim ti dobre.Spis me napis duvod decustomizace,stydis se a logo Plus?
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Jirko, když jsme u toho - nevíš co znamená když je uveden operátor: CV CZ-SK?
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

htcjirka píše:Je to videt nejen v telefonu ale uz po pripojeni k PC(Nokia Care Suite - servisni sw a jine).I laik uzivatel to pozna.Product code je napevno jak v telefonu(HW),tak schovany na stitku za sachtou sim(lze vytahnout) tak v telefonu Nastaveni - O systemu - Operator tak dale v Nastaveni- bonusy + info - dalsi informace podle ciselneho id.
Fakt by rešily změnu FW když je ze země původu?
Resi to 50 na 50,nekdy ano,nekdy ne.Takze bych to neriskoval.Vidi tam zmenu a berou to jako neopravneny zasah.Zalohuj si puvodni firmware,radim ti dobre.Spis me napis duvod decustomizace,stydis se a logo Plus?

Není to o tom stydět se za logo.Bez toho loga je to takové tip-top.Ale každý má svůj nazor obzvláš na blbynky:-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

CV CZ-SK = Country Variant CZ(Ceska republika)-SK(slovenska republika) neboli oznaceni firmware.
Rulis
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 12, 2013 15:06
Zařízení: Nokia Lumia 920 (Red)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rulis »

Řeším podobný problém.. mám taky Plus PL a už téměř měsíc čekám na Portico a stále nic... denně to zkouším několikrát denně, ale mám jen jedny nervy. Jak správně zálohovat firmware? Nikde jsem nenašel návod. Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Podle sveho Product Code si ho stahni napr. pres program Navifirm.Necekej,Nokia vyhrozuje zavrenim svych serveru,nacoz ma pravo.K flashnuti potrebujes program Nokia Care Suite - a to jak pro vraceni puvodniho firmware tak pro flahnuti jineho..vse delate na vlastni riziko.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

htcjirka píše:CV CZ-SK = Country Variant CZ(Ceska republika)-SK(slovenska republika) neboli oznaceni firmware.
Aha, dík. To znamená, že jsem koupil telefon co už je určen pro CZ, přestože se u nás ještě neprodává? Nebo tam aktivní prodejce nahrál jiný FW?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nekdo uz tam nahral pred tebou CZ/SK firmware.Nekteri sedivkari to delaji,aby po pripadnem HR nabehl telefon rovnou v cestine.
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Zajímavé.
http://www.mynokia.cz/symbian/zmena-product-code/" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Toto neni nic noveho a toto neni Symbian ;-) Trvala zmena product code nejde.Muzete nahrat firmware s jinym product code a udelat tak debrand,puvodni product code vsak neprepisete(coz je i dobre),jen pres nej preplacnete jiny firmware.Debrand u Lumie 920 a WP telefonu je vsak zbytecny.
Uživatelský avatar
calendarius
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 16, 2013 16:06
Zařízení: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Slovensko

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od calendarius »

Tak mne dnes dorucil kurier z Ornage SK a az na dvě veci OK. Skaredo mi drnci pri vibrovani a jeden vadny pixel. Co teraz? Mozem ho do 7 dni vratit. Mám vratit a skusit dalsi? Inak sa mi velmi paci.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů