Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Může to být chyba FW - já jedu třeba teď půl roku na australské ROM..
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

No rozhodne som zvedavý či sa časom nájde kde je chyba a prípadné riešenie alebo či to vyrieši nové aktualizácia. Celkom by ma zaujímalo či to do končín MS a Nokie dostalo, lebo ako robiť sem tak Hard Reset, nie je dvakrát najšťastnejšie riešenie.
A pokiaľ sa vybíja cez noc, tak dať na nabíjačku to je dočasné riešenie...ale keď sa niekomu vybíja telefón cez deň a nedaj bože práve vtedy keď je ho potreba, tak je to dosť nepríjemné.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Me spis udivuje ten fakt, ze vsichni pisi, ze se jim to deje pres noc... O dni v podstate nikdo nemluvi... Prave proto to vypada, jako by nekde zustalo neco viset/se zacyklilo, co tu baterku zere... pres den totiz, jak lidi porad telefon pouzivaji, tak diky limitu maximalne spusetnych aplikaci je dost mozny, ze se ta spatna app proste sama ukonci... Muj navrh samozrejme, ale zni mi to logicky... Nebo logicteji, nez ze si system v dobe necinnosti sam zacne neco delat, co tu baterku vystavi...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Tak tady je časté, ze se řada problémů bagatelizuje. Často se tu lidem co mají trable říká, ze jsou na židli :-)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

No ale stejne, jako normálni lidi nezajíma proč, co, jako. Ale to jestli to funguje. Pokiaľ by som kvôli tomuto zaspal do práce napríklad tak sa to asi blbo vysvetľuje :D Rozhodne snáď príde riešenie co najskôr. :)
Je dosť možné že to robí priamo aplikácia systému alebo tak, kto vie kde je pes zakopaný.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mmme »

Přes noc mi má Lumia sežere 9% baterky.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

mimonaut píše:Může to být chyba FW - já jedu třeba teď půl roku na australské ROM..
Taky jsem uvažoval že to flašnu na holandkou Rom FW3050 , ale čekal jsem že i CZ distribuce dostane tento update ale prd. Nevím v čem je ČR specifická :-) Třeba dostane dříve update Black.

No uvidíme, teďka testuji různé kobinace a varianty a uvidíme. Neřekl bych, kdybych měl v mobilu 100 aplikací ale máme prakticky to základní.

Stejný problém mi kdysik dělal L920, poté to HR spravil a vše bylo ok.

Jinak včera jsem vzal L1020, bylo krásně jasno a vyběhl jsem na malinký kopec u Opavy a fotil a fotil. Počáteční stav baterky 7% !!!! Za 30min jsem udělal 48 fotek a pak se mobil vybil. Ale ty fotky :smile:
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Tak vám nevím. Odinstaoval jsem Facebook beta a přes noc 1 procento dolů. Jinak běžně 10. A to byl backgound task zakázaný.
dodlane.tv
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob lis 23, 2013 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1020 64GB

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dodlane.tv »

dodlane.tv píše: Oproti iOS, který mám na iPadu je vidět celková nedotaženost systému, všechno se tam dělá zbytečně složitě - ukončování aplikací tlačítkem zpět, neexistující notifikační centrum, nemožnost jednoduchého On/Off HW (WiFi, Bluetooth, GPS,mobilní data) s indikací stavu na hlavní obrazovce, chaotické system settings (kdyby se tam dalo alespoň třídit dle abecedy) ... škoda že se Microsoft více nesnaží a obzvláště mimo USA :roll:
Že bych nebyl jediný, komu výše uvedené chybí ? http://www.engadget.com/2013/12/16/windows-phone-8-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

No, některé věci z tvého seznamu přibudou na jaře a nevím na kolik dotyků zapneš wifi na jiných telefonech, ale já to mám na lumii na dva :-)
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Neviděl bych problém v počtu dotyků, jako spíš v čekání na překlopení dlaždice ;-)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Pridavam se k nazoru. Dnes uz je WP pomaly. Nez se preklopi dlazdice, to je doba.. :???:
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

Vaše problémy na moji hlavu :) Chctěl jsem 1020 a mám SG4, hrůza :( Přemýšlím, jak ho střelit a koupit Lumii :)

(moje zkušenost - aktivní jsou většinou lidé s problémy, proto to vypadá, že jich Lumie má moc. Já mám 2 roky Lumii 800 a nemůžu vynachválit, až na pár věcí, které jsem překousnul. SG4 je šílenost :) )
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Fakt jo? Já jsem taky z Androidu utekl, WP je dobrý. Ale myslel jsem, že už ty nové Samsungy jsou lepší...
mceza

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Sinpa píše:Neviděl bych problém v počtu dotyků, jako spíš v čekání na překlopení dlaždice ;-)
Cože to? Nechápu.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

Rehor J Zacek píše:Fakt jo? Já jsem taky z Androidu utekl, WP je dobrý. Ale myslel jsem, že už ty nové Samsungy jsou lepší...
Je to velké, tak to mám jak tablet a nechávám si L800. Jinak displej pěkný, foťák slušný, ale... ale pořád koukám po Lumii. Asi to prostě prodám, a koupím si Lumii. Nechci, aby o mě google věděl. A na skydrive mám 25 gb, škoda to nevyužít.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

Nechci aby o mne googl vedel. -> Vážne toto môže v dnešnej dobe niekto napísať? :roll: kde keď dáš čokoľvek na internet nebudeš mať nikdy súkromie. Ak chceš aby o teve nikto nevedel kúp poštového holuba a odpoj sa od internetu :)
mceza

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

I potom ale něco málo o něm Google vědět bude. A nejenom Google :D Naopak přitáhne neobvyklým chováním pozornost :D
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

No jó Googl komando tam nabehne, omláti ti Lumii o hlavu a S4kou ti vytapetuje izbu :tlem:
Ale jo S4ku prodej a kup Lumii, medzi týmito dvomi by som mal jasno :)
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

Jasne, že o mě google ví všechno :) Ale usnadňovat mu to nebudu. A navíc je to fakt plachta jak cip. Ale nestranně musím uznat, že hooodně věcí se mi na androidu líbí. Ale - já chci jen pracovat, já si nechci hrát, a chci foták... Prostě to tak mám :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů