Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

No na mě to video je také moc přechválené.Chápu to každý obhajuje svůj systém,ale co je moc to je moc. Každá recenze (i když občas přechválená) je přínosem a člověk se více těší a pořád jen nečte recenze :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jako kdyby jste cetli prvni recenzi o Radka...
Radek rad prepaluje,objektivnost az na druhem miste,ale zde si to mohl dovolit.Lumia 920 je opravdu vyjimecny a v nekterych ohledech revolucni telefon.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Koukal jsem a dá se sehnat černá 920 na Max-Shopu.Škoda, že černá není nic moc :-( na můj vkus, já rád barvičky :-)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Zrovna jsem dnes uvažoval, že bych se na ni šel podívat. tedy pokud ji budou mít na krámu.
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Trigon »

Ahoj. Tak sem to tu trochu pročítal. Pořád váhám mezi HTC 8X a 920 . Někdo už Lumii máte. Proto bych se chtěl zeptat, jak je využitelná ta technologie displaye. Je to spíš proto, aby se dala ovaládat v rukavicích nebo tam je silnější potenciál. Například, že by se dalo počítat se stylusem (tím nemyslím, že by byl zasouvací, ale třeba jako nějaké příslušenství). Vím, že to je asi spekulace, ale vy se v tom víc pohybujete. Upřímně se mi víc líbí 8X. Subjektivně má pro mě opticky lepší poměr stran a hlavně je ve více barvách v matu. Lumie je lákavá spíše výbavou SW i HW.
A ještě jedna věc o WP8. Dá se nějak synchronizovat Outlook 2010 přes SkyDrive, případně jsou zachovány kategorie (u WM 6.5.3 je podpora kategorií pro Úkoly, Kontakty i Události v kalendáři). Díky...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Koukal jsem a dá se sehnat černá 920 na Max-Shopu.Škoda, že černá není nic moc
O tom uz jsem psal na predchozi strane,Balrog ty necetes :tlem: Behem pristiho tydne budou mit ostatni barvy.Nebo nelen,sedni a zajed si do MediMarkt.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

omlouvam se to jsem prehledl. Az tak ji nechci abych jel do De :-) Nerad cestuju a momentalne na tom nejsem financne moc dobre, uvidim casem snad zlevni a vyresi se fotak?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Nejseš na tom dostatečně finančně dobře, aby sis pro ní dojel do Drážďan, ale na samotnou Lumii už máš, jo? :D
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Trigon píše:Ahoj. Tak sem to tu trochu pročítal. Pořád váhám mezi HTC 8X a 920 . Někdo už Lumii máte. Proto bych se chtěl zeptat, jak je využitelná ta technologie displaye. Je to spíš proto, aby se dala ovaládat v rukavicích nebo tam je silnější potenciál. Například, že by se dalo počítat se stylusem (tím nemyslím, že by byl zasouvací, ale třeba jako nějaké příslušenství). Vím, že to je asi spekulace, ale vy se v tom víc pohybujete. Upřímně se mi víc líbí 8X. Subjektivně má pro mě opticky lepší poměr stran a hlavně je ve více barvách v matu. Lumie je lákavá spíše výbavou SW i HW.
A ještě jedna věc o WP8. Dá se nějak synchronizovat Outlook 2010 přes SkyDrive, případně jsou zachovány kategorie (u WM 6.5.3 je podpora kategorií pro Úkoly, Kontakty i Události v kalendáři). Díky...
Mám na stole obě zařízení. První věc na kterou bych se zaměřil jsou rozměry. V recenzi najedeš podrobné srovnání na fotkách. V ruce zařízení působí úplně jinak. HTC se zdá výrazně tenčí (i když není) a lehčí. Toto se HTC skutečně povedlo. Displeje jsou na tom hodně podobně. Na Lumii má však podstatně lepší pozorovací úhly. Technologii Nokie zase umožňuje ovládat displej různým předměty (třeba lžící). Použití nějakých stylusů je tedy do budoucna celkem reálné. Na druhou stranu nevím, k čemu na WP8 použít stylus.

WP8 synchronizuješ s Outlookem přes LIVE účet. Skydrve je diskové úložiště.
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Trigon »

No jasný, s tím SkyDrivem sem se seknul. To se omlouvám. Mrknu ještě na to, jak to funguje, určitě něco najdu. Jinak dík za to srovnání. Asi to vidím tak, že se budu muset někde na oba podívat. Počkám do Vánoc, to by to už mohli mít někde pohromadě. Teď jsem ještě projížděl nějaký fotky a ta matná černá 920 vypadá celkem elegantně s kominací lesklého displaye.
Můžu se ještě zeptat, jestli si používal WM 6.5, případně jestli ti něco chybí na WP8 oproti starému systému. Myslím hlavně pracovní funkce typu- volání, poznámky, kalendář, dokumenty,...
Omlouvám se za takovou upjatost, ale přeci jen to není zadarmo a na telefonu za 2890,- (Aspen s WM 6.5.3) jsem měl téměř všechno, na co jsem si vzpomněl kromě velkého displaye.
Dík...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

mceza píše:Nejseš na tom dostatečně finančně dobře, aby sis pro ní dojel do Drážďan, ale na samotnou Lumii už máš, jo? :D
Nejsem na tom dostatecne financne dobre abych si ji koupil natoz si pro ni dojel do Drazdan. Prave proto jsem psal,ze si pockam az bude tady a zlevni.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak proc furt resis ,ze se neprodava a ze na max shop maji jen cernou,kdyz stejne jeste na ni ani nemas..
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

myslel jsem,ze by to nekomu pomohlo kdo ji shani.Tak jestli to vadi nebudu se angazovat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ti co ji shani vi kde ji k dnesnimu datu sehnat,pise o tom vsude a porad(i zde),porad o stejnych eshopech ci kramcich.
AAndroid
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 26, 2012 14:43
Zařízení: I5, SGS3, Note 10.1

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AAndroid »

Tak jsem vydrzel presne minutu a patnact vterin u testu pana Hulana a musel jsem to vypnout. Shrnuti:
1) Nejmodernejsi OS - Dacia ma noveho Logana, cili ma nejmodernejsi automobil
2) Nejlepsi HW ktery muzete pouzit - HW MidEndoveho Androidu neni nejlepsi
3) Lepsi podani barev - Sytejsi u Amoledu neznamena vernejsi, nybrz zkreslenejsi
4) Muzete fotit v kostele a nemusite pouzit blesk - Pri moceni ho taky nemusim vyndavat z kalhot, ovsem ten vysledek...

Pane Hulan, jste zakomplexovane, naprosto neobjektivni a nesoudne vemeno z kozy a silne mi pripominate velkohubeho Paroubka.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Tak to je klasika, ze recenze z pera RH spis pobavi nezli prinesou nezaujate informace.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Lepsi podani barev
Opravdu Lumia 920 ma,jsem rád ,ze u ni nebyl pouzit Amoled,jako u Lumie 900.
AAndroid
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 26, 2012 14:43
Zařízení: I5, SGS3, Note 10.1

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AAndroid »

Ona ma IPS - omluva
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

AAndroid: S poslední větou sohlasím. To předtím je zas jen opačný extrém Rakova podání...
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kasprik »

Telefon se mi hodně líbí, ale zeptám se má to nějaký TV-OUT jak dostat videa a filmy na televizi. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů