HTC 8X - problemy

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Martin Suchan »

Mam HTC 8X od prvniho dne v CR a zacinam zjistovat, ze po mesici puzivani uz zacinaji vrzat boky podobne, jako tomu bylo po par mesicich u Lumia 800. Mate nekdo podobnou zkusenost?
Jinak vydrz baterky take nic moc, u Lumia 800 nebyl problem pri mirnem pouzivani drzet dva dny, tady rano vyndam z nabijecky a vecer mam vybito. Tezko rict, jak na tom bude vydrz po pul roce a dele.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od htcjirka »

Je to mozne,u Lumie to bylo,nastesti casem osetreno,u Lumie 920 uz je nastesti na bocich molitan,nokia se poucila.
Jinak co kryt to original a to i u HTC a toto ti provedou na pockani kdyz budes mit cestu kolem VSP Data a budou mit dil na sklade.
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problemy

Příspěvek od koblihjr »

Já sleduji u svého 8X dlouhodobě jiný problém a nevím, zda je problém pouze u mě, pouze u 8X nebo u celé platformy WP8.

O co se jedná? Store mi nenabízí aktualizace programů. Neukazuje ani číslo na live tile a neukazuje stavový řádek na hlavním Store rozcestníku.
Pokud si chci najít aktualizaci, musím aplikaci vyhledat ve Storu ručně, otevřít ji a místo spodního políčka "sdílet", se objevuje pole "aktualizovat".

Pro mě to je docela otrava, protože nevím, kde přesně je vada. Dá se bez toho existovat, ale proti WP7.5, kde notifikace fungovaly dobře, zde jsem zklamán. Nechci házet špínu na 8X, pokud to bude vada celého WP8, nebo naopak.

Pro pořádek, jsem pouze na wifi, mám dlaždici na ploše, mám CZ live účet, nemám mód letadlo.

Tak, a teď babo raď. :roll:
deimos9
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát lis 02, 2012 17:02
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problemy

Příspěvek od deimos9 »

Necroman píše:...po mesici puzivani uz zacinaji vrzat boky podobne, jako tomu bylo po par mesicich u Lumia 800...
Ja zatial nic podobneho nepozorujem, a tiez ho mam od 1.11.

Co sa updatov tyka, tiez ziaden problem, ani restarty, takze som spokojny :) Samozrejme to nie je na 100% ale oproti WM6.1/6.5 solidny pokrok :lol:
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

HTC 8X - problemy

Příspěvek od nofu »

koblihjr píše:Já sleduji u svého 8X dlouhodobě jiný problém a nevím, zda je problém pouze u mě, pouze u 8X nebo u celé platformy WP8.

O co se jedná? Store mi nenabízí aktualizace programů. Neukazuje ani číslo na live tile a neukazuje stavový řádek na hlavním Store rozcestníku.
Pokud si chci najít aktualizaci, musím aplikaci vyhledat ve Storu ručně, otevřít ji a místo spodního políčka "sdílet", se objevuje pole "aktualizovat".

Pro mě to je docela otrava, protože nevím, kde přesně je vada. Dá se bez toho existovat, ale proti WP7.5, kde notifikace fungovaly dobře, zde jsem zklamán. Nechci házet špínu na 8X, pokud to bude vada celého WP8, nebo naopak.

Pro pořádek, jsem pouze na wifi, mám dlaždici na ploše, mám CZ live účet, nemám mód letadlo.

Tak, a teď babo raď. :roll:
Pravděpodobně nemáš mobilní připojení že? Wifi se po uzamknutí obrazovky vypíná a kontrola zda nejsou aktualizace pravděpodobně probíhá zrovna v momentech, kdy není telefon připojen, proto nic nenajde. Zkus ho nechat 24h na nabíječce, to je pak wifi připojena stále, aktualizace by měly naskočit.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Lord de Wolf »

Zdravím všechny majitele 8Xka. Jdu rovnou k věci: 1. data counter? Really? To fakt neexistuje nebo to nejde? (FUP meter nefrčí - je to služební tel) 2. seznam aplikací - jak se sakra zbavím té debilní abecedy, která by mi asi měla pomáhat v orientaci, ale v mém případě je to úplně naopak (seznam čítá 44-46 aplikací). 3. profily - ? 4. ovládání hlasem - google umí. Jinak telefon na mě působí docela pevným dojmem - mám ho takové "šprcce" z ebay - sice nejdou skoro mačkat postranní tlačítka, ale za 2 libry co člověk chtěl :-D ). Co chybí Vám?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Flynn »

Už ti bylo odpovězeno jinde, nechápu, proč svůj doztaz rozhazuješ do všech témat. K té "debilní" abecedě: vymaž pár aplikací, jestli se to změní.
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

Zdravím, taky se mi 8X nějak lehce začíná rozvrzávat na bocích, jak bylo napsáno v prvním příspěvku. Ale není to nic hrozného, a zatím to nebudu řešit.

Spíš by mě zajímalo, jestli jste se někdo na vašem 8X taky nesetkal s tím, že by vám levý spodní roh displeje jakoby vystupoval ven. Všechny ostatní okraje a rohy mi pěkně lícují, kromě tohoto jednoho, levého spodního. Tak mě zajímalo, jestli mám nějaký horší kousek, nebo jestli jste se s tím také někdo nesetkal.
Jinak jsem si říkal, že to tak je možná naschvál, že se tamtudy telefon rozebírá. (pokud by to někoho zajímalo, tak rozebrání 8X na tomhle videu [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sP4pgOlOHZ8[/youtube]).

Jinak jak to bylo myšlený na začátku vlákna s tou výměnou dílu ve VSP Data? Mění tyhle vrzající díly a vystouplý díly v rámci záruky?

Dík za odpověď

(s výdrží jeden den jsem se smířil už když jsem telefon kupoval a ani jsem víc neočekával)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od htcjirka »

Nejen u HTC(u Lumii take) co kus to original,nektery telefon vrze,nektery ne.
V ramci zaruky se to meni,cim drive tim lepe.Pak nekde totiz telefon skrabnes a mohou to svezt na spatne zachazeni,takze hlavne to reklamovat nejlepe hned.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Martin Suchan »

Take mi zacina HTC 8X podobne, jako i Lumia 800. Dost zalezi, jak ten telefon pouzivas/.
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

a s tím vystouplým displejem jste se nikdo zatím nesetkal?
htcjirka píše:Nejen u HTC(u Lumii take) co kus to original,nektery telefon vrze,nektery ne.
V ramci zaruky se to meni,cim drive tim lepe.Pak nekde totiz telefon skrabnes a mohou to svezt na spatne zachazeni,takze hlavne to reklamovat nejlepe hned.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od htcjirka »

Nemáš možnost detailního fota?
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

Tak jsem zkusil detailní foto, ale nejsem si jistej, jestli je to z toho uplně patrný :) .
Přílohy
DSCF2038-3.jpg
(164.64 KiB) Staženo 62 x
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Flynn »

Vidět to je a nevypadá to pěkně. Že by se odsud rozebíral telefon, to se mi nezdá. Spíš bych řekl, že pokud je pod sklem těsnicí materiál, mohl se v tomto místě zdeformovat a sklo pak špatně dosedá. Když to v tom místě stiskneš, je to pevné nebo se sklo houpe?
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

Houpe se. Jde až nadoraz "zpátky" k telefonu.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

HTC 8X - problemy

Příspěvek od osso »

tak to je asi na reklamaciu si myslim
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X - problemy

Příspěvek od htcjirka »

To je na reklamaci,ono totiz u HTC 8X ta predni strana(displej + zakladni deska) jej jen lehce vlepena do krytu.
Konstrukcne je to spatne vymyslene.
Eskilson
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 13, 2013 12:15
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Eskilson »

Ahojte

chcem sa poradit ci uz mal-ma niekto takyto problem , kupil som manzelke HTC 8x vsetko bolo ok ale posledny dva tyzdne sa Tel sam od seba vypne , interval sa lisi niekedy ide dva dni , niekedy sa vypne aj 3 krat za den, skratka nejde prebudit, az dlhe drzanie zapinacieho tlacika ho opet zapne potom klasika pin kod atd, bateria je pritom nabyta
Obnovenie Tovarnych nastaveni nepmohlo , prisiel daky Upate co riesil te samovolne restarty atd ale ziadna zmena
Mal uz niekto z vas tskyto problem , je to podla vas na servis
Diki Moc
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

No moc jste mě nepotěšili. Nechce se mi být 30 dní bez telefonu. Ale je pravda, že mě u takhle vysoko postaveného telefonu, konstrukční vady mrzí.
lemmon
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 15, 2012 16:31
Zařízení: Windows Phone 8x by htc
Kontaktovat uživatele:

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lemmon »

s tím jsem se nesetkal, a pokud nepomohl prosincový update, pak si osobně myslím, že to na reklamaci je.
Eskilson píše:Ahojte

chcem sa poradit ci uz mal-ma niekto takyto probelm , kupil som manzelke HTC 8x vsetko bolo ale posledny dva tyzdne sa Tel sam od seba vypne, interval sa lisi niekedy ide dva dni , niekedy sa vypne aj 3 krat za den, skratka nejde prebudit, az dlhe drzanie zapinacieho tlacika ho opet zapne potom klasika pin kod atd, bateria je pritom nabyta
Obnovenie Tovarnych nastaveni nepmohlo , prisiel daky Upate co riesil te samovolne restarty atd ale ziadna zmena
Mal uz niekto z vas tskyto problem , je to podla vas na servis
Diki Moc
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů