HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od Deextaar »

Nevím jestli je to jen můj problém ale podle recenzí na internetu zřejmě ne. Jde o to že aplikace Uvolnit nějaké místo mi prostě žádné místo neuvolňuje. Když kliknu na odstranit dočasné soubory, nic se neděje, ať klikám kolikrát chci. Nemáte někdo stejný problém, popřípadě řešení ? Nástroje typu Shrink Storage jsou poněkud krkolomné...
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od culis »

Ano, je to tak, u mě se to chová úplně stejně. Je to aplikace na houno.
fijo666
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 07, 2013 21:25
Zařízení: Lumia 950XL DS - insider fast ring

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od fijo666 »

Mne to tiez nie vzdy uvolni nieco. Ale fungovat, to funguje istotne, ale vysledok nie je vzdy zaruceny. Mne zostane vzdy po cisteni minimalne 380MB, zalezi od nainstalovanych aplikacii, niekedy aj 700MB mi tam zostane. Dalsia moznost je vycistit historiu prehliadania v IE, v nastaveniach. To uvolni castokrat vela miesta ;)
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od Deextaar »

no takže si asi nepomůžu, díval jsem se na americký store a tam s aplikací mají podobné zkušenosti... tak prostě jen doufat že s tím htc v GDR3 něco udělá .....
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od trizzo »

Vsetko to zavisi od toho, ci je mozme storage vobec uvolnit. Ja som si zo Store stiahol Make more space appku. Ked v nej kliknem na uvolnenie miesta, obcas mi uvolni par kilobitov, obcas aj par mega. Najviac miesta vzdy uvolnim zmazanim historie prehliadania a cache v Internet Explorer-i.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od hamoun »

lidi, cekate zazraky nekde, kde delat nejdou. aplikace uvolni misto, pokud uvolnit jde.
pokud ho nejaka aplikace drzi, ma tam data, soubory, mapy, potrebne veci ... tak to proste uvolnit nejde ... a ani GDR16 s tim nic neudela ..
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od wizaard »

hamoun: Přesně tak! Ta aplikace od HTC je v podstatě maximum, co za současného stavu lze.

Hlavně je třeba rozlišovat "temp" a "others" - others se promazává sám po určité době (myslím, že 2-3 týdny), temp uvolňují aplikace. Nejvíc v těchto "úložištích" zabírá cache webového prohlížeče a cache SkyDrive (upload fotek).
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od fredysz »

V GDR3 uz to jde odstranovat primo v systemu - nabizi mi odstraneni 500MB, oproti 50MB v aplikaci "Uvolnit nejake misto", ktere navic ani neuvolni... :-D
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od Deextaar »

Ty už máš GDR3(předpokládám že díky aplikaci Preview for Developers) ? měl bych pár dotazů jestli bych mohl... Funguje vše a nebo je to opravdu jen testovací verze, která má své mouchy ? Jak je to s HTC aplikacemi, jdou ? A je teda nějaká možnost jak potom zpět přejít na oficial GDR3 (až vyjde) případně na oficial GDR2 ?
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Re: HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od wizaard »

GDR3 Preview je bez problémů, je to finální verze, ale aktualizuje se pouze systém, vše od HTC zůstane původní. Všechny aplikace ale fungují. Po aktualizaci jsem jen musel přeinstalovat aplikaci HTC, pak vše bez problému dodnes.

Až bude oficiálně vydaná GDR3, jen normálně aktualizuješ - dorazí jen aktualizace firmware a věcí od HTC, aktualizaci systému už budeš mít.
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S - Uvolnit nějaké místo

Příspěvek od Deextaar »

tak jsem dnes aktualizoval, ale prostě dočasné soubory se smazat pořád nechtějí, tak už opravdu nevím :/
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů