Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Tak to bude někde něco seknuty pac Denim je normálně pristupnej jako OTA
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mposvar »

Já s tím problém nemám a restarty nevím co to je ...
Zaplať pánbůh.
Jediné co pořád řeším je vybitá baterie :-)
Joseph_from_Pilsen
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned kvě 25, 2014 1:23
Zařízení: Nokia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Joseph_from_Pilsen »

Problém s restarty se objevil v poslední době i u nás - máti se 520ka neustále restartuje, když je v ní simka, pak chce znova PIN a dělá to furt. V jinym mobilu simka funguje OK. Jsem zvědav, čím to je...
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

JirkaTom píše:FraDiavolo: Možná jsi přehlédl dotaz:
Neměnili jste v poslední době SIM karty ? Ještě bych zkusil vypnout mobilní data, zda to bude mít vliv na samovolné restarty. Za zkoušku by to stálo... ;-)
SIM kartu jsem neměnil, mobilní data zkusím vypnout o víkendu, kdy bych měl být většinu času na Wifi, dík za tip.
Joseph_from_Pilsen
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned kvě 25, 2014 1:23
Zařízení: Nokia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Joseph_from_Pilsen »

U nás mobilní data vypnout nepomohly (ani nebyly zapnutý). S jinou simkou to ale zatím nedělá, i když ta původní v jinym mobilu funguje, pravda, mezitím to postahovalo pár updatů, tak to s tím může a nemusí souviset.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Postahovalo pár updatů čeho? Já nedostala na L 1020 aktualizaci OS už aspoň půl roku (ovšem aktualizace programů je prakticky denně).
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mmme »

Omyl :-)
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

mposvar píše: upd...
Tak a je to...Vypůjčená "hračka" :-)
Problém s nabíjením na dlouhé cesty vyřešen - tohle to umí parádně a s dostatečnou rezervou to "přebíjí"... Odzkoušené - Doporučuji všem....
http://www.exasoft.cz/emos-carboost-200_d64150.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahoj,

v návodu píšou, že ventilátor má běžet, když carboost funguje. Je to tak, toží se ti větřáček hned, jak carboost zapneš, nebo až když se zahřeje? Mně dneska dorazil, v pátek jedu do Francie, zatím jsem moc netestoval, ale po zapnutí se ventilátor netočí.

SNad mi tohle l1020 utáhne. Možná mám poškozený port na mobilu, protože jinak nevím, čím bys to mohlo být, že mě žádná autonabíječka neutáhne.
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda už někdo zkoušel řešit reklamaci telefonu Lumia 1020 kvůli ne úplně viditelným problémům. Jde mi o to, jestli má cenu vůbec zkoušet reklamovat nebo to nechat být tak jak to je. Jedná se o to, že v horních rozích displeje je malá vůle - když stačím do rohů, tak slyším i cítím nepatrný pohyb, či posun směrem do přístroje - to je jeden malý problém. Druhý problém je, že když točím video, tak při některém úhlu to na chvíli zapíská. Je to ale jen při specifickém úhlu a nedělá to stále. Jednou mi to pískalo, i když jsem omylem projel rukou při focení, těsně před čočkou - při nějakém přeostření to zapískalo, ale nejsem schopný tuto vydu vyvolat a demonstrovat vždy. Někdy to píská a někdy ne. Má cenu se snažit o reklamaci, co myslíte? Děkuji
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Pokud ti nevadí, že budeš až měsíc bez telefonu a vadí ti to, reklamuj.
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

Děkuji za rady, tak jsem se rozhodl, že to zkusím a uvidím jak dopadnu. Nedokázal by mě náhodou někdo poradit jestli není nějaký servisní středisko v Brně? Nebo kde to můžu reklamovat? Mobil je kupovaný v mobilpohotovosti. Přemýšlím jestli to dát tam nebo přímo někam do servisu.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Radši to pošli přímo do ARVARTA Stochov, pokud to zaneseš na MP tak oni tam nějaké opravy mohou provádět ale spíše to pošlou na nejvyšší level do Stochova, stačí to tam poslat a vyplnit nějaký papír, ten ti pošle ta paní.
Já jsem to takto řešil, pak po ukončení reklamace to dostane kurýr a ten ti to doveze domů. Pokud se bude jednat o složitější opravu, počítej že budeš bez telefonu měsíc! Já reklamoval a tři týdny čekal servis na díly, neboť na L1020 již to nemají skladem a čekalo se na díly z UK.......hodně štěstí.



Pokud Vám na zařízení závada přetrvává, můžete zařízení zaslat na adresu:
arvato services k.s.
Osvobození 535
273 03 Stochov
Do balíčku vložte reklamační protokol, fakturu či ZL + předchozí protokol o opravě. (kopie)
Zálohujte si data a zapište si IMEI zařízení
S pozdravem

Barbora Pincová
Customer care

--------------------------------
arvato services k.s.
Osvobození 535
273 03 Stochov
[email protected]
Stav reklamace můžete zjistit: https://portal.teleservice.com/tassweb2 ... ch-cz.seam" onclick="window.open(this.href);return false;
web: http://www.arvato-services.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kdepak, mp.cz nemůže provádět jiz zadne opravy zadneho levelu, ani zadny jiny servis.Uz jen po cele cr, sr Arvato Stochov.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Nová aktualizace (před chvílí) Lumia Camera ještě zrychlila start (z vypnuté app) na L1020. Nyní je to za cca 2 s ? (předtím cca za 3 - 4 s)
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mposvar »

Jj super...
Momentky se blíží :-) ...
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

htcjirka píše:Kdepak, mp.cz nemůže provádět jiz zadne opravy zadneho levelu, ani zadny jiny servis.Uz jen po cele cr, sr Arvato Stochov.
Díky za cenné info. Včera jsem popisoval závadu a točil video, kde se projevuje daná závada. Také jsem fotil fotky přístroje kvůli stavu mobilního telefonu, vše příložím na USB flash disk a pošlu jim to tam po víkendu v pondělí. Nevíte jestli se může zasílat balíček doporučeně? Někde doporučené balíky nepřijímají, tak aby se mě to nevrátilo zpět. Díky

Standa

Edit: Pokud to někoho zajímá umístil jsem ty stejné přílohy i s popisem na OneDrive. Pokud na to někdo mrkne, budu rád za jeho názor - jestli má cenu posílat na reklamaci, jestli je to srozumitelné, apod. Děkuji. http://1drv.ms/1KczpD8
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kleinak »

k.ats - hele, díval jsem se na tvoje fotky a videa a musím říct, že jsem se s tím ještě nesetkal a jsem rád :) .
Nezávidím ti. Ale můj názor je, že by to mohl být nějaký problém ve foto modulu a modli se, ať to není v základové desce.
A proč? Protože základovky na L 1020 nejsou a posílají to domů a žádná jiná náhrada za L 1020 není. Mám osobní zkušenost s Arvato, jsou tam dobří a rychlí, asi jak která závada.
Já sám jsem posílal lumii do Arvata do osobních rukou a bez problémů. I telefonicky jsem s nimi mluvil.
Mě Arvato napsalo, že chyba je základové desce a vzhleden k nedostatku náhradních dílů na L1020 mi telefon zaslali zpět, že si to mám vyřešit s prodejcem a že mám nárok na vrácení peněz, nebo nový přístroj. Ale oni mi to zamýtli s tím, že jsem překročil dobu záruky o 3dny i když byl telefon v servisu. Mám prostě smůlu.
Přeji ti hodně zdaru, snad budeš mít větší stěstí.
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

Díky za info. Jsem zvědavý jak to dopadne. Dnes to tam chci odeslat, pošlu to doporučeně a balíček radši pojistím. Pokud mě odkážou na prodejce tak jsem zvědav jak pochodím. Tam se obávám, že si taky něco vymyslí a budou s tím akorát problémy, ale uvidíme. Pak dám vědět jak jsem dopadl.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

No tak jsme stále neporaženi ikdyž je to o fousek ale......

http://allaboutwindowsphone.com/feature ... ix_Cam.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Taky si stále myslím, že ikdyž má L1020 dva roky od vydání tak je to stále TOP.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kleinak »

Logicky vzato,který z těch telefonů je cíleně vyroben jako fotomobil,jsou to jen ty 2 Nokie. 808 a l1020, tím pádem zákonitě musí být lepší než iPhone a Sony,ani Lg,ani Samsung. Tohle by mohlo být pokořeno maximálně Applem, který to skoro dokázal,ale až se do iPhonu dostane fotomodul,nebo čip,nebo celá čočka od toho pana s valkým P. co vyvíjel fotoaparát do nokie,který do Apple odešel, tak by se to mohlo změnit, to už Apple nic neuastavi v mega prodejnosti. Jinak kdyby někdo dokázal naklonovat telefon s N8+N808+L1020, byl by to trhák jako PRASE. Do dnes je pro mě N8 nejlepší telefon co do výbavy se týče,do dnes telefony i Vlajkové,nemaji funkce,které N8 před 5lety měla.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů