HTC 8S - zálohování kontaktů

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
valos
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 02, 2014 11:45
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S - zálohování kontaktů

Příspěvek od valos »

Ahoj,

vlastním již rok HTC 8S a nyní mi praskl displej, což v této souvislosti znamená zálohovat alespoň kontakty všechny z mobilu, které tam mám. Máte nějaký tip jak na to ?
Dost jsem "maturoval", když jsem na HTC přešel z Nokie (kde se vše zálohovalo excel cvs soubory - nesmrtelné).
Tady u HTC mi to akortá nabízí importovat vše ze SIM karty, ale na předchozím mobilu jsem měl kontakty v telefonu, takže pakárna.

Zajímalo by mě, jak nejrychleji a nejjednodušeji se dá prostě kontakty někam nahrát z tohot typu HTC ?
Předpokládám, že stejně oprava displeje vyjde skoro to, co dnes nový TLF, takže otázkou je, zda když někde kontakty nahraju a pak koupím Androida nebo Iphona, tak jestli to jde předělat (?).
Každopádně díky za rady, tip, postup.
Valos
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC 8S - zálohování kontaktů

Příspěvek od FraDiavolo »

Jestli používáš účet Microsoft, máš vyřešeno (máš je v cloudu), jestli ne, tak je to těžko řešitelný...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC 8S - zálohování kontaktů

Příspěvek od Manek49 »

Jestli jsi měl někdy telefon připojenej k netu, tak už kontakty pravděpodobně zálohovaný máš. Jdi na outlook.com a přihlas se ke svému Microsoft ID, kterym jsi přihlášenej v telefonu a najeď do záložky Lidé, tam by měly bejt.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů