Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ahoj, prohod z te jine Lumie fotomodul a pokud nepomuze tak jeste displej, to tutove zabere.Známe.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kleinak »

Takže ještě pár poznatků, než se do toho rozebírání dostanu.
Ten telefon L1020 co jsem nyní koupil,ten když došel, všiml jsem si, že mu nějak odstává displej, nedalo mi to a rozdělal jsem ho a??? Ano, byl jaksi fušerácky slepen k té plastové věci se zoubky, která je nalepena na skle, tak jsem ho vyměnil za ten svůj, co jsem měl ve své L1020, kde běželo vše hladce, jen má problém se slotem na sim kartu a ta je na základové desce, takže se divím, když píšeš, že mám vyměnit displej, že to může být i tím.
Ale? Všim jsem si, že ta koupená nynější koupená 1020 nemá skoro žádné krycí věci pod displejem, nevím jak to napsat, prostě se mi zdá, že je to právě nějaké to rušení ale čeho, nevím. L1020 origo co mám, tak pod displejem jsou samé jaké si měděné pásky, přes baterii a i jinde, ta z druhé ruky to nemá, je úplně oholená. Takže se to asi někde ruší, jen vědět kde a co. Nemáš s tím zkušenost?. Někdo asi vyměňoval baterii, jde to vidět, nebude to tím?
U toho displeje co tam byl jsem to nezjistil, protože jsem to prostě nestihl vyzkoušet, tím pádem nevím, zda to dělalo i tam. Prostě se pokusím to nějak rozebrat a vyzkoušet, ještěže že mám tři kousky :grin:
Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Mam s tim zkusenost, proto jsem ti napsal, vymen fotomodul a pokud nepomuze pak i displej.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CyberDeath »

Hezky den

Jestli ze WDRT hlasi ze balicek pro tento telefon neni k dispozici. jako na obrazku.
Obrázek

Tak asi na pokus s nahranim na WIndows 10 M muzu zapomenout ? ... Protože nepujde obnovit.
Nenapada vas proč nejde obnovit ? Lumii 1520 jsem obnovoval vcera a vse OK nahral se WP8 .

A jeste jeden detail ... dela vam taky ze pri horsim svetle kdyz zapnu fotak a sleduju okoli tak je obraz hodne zrnity obcas i s nejakou chybkou v obraze (pruh atd) ale fotky a videa dela zcela OK ?

Koupil jsem 1020 z druhe ruky a jeste me ceka vymena displaye ( Ghost touch).

BTW : objednal jsem jeste levnou Qi civku do USB myslite ze bude stacit kdyz ji ustrihnu a piny z civky napojim na piny zezadu v telefonu nebo ma original Qi jine specifikace nez tyhle levne Qi civky do USB.
Dik za odpoveď.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Balicek to nevidi, protoze v 1020 mas nahran FW, ktery nesedi s puvodnim product code.
Pokud budes delat pokusy, vratit se pujde, jen si fw budes muset stahnout manuale a flashnout tez manualne.
Pokud budes davat W10, tak stejne max TH2.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CyberDeath »

Nějaký odkaz na manuální flash a nebo jak obnovit produkt code ? Na xda jsem četl dost ale na tohle jsem nenarazil dík.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Stahnes si FW soubor FFU pro svuj product code nebo si klidne stahni jakykoliv jiny evropsky fw na http://www.lumiafirmware.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vypni telefon.Nepripojuj.

Na ploše si vytvoris složku Package a tam vlozis ten stazeny soubor FFU a přejmenujes ho na FullFlashUpdate, ffu na konci nemenit.

Pak spustis prikazovou radku a vepises"

Pro 32bit win

cd "%ProgramFiles%\Microsoft Care Suite\Windows Device Recovery Tool"

Pro 64bit win


cd "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Care Suite\Windows Device Recovery Tool"

po te vepis

thor2 -mode uefiflash -ffufile "%HomePath%\Desktop\Package\FullFlashUpdate.ffu" -do_full_nvi_update -do_factory_reset -reboot

Pripoj k PC vypnuty telefon a zachvilku po instalaci ovladacu se sam spusti fullflash.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Konec roku 2019 - konec mobilních Windows ?
Jakým způsobem se projeví ukončení podpory mobilních Windows ze strany Microsoftu ? Když chci udělat kvalitní fotku, vezmu Lumii 1020, vyfotím fotku a po chvíli se mi fotka objeví (nahraje) na OneDrive. Bude tato možnost po ukončení podpory nějak dotčena ? Znepřístupní se OneDrive pro mobily s Windows ? Odhaduji, že to ještě léta poběží, ale kdo ví ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tady to mas tak nejak rozepsane co a do kdy pojede.

http://allaboutwindowsphone.com/feature ... 2019_a.php
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti