Zmetkoidní 8S

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
cinch
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 13, 2009 19:07
Zařízení: HTC 8x

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od cinch »

Adata karty delaj dost problemy v telefonech a dalsich zarizenich. Nema cenu se hadat o tom, ze tahle firma hraje hlavne na cenu, ale te cene odpovida i kvalita. Dost me prekvapuje jak nekteri lide si za touto znackou stoji. Za sebe doporucuji Sandisk, s tema jsem nikdy problemy nemel.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Ja tu sam nezustal,vidis sam jak to dopada, opet nekdo potvrdil ma slova ,ze tato znacka za mnoho nestoji..
Chybi ti zkusenosti a znalosti,za to se stydet nemusis.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Dobrou noc uz prejes minimalne potreti(v kazdem topicu),to celkem staci.Ano ,prave odborna fora tez vi co je to za nekvalitni pameti.Pokud se ti vybiji baterie,dej si zarizeni do site. ;-)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od Thompson »

tslany píše:Moje 8S je opravdu kus hnoje
So true, ostatně jako každé WP8 device, ale upřímně jsi mě tou hláškou rozsekal :D
GreenArrow píše:Já ti říkal, kup si iPhone.
Já vám oboum říkal, kupte si eiPhone
htcjirka píše:Na karty Adata jsem alergicky ve vice zarizenich,nejen v telefonech a take pred nimi varuji.
Tohle fórum by mělo varovat před tebou ;) .
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od tslany »

Tak jsem 8S dal do reklamace 20.5, dnes (30.5.) mi přišla SMS že je reklamace vyřízena opravou, a byly vyměněný na telefonu téměř všechny komponenty - LCD, baterie, kryty a čtečka karet (takže hádám že měnili celou MB). Prováděno ve VSP Tábor. Telefon je v podstatě nový, displej je OK a SD slot vypadá asi také v pořádku. Musím říct, že jsem byl celolu akcí překvapen (rychle vyřízeno a jako bonus nový kryt :-) ), ovšem důvěru jako takovou v HTC mi to nenavrátilo. Telefon si nějakou chvíli asi ještě ponechám, počkám na příchod následující WP aktualizace, a pak se asi podívám po nějaké Lumii.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od GreenArrow »

Měl jsem za to, že MB už se nemění, protože je to ekonomicky nevýhodný, ale to je asi jen svět Applu.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od Jakub Karásek »

Mne ted take meni MB na Titanu, hraji si s nim uz skoro mesic. Jako nahradu mam prave 8s, uz se tesim, az se ho zbavim
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů