Lumia 1320 - nelze updatovat

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
hartom
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 23, 2012 21:56
Zařízení: Nokia Lumia 625

Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od hartom »

Zdravím,zakoupil sem použitý telefon Lumia 1320 v kterém WP8 s aktualizací Black ale když se pomocí Lumia Recovery Tool pokusím o aktualizaci kterou mi to nabízí tak po restartu telefonu mi to hlásí že telefon není podporovaný. Mohu se zeptat co s tím? Při zapínání telefonu mi to u loga nokia píše v horní části obrazovky "rbmpprovisioner: Provisioning RPMB... rpmbprovisioner: Skipping RPMB Provisioning..." a poté u loga windows mi to píše "NOT FOR RESALE". Viděl bych to že je tam nahraná nějaká neoriginální ROMka,jak mohu toto opravit? Jestli to vůbec jde? Zároveň když dám aktualizaci v telefonu tak mi to zahlásí že telefon je aktuální i když už by měl mít minimálně Cyan...
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od Dragonerix »

Asi bych to viděl na Nokia care suite a narvat tam čistou rom pod tlakem
hartom
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 23, 2012 21:56
Zařízení: Nokia Lumia 625

Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od hartom »

A mohl bych poprosit o nějaký návod?
//našel jsem toto,je to v pořádku? http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2515453" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od Dragonerix »

Urcite není.. Fw budes muset stáhnout z navifirm najdeš zdarma na jejich webu "platit nic nemusíš" zadas product code ktery chceš a stahnes. Nainstalujes NCS a hodis do složky ten stahnuty FW a pak to flashnes.. Hele uprime navodu je tu tuna skoro v každém postu. Poslal bych ti odkaz ale na mobilu se mi to blbe hledá a k PC se dostanu až večer..

Ale http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=37738" onclick="window.open(this.href);return false;
hartom
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 23, 2012 21:56
Zařízení: Nokia Lumia 625

Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od hartom »

No zkoušel sem to teď podle toho návodu na XDA a dostal sem todhle

Kód: Vybrat vše

0xFA001106: Signature check of FFU file fails. Reason(s): The FFU file is not correctly signed or not signed for this device.

Exception:
Nokia.CareSuite.PlugIns.MurzimRecovery.RecoveryDialog.MurzimProgrammingException: 0xFA001106: Signature check of FFU file fails. Reason(s): The FFU file is not correctly signed or not signed for this device.

   v Nokia.CareSuite.PlugIns.MurzimRecovery.RecoveryDialog.RecoveryDialogModel.Flash()
   v Nokia.CareSuite.PlugIns.MurzimRecovery.RecoveryDialog.RecoveryDialogModel.<HandleDownloadVariantPackageCompleted>b__c(Object state)
A podle toho topicu co si poslal sem to dělal stejně,zkusím to teda ještě stáhnout přez ten Navifirm+ pro jistotu

Přez Navifirm+ je to to samý...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 1320 - nelze updatovat

Příspěvek od htcjirka »

Flashnout to lze, pokud s tim budes mit problém, ozvi se, zadarmo to ale nebude.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů