Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Tak to už bych spíš viděl na nějaký šotek v rozvodu elektriky, vživotě mi nikdy žádná nabíječka (a že jich máme/měli jsme) nevydávala žádný zvuk.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

ZKUS DO ŠOUPNOUT DO JÍNÝ ZÁSTRČKY :-D
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

však o nic nejde člověk si zvykne na cokoliv :-)
VOJTA66: zkusím to třeba tam bude kvalitnější elektřina :-D :-D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

nedělá to nabíjecí podložka ale to co je strčený v zásuvce. Delala mi to i nabíječka na N 97. Ta zase pískala hrozne vysokým tónem
Ani to piskat nesmi,nektere nabijecky piskaji,ale to je spatne a je to na vymenu.
EDIT: tak jsem tam volal a prý bez problémů.. pošlou do servisu a skutečně do půl roku mohu žádat o novej kus.. Chtěla po mě ta slečna vzít ofigo záručák, což jsem řekl že nemám, protože i když slibovali že telefon bude do vánoc na trhu, stále se u nás neprodává, takže ho ani mít nemůžu. Ale že mám doklad o koupi a že se jedná o evropskou distribuci. Tak i když nerada, řekla že by neměl být problém.
Super:musi ti ho vymenit ikdyz je z Buldoktel.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Co když nemám doklad o koupi,ale jen záruční list s cenou a výrobním číslem telefonu? kDYŽ JSEM REKLAMOVAL U o2 bb9780 TAK JIM STAČIL JEN ZÁRUČÁK :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

No to je jasný, pokud je tam vyznačené datum prodeje, tak je to OK.. Je to vlastně doklad toho, že jsi to koupil..
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Ahoj. Konečně mi dorazila má Lumie a chtěl bych se zeptat, na pár věcí. Mám polskou distribuci. Verze systému je 8.0.9903.0.
1) která verze je poslední?
2) Jak poznám zda mám vylepšení fotoaparátu 1.1?
3) Kdy dorazí aktualizace, pokud není aktuální?
4) Je ještě firmware někde ke stažení?
Děkuji :wink:
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

mimonaut píše:No to je jasný, pokud je tam vyznačené datum prodeje, tak je to OK.. Je to vlastně doklad toho, že jsi to koupil..
Díky myslel jsem si to, ale radši se zeptám :-) U o2 to taky nevadilo :-)

Dnes jsem si v autě pustil navigaci a poprvé telefon navigoval krásně a pak jsem chtěl navigovat znova a telefon našel polohu, ale nenavigoval a jen stál na té poloze co ji poprvé chytil.nestalo se to už někomu?
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Massik »

bouskat píše:Od kud kupuješ to pouzdro? Mam ho objednány u CZC a porad nejsou schopni to dodad. Kdyz jsem to obednaval tak tam mely dodání 11.1 coz je zítra takže uvidíme. Ale asi třikrát mi přišlo ze termín je neznámý. Tak uvidime
tak dnes mi pouzdro od CZC dorazilo, objednáno 11.1.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

To není fér... Mne melo 11.1 dojit. Obednaval jsem modry jaky ty?
davidusz
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 15, 2013 19:45
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od davidusz »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat všech majitelů Lumie 920 na jednu vlastnost. Konkrétně se mi jedná o odolnost displeje proti poškrábání. Jaké prosím máte zkušenosti? Vidíte vlasové škrábance po šetrném používání? Zde: http://wmmania.cz/clanky/recenze/nokia- ... pouzivani/

se uvádí, že je dosti náchylný. Chtěl bych si objednávat bílou variantu z max-shopu, což znamená, že se jedná o první sérii. Prosím tedy o reakci, zda škrábance pozorujete a jakým způsobem bylo do této doby s mobilem nakládáno (např. jestli byl nošen pouze v kapse a pokládán na stůl na kterém nemohl přijít displej s ničím do kontaktu). Předem mnohokrát děkuji za odpovědi a přeji jen radost s užíváním Lumie.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Massik »

bouskat píše:To není fér... Mne melo 11.1 dojit. Obednaval jsem modry jaky ty?
ja objednal cerny
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

Aha koukám ze cerny mají. Ja mam obednanej modrej, mam modrou i nabíječku
ZEDZED
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 11:42
Zařízení: Nokíja Lumíja 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZEDZED »

davidusz píše:Dobrý den,

chtěl bych se zeptat všech majitelů Lumie 920 na jednu vlastnost. Konkrétně se mi jedná o odolnost displeje proti poškrábání. Jaké prosím máte zkušenosti? Vidíte vlasové škrábance po šetrném používání? Zde: http://wmmania.cz/clanky/recenze/nokia- ... pouzivani/

se uvádí, že je dosti náchylný. Chtěl bych si objednávat bílou variantu z max-shopu, což znamená, že se jedná o první sérii. Prosím tedy o reakci, zda škrábance pozorujete a jakým způsobem bylo do této doby s mobilem nakládáno (např. jestli byl nošen pouze v kapse a pokládán na stůl na kterém nemohl přijít displej s ničím do kontaktu). Předem mnohokrát děkuji za odpovědi a přeji jen radost s užíváním Lumie.

Ahoj !!! Po ctrnacti dnech vubec nic, zadny skrabance, nosim ji v kapse bez klicu :). Mam bilou a vsechno v poho. Jen do toho, z telefonu jsem nadsenej :).
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

tak nějaké tam jsou, po měsíci takového normálního používání. Nosím bez pouzdra, občas i položím displejem na stůl.
Ale není to nic hrozného, normálně to není vůbec vidět, pouze když ty škrábance opravdu hledáš a nastavíš správný úhel proti přímému světlu, tak v odlesku vidět jsou.

Změním téma..

POZOR! Pokud používáte myBattery appku, mám 90% jistotu, že žere hrozně baterku. Zakázal jsem jí na pozadí (+ odstranil z lockscreen notifikací) a hle, telefon vydrží naprosto bez problémů celý den i při intenzivním používání, dřív jsem musel i v práci nabíjet.. Rozhodně vydrží víc než předtím..
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

jej hned to zkusím zakázat na pozadí.... u mně je jedem pidi škrábaneček ale není vůbec vidět, musím mít vyleštěnou obrazovku a hledat o odlescích světla.
davidusz
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 15, 2013 19:45
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od davidusz »

Díky všem za reakce.
Bouskat: Chtěl bych se tě zeptat jakým způsobem s ním bylo nakládáno?
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

mimonaut píše: POZOR! Pokud používáte myBattery appku, mám 90% jistotu, že žere hrozně baterku. Zakázal jsem jí na pozadí (+ odstranil z lockscreen notifikací) a hle, telefon vydrží naprosto bez problémů celý den i při intenzivním používání, dřív jsem musel i v práci nabíjet.. Rozhodně vydrží víc než předtím..
Taky jsem na to nakonec přišel, ovšem zajímavé je, jak k tomu dochází? Týden mám nainstalovanou appku mybattery, telefon je úplně v pohodě, nabíjím co dva dny, appka ukazuje tak jak má. Pak zničehož nic ráno telefon mrtvý, viz. pár postů výše, jak jsem zaspal :), Appku jsem odinstaloval, pár dní telefon pozoroval, a znovu naistaloval. Zase to vypadalo, že je vše v pořádku, půl dne nic a pak šílený vybíjení z ničeho nic... To už letěla mybattery z telefonu navždy.. Spíš mě ale zajímá, proč k tomu vůbec dochází? Jak může aplikace běžet na pozadí takovým způsobem, že vytluče telefon? Vždyť i ve wp8 jsou stále půl hodinový omezení na spuštění a jen na krátkou chvilku, kvůly aktualizaci live tile atp., tak proč tohle telefon neuhlídá? Navíc, mezi tím problémem autor vydal aktualizaci aplikace, tak jsem myslel že to s tím souvisí, a ani to nepomohlo.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

davidusz píše:Díky všem za reakce.
Bouskat: Chtěl bych se tě zeptat jakým způsobem s ním bylo nakládáno?
Mno zatím se má jako v peřince, mám zlomenou nohu a mám neschopenku takže peklo v práci zatím neprožil. Těžko říct jak jsem to tam udělal jestli řetízkem nebo tím jak sem to dával do riflí nebo to tam už bylo, nemám ponětí. Ale jak říkám vůbec to nevadí a vidět to není, pouze pod nějakým úhlem a na čistě obrazovce. Jinak můžu telefon jenom doporučit pořád jsem nadšený.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Appku My Battery mám od začátku, nemyslím, že by byla příčinou úbytku výdrže - telefon nabíjím každej den v noci.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 87 hostů